צריכים חילוץ ג'יפ בדחיפות? הנה מה שצריך לעשות

אם יש משהו שעלול להרוס לכם את היום ואת הטיול, זה כאשר הג'יפ שלכם נתקע ולא זז. זה עלול לקרות באמצע נהיגה על קרקע מאתגרת, אך גם בדרכים סלולות יחסית שנדמה כי ניתן לעבור אותן בקלות.

06.12.2019 מאת: פורטל הכרמל והצפון
צריכים חילוץ ג'יפ בדחיפות? הנה מה שצריך לעשות

 

הפעולות הנדרשות עבור חילוץ ג'יפ יכולות להיות פשוטות למדי אך גם מורכבות מאוד, כך שבכל מקרה עדיף לקרוא לחברה המתמחה בפעולות של חילוץ רכבים, שתאבחן במהרה את הבעיה ותבצע את החילוץ ואולי גם את הגרירה בהתאם לצורך, במהירות וביעילות המרבית.

מתי צריך חילוץ ג'יפ?

ג'יפ עלול להיתקע בכל מיני מצבים, החל מפנצ'ר בגלגל שזו תקלה שיכולה להתרחש בכל רכב, דרך שקיעה בחול ועד לחוסר תזוזה שנוצר בגלל היתקעות בתוך בוץ בחורף. חברה המציעה חילוץ ג'יפ צריכה להיות מנוסה מאוד בכל המקרים השונים והסיבות המגוונות שבגללן רכבי שטח עלולים להיתקע, בכדי שתציע גם לכם, בזמן אמת, את הפתרון המתאים ביותר. בשביל לחלץ ג'יפ שתקוע בסביבה שוקעת כמו חול או בוץ, יש לפעול בזהירות רבה על מנת לשמור על חייהם וביטחונם של הנוסעים, כמו גם להימנע ככל האפשר מגרימת נזקים לרכב עצמו. חשוב למצוא חברה שיכולה להציע את השירות שלה בכל שעה ביום ובמהלך כל ימות השבוע, כי באופן טבעי אתם לא יכולים לדעת מתי תתרחש התקלה בג'יפ שלכם ובאיזה שלב בטיול תזדקקו לעזרה מקצועית. הביטחון שמעניקה לכם חברה הזמינה עבורכם תמיד ובשיא המהירות, שווה את הכל.

איך אפשר לחלץ ג'יפ תקוע?

חברות גרירה סטנדרטיות יכולות להציע שירותי גרירה לכל רכב פרטי. אבל כאשר מדובר ברכבים כמו ג'יפים אשר נתקעים באמצע "שום מקום" ובלב הטבע, זה כבר עניין אחר לגמרי. בכדי לבצע חילוץ ג'יפ צריך לעשות שימוש בציוד ייעודי שיכול לשאת את המשקל המאסיבי של רכב השטח, להוציא אותו מהמצב שבו הוא תקוע וכל זה מבלי לפגוע בו ולהסב לו נזקים. החילוץ של הג'יפ יכול להתבצע במגוון דרכים, בהתאם לבעיה עצמה – החל מבעיה טכנית המונעת נסיעה ועד לתנאי שטח המקשים על המשך הדרך. מקצוענות זה שם המשחק ולכן הניסיון הוא הרכיב החשוב ביותר בבחירת חברת חילוץ.

 

תגובות

מומלצים