עו"ד אמיר: "עו"ד סמיר טועה ומטעה שילמד את החוק"

עו"ד אמיר סגייר דובר פרקליטות המדינה במחוזות חיפה והצפון בן העדה הדרוזית, בתגובה לדברי עו"ד סמיר זידאן בעצרת המחאה וההשתלחות בפרקליטות וביועץ המשפטי לממשלה, אומר לפורטל הכרמל והצפון "מצער אותי שכך אומר עו"ד זידאן, ממליץ לעורך הדין המלומד לקרוא את החוק ואת כתב האישום".

27.11.2019 מאת: פורטל הכרמל והצפון
עו"ד אמיר: "עו"ד סמיר טועה ומטעה שילמד את החוק"

 

עו"ד אמיר סגייר שממלא תפקיד דובר משרד המשפטים לתקשורת הערבית ודובר פרקליטות המדינה במחוזות חיפה והצפון, מתקומם על הדברים שאמר עו"ד סמיר זידאן מבית ג'אן בעצרת התמיכה בנתניהו וההשתלחות במערכת המשפט.

עו"ד אמיר סגייר: "פרקליטות המדינה היא חומת המגן של מדינת ישראל מפני הפשיעה והשחיתות השלטונית, מפני פגיעה בזכויות אדם, מפני ניצול לרעה של כוח השררה, ומפני מצב בו "לית דין ולית דיין"

עו"ד אמיר סגייר: "כאזרח בין העדה הדרוזית  וכעובד במשרד המשפטים אני גאה להיות חלק ממערכת חשובה זו, מפוארת, אחראית, ממלכתית, מערכת שלא יודעת מורא, אלא את מוראו של הדין, מערכת ששמה לנגד עיניה את שלטון החוק, את האינטרס הציבורי, ואת טובתם של אזרחי המדינה".

עו"ד אמיר סגייר: "מזכיר את דברו של היועמ"ש בהצהרתו בעניין זה, כי שהוא  קיבלת את ההחלטה להגיש את כתב האישום  בלב כבד, אבל בלב שלם  ומתוך תחושת אחריות עמוקה לשלטון החוק במדינה, ולעקרונות המשפט והצדק". 

עו"ד אמיר סגייר: "אני משוכנע בכל ליבי כי היועמ"ש ופרקליט  המדינה פעלו באופן המקצועי, היסודי והענייני ביותר, לטובת האינטרס הציבורי ולטובת אזרחיה של מדינת ישראל".

 

עוד בנושא : "הדרוזי שבא לתמוך בנתניהו"

 

פורטל הכרמל

תגובות

2. אמיר מבית ג׳ן לפני 2 שנים
..
1. דרוזי לפני 2 שנים
סמיר זידאן

מומלצים