צימר או מלון בצפון? מה עדיף ולמה

אם אתם שואלים את עצמכם מה עדיף, מלון בצפון או צימר, זה לגמרי תלוי בסגנון המועדף עליכם. אבל בכדי לנסות לעזור לכם להחליט, ריכזנו עבורכם באן מספר הבדלים עיקריים בין צימרים למלונות בצפון.

16.11.2021 מאת: פורטל הכרמל והצפון
צימר או מלון בצפון? מה עדיף ולמה

DEPOSITPHOTOS

 

הנה כל מה שכדאי לדעת לפני חופשה בצפון, בדרום או אפילו במרכז הארץ.

 

מתכננים חופשה ממש בקרוב? כולנו צריכים אחת מדי פעם, גם אם זה אומר לקחת את עצמנו ולהצפין רחוק לרמת הגולן, אולי אפילו לכיוון אילת. ככה או ככה, לעיתים אנחנו צריכים את המרגוע הזה שרק חופשה יכולה להעניק לנו. ואם כבר הוחלט על חופשה, תהיינה לכם את האופציה לבחור בין צימר לבין בית מלון בצפון הארץ. נתחיל עם עיקר ההבדלים, שטחון במתחם האירוח עצמו.

 

מתחמי אירוח של בית מלון VS מתחמי אירוח צימרים

 

מלונות בצפון או בדרום, הם בדרך כלל גדולים מצימרים ומציעים בתוכם המון מרחב תנועה. יחד עם זאת, מתחמי האירוח של בית המלון לרוב יכללו גם כל מיני מתקני ספא, מתקנים לילדים, בריכות, מסעדות וגם בתי קפה.

 

בשונה מבתי מלון, צימרים בדרך כלל יכללו את הצימר עצמו, איזו בריכה קטנה ואולי גם ג'קוזי פרטי. כמו כן, צימרים בדרך כלל יכללו גם פינות ישיבה רומנטיות, מדשאות וגם לעיתים מטבחים חיצוניים. לגבי בתי מלון, לא תוכלו להנות ממטבחים חיצוניים, אבל כן תוכלו ליהנות מחדר אוכל שיש ברוב בתי המלון.

 

אירוח אינטימי לעומת אירוח בבית מלון

 

אירוח בצימר בדרך כלל יהיה אינטימי, שקט ומתובל עם המון שלווה. את כל זה אמנם תוכלו לקבל גם בבית המלון, אבל אין ספק שהצימר כנראה יהיה שקט יותר. בסופו של דבר, את בית המלון אתם חולקים עם עוד לא מעט אנשים. את מתחם הצימר אתם תחלקו עם עוד זוג, אולי עם עוד משפחה או שתיים.

 

אם אתם רוצים לקבל אינטימיות בבית המלון, יש לכם את האפשרות לשכור סוויטה שבדרך כלל תימצא בקומות הגבוהות של בית המלון. בשורה התחתונה, כנראה שאת השקט והשלווה אפשר לקבל גם בצימר וגם במלון, רק בסגנון מעט שונה.

 

מה עדיף, צימר או בית מלון?

 

אם אתם שואלים את עצמכם מה עדיף, אנחנו מציעים להתבונן בתמונות, לסקור אתרי אינטרנט ולהכיר יותר לעומק את מתחמי האירוח השונים. לאחר שתבדקו את הנושא קצת יותר לעומק, תוכלו להחליט בראש שקט היכן ללון במהלך החופשה שלכם.

 

מבחינת אטרקציות בחופשה, ישנם לא מעט בתי מלון שאפשר להזמין דרכם את האטרקציות של החופשה שלכם. וככה גם רלוונטי לגבי חלק מהצימרים. בין אם אתם בוחרים צימר או בית מלון, יהיה כדאי להרים צלצול ולשאול לגבי סוגי האטרקציות הפופולאריות באזור מתחם האירוח. ככל שתואילו לקבל יותר פרטים מראש, כך יהיה לכם קל יותר להחליט.

 

תגובות

מומלצים