תושבי השרון עד הכרמל יש לכם חנות מזרונים עם ערך מוסף

מתגוררים בשרון, בכרמל, או במרכז? אם אתם מחפשים חנות מזרונים שמציעה לא רק מוצרי איכות ברמה גבוהה אלא מספקת לכם ידע מעמיק עם המוצר כדי לאפשר לכם בחירה צרכנית מודעת.

14.06.2018 מאת: פורטל הכרמל
תושבי השרון עד הכרמל יש לכם חנות מזרונים עם ערך מוסף

חנות שהיא מרכז שינה, שעם הדרכה מצד הצוות תבצעו בחירת מזרון שבאמת תשדרג לכם את איכות השינה! יש מקום כזה- חנות המפעל של פולירון.

תחום מוצרי השינה מציע מגוון רחב של מוצרים. כמובן שלפני שאתם בוחרים מיטה או מזרון שוב מאוד לדייק את הבחירה ולבחור בתבונה. וזאת כדי להיות בטוחים שאתם בוחרים מוצר איכותי שיענה על הדרישות שלכם. שימו לב לכך שאיכות השינה שלכם מושפעת במידה רבה מאיכות המזרון ומהמיטה עליה אתם שוכבים. זה לא תחום שאפשר להתפשר בו על פחות מהטוב ביותר. הכירו את חנות המפעל של פולירון. החנות היא למעשה מרכז שינה בעל ידע רב בטכנולוגיות שינה מתקדמות של חברת פולירון הישראלית. בחנות תמצאו מומחה במתן פתרונות שינה מכל הסוגים, מכאבי גב ועד הזעת יתר או פשוט שינה נוחה במיוחד. פולירון זו החברה שרבים בוחרים במוצריה כדי ליהנות משנת לילה איכותית, וכתוצאה מכך מאיכות חיים וימים חיוניים ומלאי עשייה.

על החברה

חברת פולירון הינה חברה גדולה ובעלת נוכחות דומיננטית בתחום המזרונים והשינה בישראל. זו חברה ישראלית שהוקמה בשנת 1972 בקיבוץ זיקים. מאז ועד היום מייצרת החברה מגוון מוצרים לשינה איכותית ונוחה. מזרוני פולירון מוכרים באיכותם בישראל וגם מחוצה לה.  החברה מייצרת מזרונים אורטופדיים מספוג או מזרוני קפיצים בטכנולוגיות ייחודיות שמשנות את חווית השינה לטובה מקצה לקצה.

בנוסף מייצרת החברה מיטות מתכווננות, ספות נוער, וספות אירוח ומוצרים משלימים נוספים, כמו כריות אורטופדיות. במהלך שנות הפעילות של החברה היא רכשה לעצמה מקום של כבוד בתחום הפעילות שלה, כמו כן היא פיתחה את הידע המקצועי ואת שיטות הייצור. כיום מחזיקה החברה בידיה ידע מקצועי נרחב והיא מציעה מגוון רחב של מוצרים ברמת איכות גבוהה ובמחיר תחרותי.

על חנות המפעל

פולירון מתמחה בתחום פתרונות השינה ומנהל החנות יודע להכווין אתכם למה שאתם הכי צריכים משפע הפתרונות שמספקת החברה. בידי מנהל החנות נצבר ידע רב האפשר לו להכווין אתכם ולייעץ על קנייה נכונה, לא כאיש מכירות אלא כאיש מקצוע שמבין בעיות אורטופדיות ואת הפתרונות שמציעה פולירון לעומקם. בחנות המזרונים תמצאו ידע וייעוץ על פתרונות מתקדמים לבעיות שינה וצרכים אחרים, לבחירה צרכנית מודעת. בנוסף, המומחים של חנות פולירון יתאימו לכם מוצרים משלימים לכאבי צוואר או אי-נוחות אחרת בשינה, ביניהן כריות ויסקו וכריות אורטופדיות מלטקס ועוד.

במקום יש אולם תצוגה גדול ומרווח של 340 מ"ר, במקום מוצגים באווירה נפלאה ובעיצוב מרשים מגוון המוצרים של החברה. לקוחות רבים נהני לסייר בין המיטות והמזרונים ולהתרשם מהאיכות והנוחות של המוצרים.

על מנהל החנות

החנות מנוהלת על ידי ירון רוזן, שהיה בעברו מנכ"ל פולירון זיקים. כשבחר לעבור לחיים שקטים בשרון, החליט לפתוח את חנות המפעל של החברה בהוד השרון. עבור ירון זו הזדמנות לתרום מהידע הנרחב שלו כדי לסייע לתושבי השרון והסביבה ליהנות מחנות מקצועית שמשווקת מוצרי איכות בהתאמה גבוהה בין צורך לפתרון. כיוון שבכל מה שקשור למוצרי שינה חשוב למצוא את החנות הפעילה באזור המגורים שלכם, וזאת כדי להגיע בקלות למקום וכן לקבל את הסחורה ללא המתנה רבה - לקרבה הגיאוגרפית יש יתרון.

אכן, יש מגוון סוגים של מזרונים. אך מזרון פולירון יש רק אחד. מי שרוצה להיות מרוצה ממזרון איכותי ונוח, מי שמעוניין לחוש את האיכות של שנת הלילה ולהפיק את המקסימום משעות השינה שלו, מוזמן ללכת על הטוב ביותר.

 

תגובות

מומלצים