תיקון כלי עבודה מקצועיים

תקינות כלי העבודה חיונית לא רק לשימוש השוטף בהם, אלא גם להבטחת איכות המוצרים או החומרים שמגיעים איתם במגע. כיום חלק גדול מכלי העבודה במפעל, במוסך ובמחסנים הלוגיסטיים מתבצעת על ידי כלים חשמליים איכותיים, שנועדו לביצוע עבודה מהירה ונוחה.

13.07.2020 מאת: פורטל הכרמל והצפון
תיקון כלי עבודה מקצועיים

קרדיט תמונה: depositphotos.com

 

תיקון כלי עבודה אלו יחסוך מאמצים ומשאבים רבים מביצוע העבודה, החל מחיסכון כספי ועד לחיסכון בזמן הודות לשירות התיקונים המהיר.

החשיבות של תקינות כלי עבודה חשמליים

כלי עבודה חשמליים וממונעים נחשבים לאמצעי הפעולה הנדרשים ביותר ובכל התחומים. אפשר לבחון לדוגמה, פעולה מוכרת כמו פינוי עלים מחצר הבית או שולי המדרכה. העבודה מבוצעת כיום באמצעות מפוח אוויר חם, מאחר ומגרפה או מטאטא מאריכים את הפעולה ומגדילים את המאמץ הפיזי הדרוש. כאשר המפוח מתקלקל מסיבה מסוימת, אחראי העבודה יצטרכו לטפל בכך במהירות האפשרית כדי לשמור על קצב ההספק ומתן המענה לתושבים או הלקוחות. אם המפוח נרכש בחברה מסודרת המעניקה אחריות ושירות תיקונים, כדאי לפנות אליה ולקבל פתרון מידי לבעיה, אולי אפילו לקבל מפוח חלופי עד לתיקון הקיים. זהו מענה מהיר וחסכוני בהרבה מאשר לרכוש מפוח חדש באופן פתאומי, שימו לב שכלי עבודה חשמליים מקצועיים באים גם עם אחריות יצרן או אחריות החנות המוכרת לכם את הכלים, לכן חשוב לרכוש בחנות הנותנת אחריות יצרת או לפחות אחריות תיקון כלי עבודה חשמליים מקצועיים דרך החנות.

כשהכלי לא תקין, העסק יוצא משליטה

אם אתם מבינים את חשיבות תחזוקת כלי העבודה שלכם, בוודאי תרצו להבטיח שהם יטופלו במועד וישובו אליכם תקינים. כשבית העסק לא יכול לבצע את פעולתו בעקבות תקלות או בעיות בציוד הקיים, העבודה תושבת ותייצר פערים אדירים גם ברמה הכלכלית. לשם כך בתי עסק רבים, מפעלים וארגונים דואגים להימצא בקשר מסודר עם חברה מקצועית, שדואגת למצוא ולספק להם את הכלים המתאימים ביותר לעבודתם ומעניקה מעטפת מלאה לכל בעיה או תקלה שתימצא באחד הכלים הללו.

חברת מ.א.מ היא מוותיקות תחום האספקה הטכנית וכלי העבודה בישראל, המשווקת מגוון רחב של כלי עבודה מטובי היצרנים בזירה הבינלאומית. לחברה מעבדת תיקונים המוכשרת לטפל בכל בעיה או תקלה שתתגלה בכלי העבודה, לרבות חלקי חילוף מקוריים וניסיון עצום בהיכרות והמיומנות מול כל אחד מהכלים.

חשוב להדגיש שכל כלי עבודה מקצועי מתבטא ברכישה יקרה ולכן הקנייה שלו מתבצעת רק כשבית העסק זקוק לו לחלוטין כדי להמשיך בעבודה הסדירה. כשהכלי יוצא משימוש, הפרנסה עשויה להיפגע ולכן חשוב שמערך התיקונים ידע להתנהל במהירות ובאחריות מול הלקוחות שלו, כדי לצמצם נזקים פוטנציאליים.

מתי לבצע תיקון כלי עבודה ומתי לקנות חדש?  

אז מתי עדיף לתקן ומתי אין ברירה אלא לקנות חדש? ברוב המקרים התיקון יהיה האופציה הכדאית יותר וממספר סיבות:

עלות – תיקון כלי עבודה הוא האפשרות החסכונית מבין השתיים ולכן תמנע הוצאה יקרה ופתאומית.

הרגלים – אנשי המקצוע שעובדים עם כלי עבודה מסוימים, מתרגלים לתפעול המדויק של הכלי ולכן התפוקה ממנו לעולם תהיה טובה יותר. רכישת כלי חדש פירושה תקופת הסתגלות הכרוכה בפעולה איטית יותר.

שמירה על הסביבה – הפחתת הצריכה של כלי עבודה מאפשרת למפעל או לעסק לצמצם את הזיהום שפוגע בסביבה, תוך מיקוד בהתייעלות מול הכלים הקיימים.

צוות הטכנאים של חברת מ.א.מ עובר הסמכות שוטפות לטיפול ותיקון כל כלי העבודה מטעם היצרניות שהחברה משווקת את מוצריהן. בין לקוחות החברת תמצאו את מקורות, חברת החשמל, בוני התיכון, סולל בונה, אשטרום, שטראוס עלית, התעשייה האווירית, אלום אשת, משרד הביטחון ועוד מגוון רחב של חברות מובילות במשק הישראלי. תיקון כלי עבודה דרך מ.א.מ מתבצע מתוך ניסיון של מעל 18 שנים בתחום, הבנה מעמיקה בכלים ובפתרונות הקיימים, שמירה על זמני תיקון מהירים והגעה לשטח, כדי לחסוך בעיכובים מיותרים ולבצע את התיקון האיכותי והמקצועי ביותר.

 

תגובות

מומלצים