קבלן מרפסות בלקון מרפסות

אם אתם רוצים לבנות מרפסת לבית, בין שמדובר בהוספת מרפסת חדשה לבית קיים ובין שמדובר בבניית מרפסת חדשה בבית חדש, אתם בהחלט רוצים שבתהליך יהיה מעורב קבלן מרפסות.

01.06.2019 מאת: פורטל הכרמל
קבלן מרפסות בלקון מרפסות

 

מן הסתם, בבניית בית חדש, יהיה זה הקבלן הראשי שידאג לגייס את קבלני המשנה הנדרשים לביצוע הפרויקט, ובמקרה זה גם קבלן לבניית המרפסת. במידה ואתם מעוניינים להוסיף כל סוג של מרפסת בבית קיים, ולבטח אם מדובר במרפסת תלויה אך לא רק, אתם בהחלט רוצים שאת התהליך ינהל קבלן המתמחה בתחום המרפסות.

מהו תפקידו של קבלן מרפסות?

אתם אולי לא מודעים לכך, אבל כמעט לכל שלב בתהליך הבנייה של בית חדש או כל מבנה אחר, ישנו קבלן מומחה שאחראי על אותו שלב. קבלן עפר, קבלן יסודות, קבלן שלד, קבלן אינסטלציה, קבלן חשמל, קבלן גבס וקבלן גמר הן דוגמאות מרכזיות לכך. בין כלל הקבלנים הללו ישנם גם קבלני מרפסות, שתחום ההתמחות שלהם מן הסתם הוא תחום המרפסות.

קבלן מרפסות הוא למעשה איש המקצוע שיכול לספק לכם את הייעוץ המקיף והמקצועי ביותר בתחום המרפסות חברת בלקון מרפסות מתמחה בביצוע כל סוגי המרפסות , לפרוש בפניכם את כל האפשרויות העומדות בפניכם מבחינה הנדסית, מבחינה מבנית ומבחינה עיצובית. הקבלן הוא גם איש המקצוע שיסייע בתהליך התכנון וכמובן יהיה אחראי על כל תהליך הבנייה של המרפסת על כל המערכות המעורבות בה ,לרבות ריצוף, חיפוי, גדר בטחון, ניקוז, אינסטלציה, חשמל וכמובן שלד המרפסת וחיבורה אל קירות המבנה.

לאתר החברה בלקון מרפסות לחצו כאן לקבלת פרטים נוספים אודות הוספת מרפסות לבניין שלכם

מדוע נדרש קבלן מרפסות?

ענף הבנייה הוא ענף מורכב. תהליך בניית בית כולל בתוכו שורה ארוכה של פעולות, שכל אחת מהן מבוצעת בתחומי התמחות שונים ועל בסיס ידע מקצועי שונה. כך למשל, איש מקצוע המתמחה בריצוף בתים או בהתקנת צנרת מים בבית, הוא לא איש המקצוע שאותו אתם רוצים לצורך עיגון מרפסת תלויה על הקיר החיצוני של ביתכם. התקנת מרפסת דורשת ידע שונה לחלוטין מזה הנדרש לריצוף או להתקנת צנרת, ורק קבלן מרפסות מקצועי אוחז בידע, בניסיון, בכלים ובהתמחות הנדרשים בכדי להתקין כל מרפסת, בכל בניין ובכל מצב.

קבלן מרפסות הוא גם איש המקצוע שיאפשר לכם להבין בדיוק מהן האפשרויות העומדות בפניכם. ייתכן שאתם חוששים מכל הסיפור של הוספת המרפסת בגלל התחושה שלכם שהבניין  לא יוכל לשאת מרפסת גדולה כפי שאתם רוצים. ייתכן שקבלן ביצוע כללי אמר לכם דברים שיכולים להגביל את החשיבה שלכם סביב מה שאתם יכולים לעשות. קבלן שמתמחה בתחום המרפסות יוכל לומר לכם את המידע האמין, המקצועי והסמכותי ביותר בהיבט זה. זהו גם איש המקצוע שאיתו תוכלו להרגיש שאתם באמת עושים בחירה חכמה ומושכלת ממקום של ידע ובטחון, ולא ממקום של אילוץ או של חוסר הבנה. אם אתם רוצים לבנות מרפסת, אתם רוצים לצידכם קבלן מרפסות- ככה פשוט.

 

תגובות

מומלצים