6 שיטות ליהנות עם ג'קוזי לחצר

אם התקנתם ג'קוזי לחצר, אתם יודעים שיש שיטות רבות ליהנות מהספא הביתי שלכם. מרגיעה לאימונים, לבד או עם חברים, האפשרויות הן אינסופיות. אבל יכולות להיות שיטות אחות ליהנות מהג'קוזי שלכם, שעדיין לא חשבתם עליהן. זה בסדר. אנחנו כאן על מנת לעזור.

03.12.2019 מאת: פורטל הכרמל והצפון
6 שיטות ליהנות עם ג'קוזי לחצר

 

הרכבנו את הרשימה הזו של ששת הרעיונות המובילים להפקת המרב מהתקנת ג'קוזי לחצר, כך שתמיד יהיה לכם אירוע מהנה מתוכנן.

1. ג'קוזי לחצר מתאים לקריאת ספר טוב

למה לשבת על הספה ולקרוא כשאתם יכולים לעשות את זה בספא ביתי? אם אתם רוצים להרגיש מלאי אנרגיה מחודשת, מצאו את הרגיעה עם ג'קוזי לחצר כשאתם נהנים מספר טוב, רגיל או אלקטרוני.

קריאה יכולה להוביל אתכם לעולם אחר ובאמת לעזור לכם להניח את דעתכם מהעבודה ובעיות השגרה. לסיפורים טובים יש את הכוח להשתיק את הפטפטת הנפשית, והתקנת ג'קוזי למרפסת או לחצר תאפשר לכם להפיק את המיטב משני העולמות. 

2. ג'קוזי למרפסת לרגיעה עם מוסיקה וארומתרפיה 

סילוני המים החמים והמרגיעים של ג'קוזי למרפסת מרגיעים את הגוף והנפש. אתם יכולים לשפר את החוויה עם נרות ארומתרפיה ולהוסיף שמנים אתרים לתערובת על מנת להעצים את החוויה. השמנים האתריים הטובים ביותר שיעזרו לכם להירגע הם לבנדר, קמומיל וורדים.

היבט נוסף שיסייע באופן משמעותי בהפגת לחצים הוא האזנה למוסיקה. הסוד הוא להתאים את רשימת ההשמעה למצב הרוח שלכם, כי השירים הנכונים יעשו אתכם שמחים באמת.

3. ג'קוזי חיצוני מתאים לצפייה בסרט

אין פשוט דרך טובה יותר להירגע אחרי יום ארוך מאשר לצפות בסרט או בתוכנית טלוויזיה תו כדי הפעלת ג'קוזי חיצוני והנאה מהמים החמים שעושים את הקסם שלהם.

בדיוק כמו בבחירת רשימת ההשמעה למוסיקה שתתאים למצב הרוח שלכם, חשוב למצוא את הסרט המתאים שיעורר את העניין שלכם אך לא ילחיץ אתכם. 

4. ריקוד מים והתעמלות

ג'קוזי לחצר מניב יתרונות רבים יותר מסתם מנוחה. אתם יכולים גם להשתמש בו להתעמלות באוויר הצח, וליהנות מאימון במים כשיטת אימון עם השפעה נמוכה לבניית חוזק ולשיפור הגמישות. האימון נהדר, ולאחריו תוכלו לשבת בג'קוזי ולהרגיע את השרירים והמפרקים.

אנשים רבים סובלים מכאבי מפרקים, ומחקרים הוכיחו כי ג'קוזי חיצוני מעולה להפחתת כאבים. אז נצלו את היתרונות הבריאותיים של הספא הביתי שלכם.

5. מסיבת ג'קוזי לגג

אירוח במסיבת ג'קוזי לגג נפלא לבילוי עם חברים ובני משפחה. מה צריך כדי להפוך את הספא הביתי שלכם למוקד המסיבה? לא הרבה. פשוט הזמינו כמה אנשים, הפעילו קצת מוסיקה, הגישו כמה מנות ראשונות ושתייה, ואתם מוכנים. אנשים ידברו על המסיבה שלכם עוד הרבה אחרי שהיא תסתיים.

6. משחקים בג'קוזי למרפסת

תאמינו או לא, יש כמה משחקים מהנים שאפשר לשחק עם ג'קוזי למרפסת. אתם יכולים לשחק קלפים, או אפילו משחקי שתייה משעשעים, כשיטה נהדרת ליצירת קשרים עם בני משפחה וחברים.

 

תגובות

מומלצים