העיתונאית אנטוניה ימין זכתה בפרס בני ברית

אנטוניה ימין, שליחת כאן חדשות לאירופה זכתה בפרס העיתונות של המרכז העולמי בני ברית לשנת 2019 על מצוינות בסקירת התפוצות בתקשורת הישראלית, הפרס מוענק לעיתונאים על סיקורם את יהדות התפוצות ויחסי ישראל תפוצות ומוענק זו השנה ה-27 ברציפות

11.04.2019 מאת: פורטל הכרמל
העיתונאית אנטוניה ימין זכתה בפרס בני ברית

 

המרכז העולמי של בני ברית הודיע על הזוכים בפרס לעיתונאות למצוינות בסקירת התפוצות בתקשורת הישראלית לשנת 2019 על שם וולף והילדה מטסדורף ז"ל: אנטוניה ימין שליחת כאן חדשות לאירופה וצביקה קליין, כתב לענייני העולם היהודי של עיתון 'מקור ראשון' ואתר nrg.

אנטוניה ימין ימין זכתה בפרס בתחום התקשורת המשודרת עבור סדרת כתבות ששודרו במהלך 2018 אודות יהודי אוסטריה ובריטניה ועל האנטישמיות בגרמניה.

הפרס לעיתונאות של המרכז העולמי של בני ברית הוא הפרס המוביל בארץ בנושא יהדות התפוצות ויחסי ישראל תפוצות ומוענק מדי שנה זו השנה ה-27 ברציפות. הפרס מכיר במצוינות בסקירה של העיתונאות הישראלית הכתובה, המשודרת והמקוונת על יהדות התפוצות בת זמננו ויחסי ישראל תפוצות כיום ומדגיש את חשיבות התרומה של התקשורת לחיזוק הקשר בין ישראל והעולם היהודי החיוני לחוסן של שניהם על ידי עידוד סיקור איכותי של התפוצות ויחסי ישראל-תפוצות.

מצ"ב תמונה של אנטוניה ימין, צילום בועז ארד, מאושר לשימוש

על אודות כאן

כאן, תאגיד השידור הישראלי, נולד ב-2015 (בעקבות חקיקה ב-2014) כדי לספק שידור ציבורי עצמאי, חדשני, מקצועי ומגוון, הנותן ביטוי לכלל הדעות והזרמים בחברה הישראלית. "כאן" עלה לאוויר במאי 2017, ולו שלוש זרועות שידור:

דיגיטל, רדיו וטלוויזיה. מערכת דיגיטל ליצירת תוכן ולהפצת השידורים באתרים, באפליקציות וברשתות החברתיות; 9 רשתות רדיו FM: כאן ב', כאן גימל, כאן קול המוסיקה, כאן 88, כאן תרבות, כאן רק"ע, כאן מורשת, מכאן, תחנת הרדיו הערבית, וכאן פרסית; ושידורי טלוויזיה: ערוץ בשפה העברית כאן 11, כאן חינוכית 23  המשדר תוכניות לילדים ולנוער ברצף וערוץ בשפה הערבית מכאן 33. השידורים משודרים מהמערכות ומהאולפנים של התאגיד בירושלים, מודיעין, תל-אביב, חיפה ובאר-שבע.

 

תגובות

מומלצים