"להציל את כבוד העדה הדרוזית הצביעו מרצ"

עלי סלאלחה איש חינוך ואקדמיה, בדרכו הפוליטית תמיד היה בשמאל, גדל במשפחה מרובת ילדים, עם שחרורו מצה"ל פנה ללימודים ושאף להיות עו"ד. עלי "בבחירות הקודמות גנבו לי את המנדט שהלך ליהדות התורה, היום כל המתמודדים הדרוזים על הקשקש".

07.03.2021 מאת: חסין חלבי
"להציל את כבוד העדה הדרוזית הצביעו מרצ"

 

ביתו ומשפחתו של עלי מחבקים אותו חזק, עלי זוכה למרחב תומך מכל הבחינות, הוא מאוד חם ואוהב את ילדיו, הנכדים ואשתו שהולכת איתו ותומכת בו מאוד, עלי לא חושש למתוח ביקורת על ההנהגה הדרוזית ועל הדרך בה העדה הולכת אבל הוא מאמין שהצעירים של היום השתחררו מהמעגל הישן והם חושבים אחרת.

עלי סלאלחה בשיחה לפורטל הכרמל והצפון אומר:"אני רוצה לעשות שינוי בחשיבה, לצאת לעולם החדש של המאה ה21, רק אז נהיה במצב פי מיליון יותר טוב ממצבנו כיום".

עלי מביא קול אחר של שינוי, בעיקר לעשות שינוי בגישה של ח"כ דרוזי במדינת ישראל, הוא לא רוצה להיות פה לאף אחד, אלא להיות עצמאי.

 

 

עלי סלאלחה:"היום בפועל אין אף מתמודד דרוזי שנמצא במקום ריאלי, הדרוזים נקלעו למצב הזה בגלל מספר סיבות, הם מספר קטן שמחולקים לאלף חתיכות ובתוך עצמם הם במריבה, הדבר הזה מחליש, דבר נוסף שתורם למצב הזה שאין לדרוזים כלכלה, כולנו פקידים ומקבלים משכורות ממשלת ישראל בזרועות השונים, אין מי שידאג לנו מבחוץ, ההנהגה שלנו הפוליטית, הדתית והחברתית חלשה, הנהגה שאומרים לה מה לעשות, הנהגה לא עצמאית".

עלי קורא לדרוזים להקים מפלגה דרוזית, "חסרים לנו מוסדות בעדה הדרוזית שצריך להקים אותם".

עלי מחדד את האמונה הדתית הדרוזית ואומר :"לו היינו נותנים לילדים שלנו לגעת בדת הדרוזית היינו במצב אחר".

עלי סלאלחה:"הבחירות האלה מיותרות ויש להם השפעה בכל התחומים על תושבי מדינת ישראל, זו הייתה תכנית של ראש הממשלה בנימין נתניהו שלא מעניין אותו מאזרחי המדינה ורק חושב על עצמו".

 

 

 

עלי סלאלחה מרצ פעם נוספת 2021

תגובות

11. אישה לפני 1 חודש
בהצלחה למרצ
10. מחמוד לפני 1 חודש
דלית אלכרמל
9. דרוזית לפני 1 חודש
כל הדברים שלך הם שלי
8. עלי לפני 1 חודש
בוחרים ועוזרים לאיש ערכים עלי
7. שלום לפני 1 חודש
מרצ זה שעזר לשני הכפרים שנתן להם חינוך חינם והסעות
6. מהכרמל לפני 1 חודש
נכס בעדה
5. עיספאויי לפני 1 חודש
מרצ מצבעים דרוזים
4. דאלית אלכרמל לפני 1 חודש
מר עלי סלאלחה
3. מישהו לפני 2 חודשים
מה מרצ עשתה למען העדה?
2. מהכרמל לפני 2 חודשים
כל מילה בסלע
1. ד''ר אמין זידאן לפני 2 חודשים
גם איש אשכולות טועה

מומלצים