מופיד מרעי מתמודד בכחול לבן עשיר בעשייה ולא בדיבורים

"אם אותם דברנים שהיום נגד חוק קמיניץ והלאום היו נכנסים להצבעה במליאה החוק הזה היה נופל, אבל מה לעשות שהם מנצלים את הזכרון הקצר של האזרח הדרוזי", מופיד מרעי אלוף משנה במיל, ראש מועצה לשעבר שמכיר טוב את הזירה הפוליטית, מדבר ומסביר.

14.03.2021 מאת: אמילי חלבי
מופיד מרעי מתמודד בכחול לבן עשיר בעשייה ולא בדיבורים

 

 

מופיד בשיחה לפורטל הכרמל והצפון מדבר על ההתארגנות של יום הבחירות לכנסת ה-24 והשלבים אותם התנועה עושה למען גיוס תומכים שמאמינים בדרך של גנץ ומופיד כמתמודד בכחול לבן. מופיד קורא לכולם לצאת להצביע.

מופיד מרעי אחד הקצינים המוצלחים, שרקם במשך שנים קשר אישי עם אלפי חיילים וקצינים בכל הדרגות ובמיוחד עם בני העדות המשרתים, והקשר נשמר עד יום זה, מופיד נחשב לאיש אמין שניתן לסמוך עליו ובעיקר לאורך כל הדרך היה ישר.

מופיד כיהן כראש מועצת חורפיש והיה יו"ר פורום הרשויות הדרוזיות והצ'רקסיות, תמיד היה דבוק במטרה  למתן פתרונות דיור לזוגות צעירים, בהובלת תכנון נכון למען הדורות הבאים בכפרים.

מופיד:"אנחנו בכחול לבן עובדים לביטול חוק קמיניץ, תיקון 116 לחוק התכנון והבניה שמביא מכשול מרכזי להרבה ישובים שלנו, ואז להביא לועדה תוכנית מתאר מאושרת שיש בה מקומות תיירותיים, שטחי ציבור ומרכזי תרבות, בנוסף לאזורי תעשייה קטנים וגדולים שיתנו תשובה למקומות תעסוקה לנשים וצעירים, תכנית שעד אישורה חוק קמיניץ יהיה מוקפא ".

מסע הבחירות של כחול לבן ובעיקר של מופיד, מציע לתת פתרונות נכונים שמתמקדים בצעירים ובצעירות, להעלות את המצב הכלכלי לפי תוכנית ארגונית לאומית, ע"מ להעלות את רמת המחייה בישובים שלנו.

מופיד:"לגבי תקציב הרשויות הדרוזיות והצ'רקסיות, חשוב לי להבהיר, שהתקציב השוטף זה בא מכל משרדי הממשלה, אבל תכנית חומש זה תקציב שמיועד לרשות הדרוזית, תקציב שמיועד להשלים את הפרויקטים בכפרים, זה בא בדרך של תכנית חומש כל פעם יש לה מספר אחר".

מופיד:"יש היום בזירה הפוליטית הרבה מפלגות ומתמודדים שמדברים על חוק הלאום וחוק קמיניץ, אנחנו כראשי רשויות שישבנו בועדות והיינו הרבה שעות בכנסת בעת אישור החוק, לא ראינו את אותם דברנים באים לעזור למרות שפנינו לכולם אחד אחד ולצערי הם לא היו שם בשבילנו, הרבה אנשים מאלה שמדברים החוקים האלה אושרו במשמרת שלהם".

מופיד:"יש אנשים ששואלים למה בני גנץ יו"ר כחול לבן לא התנגד לחוק הלאום?, אני מסביר לאנשים שבזמן אישור שני החוקים קמיניץ וחוק הלאום, כחול לבן לא הייתה קיימת בכנסת, היום כדי לבטל חוק יסוד צריך תמיכה של 80 חברי כנסת והיום אין לאף סיעה את המספר הזה, מה שצריך זה לחוקק חוק חדש לביטול החוקים האלה".

אצל מופיד בכיינות זו לא הדרך, הוא שואף להגיע לשלטון המרכזי בכנסת כדי לעשות ויש לו תכנית לפתרון הרבה בעיות, מופיד לא רק מדבר אלא גם יש לו תכנית כתובה וברורה, שהמטרה שלו להילחם למען כל ישוב וישוב גם לא רק דרוזים וערבים גם בישובים יהודים.

את עבודת התואר השני שלו, מופיד עשה על התפתחות התעשייה בישובים הדרוזים, ואז מופיד ראה עד כמה חוסר אזורי התעשייה גורם למצב כלכלי קשה בכפרים, זה בא גם בגלל שאין אזורי תעשייה במיוחד שיתנו תעסוקה לבנות ולנשים ובגלל זה הבנות לא לומדות ולא עוברות הכשרה מקצועית לצורך עבודה כי אין להן איפה לעבוד.

מופיד:"בנוסף לכל הדברים החסרים, צריך להכשיר לצעירים תרבות, מגרשי ספורט ולאפשר להם ליהנות מהמתקנים ולא לשלוח אותם למקומות רחוקים".

מופיד מסיים את הראיון שלו בפניה למצביעים ומבקש להאמין בדרכו ולתת בו אימון לייצג את הציבור בצורה נאמנה ושקופה.

 

מופיד מרעי כחול לבן 2021

תגובות

15. מהגליל הגבווה לפני 1 חודש
אדם למופת אמין ועומד במילה לא כמו השקרנים של ליברמן
14. כרמל לפני 1 חודש
מופיד זה עשיה ואמינות
13. מחרז לפני 1 חודש
הלב שלי איתך
12. חמיד לפני 1 חודש
מצב הכפר הדרוזי לא טוב בגלל המנהגים שלנו
11. ירכאוי לפני 1 חודש
אין לי מלים משכנע מאוד
10. דרוזי לפני 1 חודש
בהצלחה למר מרעי ולכחול לבן
9. 63 לפני 1 חודש
אין על מופיד מרעי
8. שפרעם לפני 1 חודש
להצביע לכחול לבן תומכת
7. חלבי לפני 1 חודש
מופיד מה עם ה...מדליה ברחה בלי כבוד
6. חורפישי לפני 1 חודש
תומך בעשר ידיים במופיד מרעי בכחול לבן
5. יהודי לפני 1 חודש
ישראל השלימה
4. דרוזית מירכא לפני 1 חודש
אתה עדיף על מועמד הקרקס שלנו בליכוד
3. גלילי לפני 1 חודש
קשה להגיד למופיד לא
2. סלים לפני 1 חודש
בהצלחה מופיד למרות העמדה שלי
1. דרוזי לפני 1 חודש
אדם מיוחד ואמין

מומלצים