שמנים ארומתיים עם ניחוח מרפא עם בלה אשור

בלה מסייעת על ידי סדנאות אישיות וקבוצתיות להעלים את אזורי הכאב והפחד, בתמורה נקבל עוצמה פנימית שמתקרבת לאמת הפנימית אשר חוקיה קיימים וכתובים בתורה. בלה משתמשת בשמנים ארומתיים לרפא כל בעיה שיש בגוף ולחזק את הנפש.

28.05.2020 מאת: רחל אבידר

בלה אשור מדברת על שמנים ארומתיים בריאות גוף ונפש ועל אכילה מודעת . עורכת סדנאות בהדמיה כותבת הספרים אכילה מודעת כיצד לאכול נכון ולהישאר בריא ושבע

 

בלה אשור מטפלת רב תחומית, מנחת סדנאות לימוד מודעות וריפוי מזה שנים רבות  שימשה כיועצת  ב"מהות  החיים" בקבוצת אריסון יועצת מקצועית ואישית מוכשרת לאורך שנים.

בלה אשור מבססת את הטיפולים והשימוש בשמנים והצמחים, לאחר שנבדקו ע"י מעבדה מוכרת וידועה בארץ בתחום כלל השמנים המופקים בארץ, ובנוסף אישורים רפואיים מכל ארגוני הבריאות החשובים והמשפיעים בעולם, כגון האמריקאי והאירופאי ובישראל, למשל צמח הלענה "ארטימיסיה" שעונה על בעיות רפואיות ואפילו לקורונה.

לטענתה, השמנים נדיפים ומאפשרים ריחות מופלאים הם חלק חשוב מחיינו ומאפשרים ריפוי עצמי, ועזרה לסובבים אותנו.

הרמב"ם ריפא לרוב באמצעות צמחים הגדלים בארץ והמליץ להשתמש בצמחים אלה, בכל אופני השימוש הקיימים החל מחליטה, אכילה ותיבול.

השמנים המופקים ממיני הארץ, אצל בלה אשור זכו לפיתוח המתקדם ביותר, מזוככים, וטהורים, מרוכזים מאוד והשפעתם על הגוף,מהירה טובה ויעילה, בתחומים שונים אנטי דלקתיים בכל מכאובי הגוף, לריפוי כל תחלואה, אינם מנוגדים לשימוש עם תרופות  אחרות קונבנציונאליות,שאנחנו משתמשים, אם זה חולים כרוניים או מחלות פתאומיות זמניות, אין ניגודים כלל, להפך, הם מחזקים את כח הריפוי של כל מחלה, מחזקים את מערכת החיסון, שיש לכך חשיבות עליונה על איכות החיים וריפוי מהיר, לכל תחלואה.

רוצים לרפא דלקת כל שהיא בגוף, פצעים,ומחלות ריאה, מצמח הלענה, מפורט בליניק המצוי על כל שמן, למה מיועד, חשוב להאזין לסרטון המצורף מטה.

השימוש בצמחי הארץ ,היה נפוץ עוד מימי קדם, אבותינו השתמשו בצמחים ובשמנים המופקים מהם, הן לצורכי הקודש בבית המקדש, והן לצורכי השימוש הביתי, שימוש יום יומי, השמנים שימשו לריפוי וטהרה, לטקסטים קוסמטיקה, לתעשיית הבישול, הטואלטיקה, לעיסוי והרגעה.

המוכרים ביותר הם המור והלבונה, בתפילה נמצא  את הצמחים החשובים, "פיטום הקטורת" שהכתירו את אבותינו, הצרי והציפורן,ועוד על כל צמח ושמן, מפורט בלינק המצורף מטה.

בכל  אזור בעולם ישנם צמחי מרפא אשר משמשים את האוכלוסייה המקומית ומאפשרים ריפוי איזון וחיזוק, כך נוכל למצוא צמחי בר, לאנשי המדבר, צמחים הגדלים בהרים, ובמקומות גבוהים המותאמים ליושבי אותם מקומות 
או אזורים חמים לעומת אזורים קרים.

כך נברא העולם  בידי בורא עולם, ולכן השימוש המבוקר,השמנים מהצמחים המקומיים מאפשרים את התוצאות שאנו כאנשים שחיים בישראל מעוניינים בצמחי הארץ, מתאים יותר לאקלים ולתנאים שגדלנו בהם, אין זה פוסל את כל מה שיש בעולם, אך הדגש על היתרונות המקומיים והמיטביים לנו לימדו על הצמחים על השמנים, ומחשבותינו לעזור  לגוף להתחזק להתרפא מכל קושי כגון, דלקות פרקים, מחלות קשות כרוניות פצעים, ועוד.

בלה אשור מדברת גם על אכילה מודעת, אכילה איטית נכונה, ברכה לפני אכילה ושתייה, נרחיב על אכילה מודעת בפרק הבא.

בלה אשור כתבה את הספר אכילה מודעת, וגם התעוררות, ויהי אור, על התנהגות בני האדם בעולם על מגוון תרבויות  הרגשות ומחשבות.

 

פורטל הכרמל

תגובות

מומלצים