הפנים הלא יפות של דאלית אל כרמל

לא יתכן שיש כל כך הרבה מפגעים קשים בדאלית אל כרמל, בבית של משפחת חלבי ממשיכים להיפגע מהביוב שבחצר, בח'לת אלאעוור סירחון האשפה בכל בית, באלדוואר עבודה שפוגעת בתושבים, שריפת אשפה במדרכה באלח'רבה, דממה במועצת דליה.

31.08.2021 מאת: פורטל הכרמל והצפון

דאלית אל כרמל 2021

 

בשכונה החדשה בואדי אלפאש ח'לת אלאעוור אחת השכונות היפות בישוב, אבל בגלל השטחים הפתוחים והמיקום של השכונה, זה מאפשר לכל מני פורעי חוק להגיע להשליך אשפה בכמויות ולעזוב ללא מפריע.

 

במקום ערימות של אשפה שנערמות בכמויות לא מבוטלות ובעיר עשרות פגרים של חיות שמסריחים את כל הסביבה.

 

באחרונה הותקנה מצלמה באזור וכבר יש תוצאות, בעל טרקטור נתפס משליך אשפה באזור הזה, בתקווה שילכדו אותו בהקדם האפשרי ונגדו תוגש תלונה במשטרה.

 

במועצת דליה מפקד השיטור פהמי חלבי שמכיר ומטפל במפגע הקשה הזה, מחדד שהבעיה העיקרית היא של אחד מבעלי העסקים שמשכיר דירות באזור, שצריך לדאוג לפחי האשפה שהחזירים וחיות הבר לא יפזרו את האשפה מתוך הפחים, בנוסף לכל מני פעולות שהשיטור מקיים לעצור את העבריינים משליכי האשפה באזור הזה.

 

בשכונה מרכזית בעוקף דאלית אל כרמל, בבית של משפחת חלבי, הביוב של השכן דולף מזה הרבה זמן לחצר הבית, מה שגרם להם נזק ענק. המועצה המקומית, התאגיד וכל העולם, מכיר את המפגע ולא עושים כלום, עכשיו עאמר חסיסי מחזיק תיק הסביבה הבטיח להתערב בעניין. קישור

 

בשכונת ח'לת נסאר ואלרנדה בוצעה באחרונה עבודת הנחת צינורי מים מפלסטיק בשכונות העליונות שבקושי יש לחץ לזרם המים, ומאז התושבים קמים בכל יום עם פיצוץ חדש, מה שגורם לניתוקי מים ואי אספקה סדירה לבתים.

 

בשכונת אלדוואר עבודה שבוצעה ע"י קבלן מקומי עבור תאגיד המים והביוב, הקבלן חפר והניח תשית, אבל שכח לסגור ולנקות את הלכלוך שהשאיר במקום, כנראה שזה בא בגלל שזה הכפר שלו ולא עיר אחרת בישראל ובעיקר אותו קבלן נהנה מההפקר ואי הפיקוח של המועצה, בינתיים התושבים ימשיכו לסבול את האבק והחול בעיניים.

 

בשכונת אלח'רבה בכביש פנימי ערימה גדולה של גזם שהמועצה התרשלה ולא פינתה מהמקום, עד שהערימה עלתה באש וגרמה לנזק לרכוש הציבורי ולחצר בית בשכונה, ובמזל לא נגרם נזק יותר קשה בגלל שאזרחים ערניים השתלטו על האש ומנעו את התפשטותה.

 

כל התלונות שעלו ב-24 שעות האחרונות לגבי דאלית אל כרמל, הציבור מוזמן להמשיך לעדכן באמצעות מייל editor@karmel.co.il או באמצעות הודעות ווטסאפ למספר 0545823934.

 

 

פורטל הכרמל

תגובות

6. עדי חיון לפני 23 ימים
איך אני יכול להחזיר את בעלי לשעבר השנה?
5. סמיר לפני 24 ימים
מדיין באסל וגסאן
4. الخربة לפני 24 ימים
لا يختلف اثنان
3. סלים לפני 24 ימים
אחרי הפסח
2. תושב לפני 24 ימים
ראש מועצה עם 10 עבדים
1. רפי חלבי לפני 24 ימים
הפנים השחורות של הכפר

מומלצים