רפיק "להצטרף לתאגיד או לא להצטרף לתאגיד"

"הייתי עם אכרם חסון אצל מנכ"ל משרד הפנים, טוב אם כולם יסתכלו לאנשים בעיניים ויגידו להם את האמת. יושב מולך ראש המועצה הנוכחי ואם ירצה ראש המועצה הבא". רפיק גייס לשורותיו את כמאל כמאל וסאמר ביראני, לפרטים

13.11.2017 מאת: חסין חלבי
רפיק

רפיק חלבי ראש מועצת דאלית אל כרמל

מליאת מועצת דאלית אל כרמל תתכנס ביום שלישי לאשר את הסכם הטיוטה לכניסה לתאגיד מוצקין, רפיק יכנס הערב את הקואליציה ויפרוש בפניהם את הדברים ואיך להתנהג במליאה בעת האישור.

רפיק לא מכחיש את הלחץ הציבורי שמופעל עליו מתושבי דאלית אל כרמל ובמקביל את הלחץ שמפעיל עליו משרד הפנים, להתקדם לכניסה לתאגיד.

בהסכם טיוטה שהמועצה הכינה, מדברים על תעריף דמי הקמה, שהובטח ממנכ"ל משרד הפנים, כנספח בלתי נפרד ממנו, עוד דובר על כל הבתים הקיימים היום בישוב, לא יחויבו בדמי הקמה למים וביוב, בהתאמה.

חיבור לרשת המים והביוב יתבצע בהתאם לתוכניות אב למים וביוב עד לקצה החלקות.

עוד צוין שהתאגיד יבצע החלפת מדי מים כנדרש ללא עלות נוספת.

כל מי שעוד לא מחובר למערכת הביוב זכאי לקבל שירותי ספיגת ביוב חינם.

רפיק: "היום בדליה משלמים 50% מים ו 50% פחת, מערכת הביוב נמצאת במצב לא טוב ויש מקומות שאי אפשר לחיות בהם, בשנת 2017 אנחנו נראים כמו מחנה פליטים".

רפיק: "לכל החכמולוגים שכותבים ומדברים אני שואל מה החלופה שלהם ומה ניתן לעשות במצב של היום?, אני לא רואה אף אחד ממטר, מעולם לא נעשה בדליה מה שנעשה בתקופה שלי, היום אני ראש המועצה ואם ארצה אני אבחר שוב".

רפיק: "אני פונה לכל חברי הכנסת הדרוזים מאיוב קרא ועד סאלח סעד, לצאת מהקואליציה, אתם תהוו לחץ ואולי זה יעזור לכפר שלנו, אני הייתי עם אכרם חסון אצל מנכ"ל משרד הפנים מרדכי כהן, אכרם שמע מהמנכ"ל בדיוק מה שהיה צריך לשמוע, שהציבור ידע את כל האמת".

 

תגובות

9. יואב מהכרמל לפני 11 חודשים
לראש המועצה ולחברי המועצה
8. אמיר לפני 11 חודשים
יישר כוח לראש המועצה
7. תושב מאוכזב לפני 11 חודשים
רפיק אתה אכזבת העשור
6. תושב לפני 11 חודשים
רפיק תחשוב על מחר
5. תושב מודאג לפני 11 חודשים
תאגיד ,אסון לתושבים
4. תושב לפני 11 חודשים
מנהיג
3. סאחלי חאלד לפני 11 חודשים
אינני פוליטיקאי !
2. ריאד לפני 11 חודשים
אלכרמל
1. חלבי לפני 11 חודשים
חוץ מכיכרות לא עשית כלום

מומלצים