כמאל מלאק:"בעוספיה אני מזהה פוליטיקה זולה"

כמאל מלאק תושב עוספיה שחגג 52 בימים אלו, אבא למשפחה תומכת, כמאל אלוף משנה במילואים, אחד האנשים המעורבים בחיי החברה הדרוזית והישראלית, בשיחה לפורטל הכרמל והצפון על מה שקורה בפוליטיקה בעוספיה.

30.08.2021 מאת: פורטל הכרמל והצפון
כמאל מלאק:"בעוספיה אני מזהה פוליטיקה זולה"

 

כמאל מלאק יודע מתי לדבר ולהגיד את הדברים, בחודש האחרון כמאל משמיע יותר ביקורת על התנהלות מועצת עוספיה והעומד בראשה, מתוך כוונה לתקן.

 

כמאל אדם המחובר לצעירים בכפרו ומבין את הצורך לדרישות והיעדיים שהם מכוונים בכל המשתמע במחייתם בכפר, במיוחד במקום שהזרים לוקחים את עתודות הקרקעות שלהם בהעדר התערבות של הרשות.

 

כמאל: "תמיד היה לי מה להגיד תמיד אמרתי ולא רציתי להפריע לעשייה ככל שהיא קטנה היום, אבל כשצריך להגיד דברים אז אני אומר את האמת שאני מאמין בה".

 

כמאל: "לצערי אי אפשר להתכחש למשטר ההפחדה של ראש המועצה בעוספיה, לדעתי אנשים צריכים להגיד את הדברים ולא לפחד, אני לא חושש ואומר את דעתי".

 

כמאל: "לצערי לא קורה הרבה בעוספיה, אחרי 3 שנים צפיתי לראות דברים אחרים ושהמועצה לוקחת אותנו קדימה ואני רואה שאנחנו תקועים במקום ואפילו הולכים אחורה, אני מזהה פוליטיקה זולה, בכדי להבטיח עוד קדנציה, וזה לא עובד ככה לטעמי".

 

כמאל: "כל מי שאמון על העשייה בעוספיה וגם ראש המועצה אמור לעשות את הדברים בצורה יותר טובה, לצערי גם אין שיתוף פעולה בין חברי המועצה".

 

כמאל: "לגבי הזרים בעוספיה, הם משתלטים לנו כמעט על כל הכניסה המערבית של הכפר, נכון שאנחנו במדינה דמוקרטית וכל אחד יכול לגור איפה שהוא רוצה, אבל כל ישוב חפץ לשמור את עתודות הקרקע ולתת לצעירים שלו מקום לגור בו, ומה שקורה שאצלנו אין אסטרטגיה, הגיע הזמן להגיד את הדברים אני לא רואה שנעשה בעניין הזרים שום דבר ממה שנאמר ע"י ראש המועצה בזמן שהתמודד, אי אפשר לבוא ולהגיד כל הזמן שיש חוק במדינה וכל נושא לבוא להסביר למה לא יכול, זו לא שיטת עבודה לראש מועצה, צריך לנסות לשנות מציאות ולהאמין ביכולות שלך ולא להתבכיין".

 

כמאל: "אני לא יורד מהזירה הציבורית, אני לא מועמד משפחתי, אני חבר בתנועה דמוקרטית וזכותה של התנועה להעמיד מתמודד מטעמה, אני רוצה לאפשר הליך דמוקרטי בתנועה".

 

כמאל: "יש הרבה מינויים שאפשר לראות בהם מינויים משפחתיים יותר מאשר ראויים, בנושא חינוך או תכנון צריכה להיות מדיניות ברורה שאנחנו לא רואים אותה היום".

 

כמאל: "אני חושב שהצעירים של עוספיה צריכים להיות מעורבים בעשייה, הלוואי שהם יפנימו שחובתם להיות מעורבים במה שקורה בכפר".

 

 

כמאל מלאק עוספיה אוגוסט 2021

תגובות

16. עלם לפני 24 ימים
כל העולם מבין שכמאל עולה במאה דרגות על בהיג מנסור
15. fhuph לפני 24 ימים
כמאל אדם מיוחד בהכל
14. תושב לפני 24 ימים
לתושב מספר 4 היקר
13. תושב הכרמל ניוטראלי לפני 25 ימים
איש טוב
12. זוהר לפני 25 ימים
מעניין
11. תושבת עספיא לפני 25 ימים
איש ישר
10. עטלה לפני 25 ימים
אדם בעל יכולות גדולות
9. والله לפני 25 ימים
والله
8. תושב לפני 25 ימים
אלופים בדקה 90
7. מנעיספיא לפני 25 ימים
כמאל הוא הכתובת הנכונה לשינוי שלנו
6. עספאני לפני 25 ימים
אתה כמו דב הקוטב מתעורר רק בחורף
5. עיספאוי לפני 25 ימים
איש יקר טוב ומקצועי
4. תושב לפני 25 ימים
הצעירים שלנו צריכים להשכיל ולהבין מה אתה אומר
3. עספיא לפני 25 ימים
כמאל מלאק
2. מן הישוב לפני 25 ימים
כל הכבוד כמאל מלאק
1. אישה לפני 25 ימים
כל מילה בסלע כל הכבוד

מומלצים