10 כללי חובה לפני רכישה של מפיץ ריח

מהם כללי החובה שאתם צריכים להכיר כאשר אתם רוכשים מפיצי ריח? במאמר זה נספק לכם את 10 העובדות שכל אחד חייב להכיר לפני שהוא ניגש לרכוש פתרונות בישום לכל מבנה: משרד, בית, בית מלון, קליניקה או אחר. המאמר יחלוש על כל הנושאים שצריך להכיר באמת כדי ליהנות מתוצאת בישום איכותית במיוחד.

26.11.2020 מאת: פורטל הכרמל והצפון
10 כללי חובה לפני רכישה של מפיץ ריח

תמונות "odora"

 

מפיץ ריח חד או רב פעמי? רב פעמי!

זה לא סוד שרובנו חושבים על עצים לאוטו או ריבועי פלסטיק ורודים לבישום מיטות. אבל אלו מפיצי ריח חד פעמיים שלא רק שנגמרים מהר, לרוב אין איך למחזר אותם לאחר השימוש (להוציא קרטון עץ שנחשב נייר). מפיץ ריח אוטומטי רב פעמי המבוסס על חשמל מאפשר לכם ליהנות מארומה קבועה ללא החלפת תשתיות.

לרכישה בחנויות הפצת ריח בלבד

רק בחנויות הפצת ריח תוכלו לקבל שירות מלא על המוצר שאתם רוכשים: תיקונים ומילוי חומר הפצת ריח כאשר נגמר. לכן, חשוב להקפיד לבצע את הרכישה רק אצל המומחים לפתרונות בישום והפצת ריח.

לא לקנייה בחנויות מוצרי האלקטרוניקה

כפועל יוצא, רכישת מפיצי ריח לבית או לעסק בחנות אלקטרוניקה תהווה משגה חמור. מפיצי ריח אלו מיוצרים בסין והיצרנים עצמם בקושי נותנים שירות לאותן חנויות. אם תצטרכו מילוי – לא יהיה להן לספק לכם וגם אם המוכרים יביעו את רצונם הטוב לעזור לכם זה ייקח הרבה מאד זמן.

עבודה עם מאפייני בישום מקצועיים – יתרון

בדרך כלל לא מבשמים חדר אחד. הבישום מבוצע גם בחנות אבל גם בתא השירותים שלה. הוא מבוצע בחדר העבודה במשרד אבל גם במטבחון שלידו. למעשה, השאיפה היא לבשם כל חדר במבנה, כולל חדרי Heavy duty לפינוי אשפה. לשם כך, חשוב לעבוד עם מאפיין מקצועי שיידע להתאים לכם כל מכשיר לכל לוקיישן במבנה.

כלל חובה לרכישת מפיץ ריח לחדר עבודה סטנדרטי

בחדר עבודה סטנדרטי עם מחשב וספרים בלבד, ללא ריחות או עיוותים של חדרי שירות ו- Heavy duty מפיץ הריח נקבע על פי שטח הכיסוי שלו: ככל שהוא גדול יותר, מפיץ הריח מפיץ את הארומה באופן מוגבר יותר ביחס ישר.

כלל חובה לרכישת מפיץ ריח לחדר שירות או Heavy duty

כאן, הכלל הוא שאין כלל, פרט להשפעה הארומטית של הנעשה בחדר. מטבע הדברים, חדר שירותים מריח יותר מחדר עבודה אבל מריח פחות מחדר אשפה. לכן, ייתכן כי בחדר מאד קטן יידרש מפיץ ריח שבשגרה מתאים לשטח כיסוי גדול כדי לפצות על עוצמת הריח ה- "טבעית" המתחוללת בו ולהשרות אווירה נעימה גם במצבי פעולה.

מפיץ ריח עם יומן פעולה אוטומטי – יתרון

בדרך זו אתם יכולים לנהל את הפצת הריח בהתאם לזמנים שאתם נמצאים במבנה ולא להתבסס על On off רגיל בלבד. ניתן לקבוע שבזמנים אינטנסיביים שיש הרבה אנשים במשרד הפצת הריח תהיה אינטנסיבית יחסית בעוד ברגעים יותר אינטימיים היא תהיה יותר דלה.

מפיץ ריח ארגונומי – חשוב מאד

מפיץ ריח שהוא ארגונומי הוא מפיץ שניתן לקבע על קיר עם קידוח או להניח על מדף ללא חשש שייפול. זה מאד חשוב כאשר מדובר על תשתית קבע למען הבטיחות שלכם ושל יתר הנוכחים במבנה.

מפיץ ריח מעוצב – יתרון

כאשר מפיץ הריח שלכם מעוצב, אתם נהנים ממראה חיצוני אקסקלוסיבי גם כאשר הוא מונח במקום בולט בחוץ או תלוי על קיר שכולם רואים. לכן, מומלץ להקפיד על עיצוב המכשיר.

Odora מפיצי ריח – הפצת ריח איכותית מותאמת אישית

בחברת Odora מפיצי ריח מספקים למשתמש את אסופת מפיצי הריח חשמליים בהתאמה אישית לצרכי המבנה. בואו ליהנות מהפצת ריח איכותית במיוחד מבית Odora על בסיס מכשירי הפצת ריח מותאמים אישית עבורכם!

לפרטים נוספים בקרו באתר.

 

פורטל הכרמל

תגובות

מומלצים