סניף הליכוד ברמת גן לא יושב בשקט

מאז שהליכוד אבד את ראשות הממשלה סניפי הליכוד והח"כים נפגשים בסניפים לדבר על המשכיות התנועה ואיך להפיל את ממשלת בנט לפיד, סניף הליכוד ברמת גן כמו סניפים אחרים בליכוד שלא מדברים על הכישלון של נתניהו, הר הגעש הזה כנראה יתפרץ בקרוב נגד נתניהו.

02.09.2021 מאת: פורטל הכרמל והצפון
סניף הליכוד ברמת גן לא יושב בשקט

 

לרגל ראש השנה נפגשים בסניפים חברי הליכוד בכל הארץ. זו הזדמנות טובה לדבר על מצב הליכוד יום אחרי נתניהו.

 

מה שמבינים מהדברים של חברי הליכוד, שיש הרבה מהמתפקדים וחברי המרכז, שרוצם להשמיע ביקורת על התנהלות הליכוד בשנים האחרונות, אבל הם לא יכולים, כי הפחד שלהם שלא יעשו עליהם חרם, כולם היום מדברים על היום שאחרי נתניהו.

 

סניף הליכוד ברמת גן אחד הסניפים הגדולים בליכוד, שמונה 3500 מתפקדים, פוקדים את הסניף חברי כנסת ושרים לשעבר בליכוד, לדבר ולפגוש את החברים, השבוע קיים יו"ר מועצת הסניף יאיר דוידי הרמת כוסית בה לקחו חלק מתפקדים ונבחרי ציבור, בלטו ח"כ אבי דכטר, ח"כ יואב קיש ובעלת העסקים בילי ויצמן, ח"כ גלית דיסטל, ח"כ אופיר אקוניס ואחרים רבים.

 

בעניין הבחירות הפנימיות בליכוד ליו"ר התנועה, חברי הליכוד מדברים שיתקיימו רק אחרי קיום הועדה בנובמבר 2022  ואחרי זה אולי יוחלט לקיים בחירות ליו"ר ולמוסדות התנועה. במקרה אחד יכולים להתקיים בחירות פנימיות, זה שהממשלה נופלת ומתפזרת, אז יתקיימו בחירות ליו"ר התנועה בלבד.

 

 

עד היום היו הרבה פוליטיקאיים שפרצו דרך והגיעו לתפקידים ציבוריים חשובים במדינה והרשויות המקומיות רובם יצאו מסניף רמת גן.

 

מה שמיחד את תנועת הליכוד זה הדרך והחיבור שלא מתנתק, למרות המריבות הפנימיות בסניפים, אבל מעל 80 אחוז תומכים בהנהגת התנועה ובכל בחירות אנו רואים פנים חדשות שמגיעות מהשטח לתרום את חלקם בחקיקה ובהובלת הליכוד לניצחון נוסף.

 

יאיר דוידי אחד האנשים החזקים בסניף רמת גן, מחזיק את הסניף חי ונושם, גם בימים בהם הליכוד נמצא בקנטים ולא מוביל.

 

למי שמבין כמה קשה המצב הזה של סניפים שרק לפני חודשים היו מחוזרים ופתאום ירדו מהמסך ועכשיו יחכו ליום שהליכוד יחזור לראשות הממשלה.

 

תמונות בסרטון מסניף רמת גן

 

 

תגובות

9. שי לפני 20 ימים
הדרך לניצחון בבחירות
8. ותיקי סניף רמת גן לפני 21 ימים
מחכים לימים טובים
7. יאיר דניאל לפני 21 ימים
עוצמה וכח
6. לארי מס'5 לפני 21 ימים
לאן ???
5. ארי לפני 21 ימים
אין תנועה כמו הליכוד בישראל
4. מן הישוב לפני 21 ימים
הליכוד בהנהגת נתניהו (הקוסם)
3. גלי לפני 21 ימים
רק הליכוד יכול
2. ליכודניק לפני 21 ימים
מחנה מגובש
1. איציק לביא לפני 21 ימים
סניף הלכוד רג

מומלצים