פירות, פירות ועוד פירות – על הטרנד החם שכובש את המדינה

כולנו זוכרים את הימים בהם אם רצינו להפתיע מישהו מרחוק, להודות לו או לפרגן לו, האופציה הייתה לרוב אחת ויחידה – פרחים. אלא, שעם השנים לאופציה הזאת הצטרפה אופציה נוספת, מוצלחת לא פחות.

17.10.2020 מאת: פורטל הכרמל והצפון
פירות, פירות ועוד פירות – על הטרנד החם שכובש את המדינה

 

קח פרי ותהיה לי בריא

עם כל הכבוד לפרחים, ויש כבוד, יש כאלה שאליהם השי פחות מדבר. פרחים נובלים בסופו של דבר, ויש כאלה שפחות מדבר אליהם העניין הדקורטיבי-אסתטי. פירות, לעומת זאת, ובפרט מגשי פירות טעימים ובריאים, זה דבר שלרוב יכול לעניין כל אחד, כי רובנו אוהבים פירות. בעצם, כל אחד, גברים, נשים ומה שביניהם, ישמחו לקבל פירות כמתנה. זאת מתנה עם 100% הצלחה, וזה, אם תשאלו אותנו, אומר הכל.

בימינו, מובן שמתנה היא לא רק דרך להביע "הנה, חשבתי עליך". הסטנדרט עלה. המתנה גם צריכה לקלוע בול. להיות מתאימה למי שמקבל אותה, שיופתע, ישמח ויוכל בקלות לאמץ אותה לחיקו. מגשים המלאים כל טוב, בפירות מתוקים שקולעים לעונה, באריזה אסתטית לתפארת, הם בול כאלה. גם דרך להביע התייחסות מהזן הכי חיובי שיש, וגם, כמובן, עניין פרקטי להפליא. עד שהיום יסתיים, הפירות כבר יחוסלו.

השי המושלם למשרד

אם מדובר בעולמות הביזנס, יש גבולות גזרה צרים מאד של שי שיכול להתאים. פרחים, כאמור, ודברי מזון. מזון באשר הוא מהווה שי מוצלח ביותר. עד מהרה המשרד כולו ישמח להתכבד, למלא צלחת ולקחת מכל הבא ליד. עד מהרה החבילה כולה תתחסל לה, והקולגות במשרד? יהיו הכי שמחים בעולם, כמובן. שלא כמו פרחים, כאן מדובר במתנה שקל לחלוק, ויותר מזה – כדאי לחלוק.

יש כאלה ששולחים שוקולדים. גם לשוקולדים יש יתרונות משלהם וגם שוקולדים אפשר לחלוק, אבל האמת היא שבימינו רבים מאיתנו שומרים על בגזרה. רבים חושבים על הבריאות, על אחוזי שומן, על כולסטרול, סוכר ופחמימות. פירות הם פתרון בריאותי מדהים מאין כמוהו. הם בריאים, צבעוניים, משמחים את העין ואת הלב, ובאותה נשימה מביאים איתם שפע יתרונות בריאותיים כמו ויטמינים, מינרלים, סיבים ונוגדי חמצון.

אם בא לכם לפרגן למישהו, פרטנר עסקי, קולגה, או אפילו מתנה מהזן הקצת יותר אישי, מגש פירות של חברת באלי פרי הוא בול בשבילכם. הפירות הכי טריים ורעננים, שמתאימים בול לעונה, כאילו זה עתה קטפו אותם מן העץ, כבר מחכים על גבי מגש מטריף שכל אחד ישמח לקבל.

 

תגובות

1. גבר אליוגה.. לפני 13 ימים
פירות מזון גן עדן..תריס בפני מחלות...

מומלצים