יובל קרן מחבר הצלחה אהבה ושקט נפשי

יובל קרן עולם של חיים, למצוא את ההצלחה ולדעת להכיר את תאי הגוף ובעיקר להשתמש בחמשת החושים לנפש ולחיים, יובל קרן אדם שיודע ליהנות מהכאב, בעת שתפגשו אותו לשיחה הוא ידע לסרוק אתכם ולהוביל לאן שאתם רוצים, ובעיקר איך להתמודד עם עצמכם בחיים.

20.06.2020 מאת: רחל אבידר
יובל קרן מחבר הצלחה אהבה ושקט נפשי

 

יובל קרן מרצה בין לאומי לחקר "תפיסת המציאות" "והחוש השישי" מהוגי ומפיקי "פסטיבל החוש השישי ", שבו נכחו למעלה מ –  130 אלף איש. כמו כן, המצאותיו הפכו למותגים בין לאומיים, שמשמים אנשי מקצוע רבים, בארץ ובעולם.

ומעביר קורסים לשיפור הדימוי העצמי  והתקשורת, באמצעות משחקי טלפתיה, ופיתוח חשיבה יצירתית באמצעות קסמים. מטפל בקינסיולוגיה - מוח אחד.

יובל אדם מוכר ובעל שם בארץ ובעולם, ב 2003 כתב והפיק בעזרת "שטרודל הפקות" את פסטיבל "החוש השישי" שנערך בדיזינגוף סנטר ובו נכחו כמאה שלושים אלף  איש.

 

 

לחיות חיים בצורה בה חי יובל קרן, אחד האנשים המעניינים ביותר שפגשנו, כמה שהוא אדם שמשדר פשוט, אבל הוא מלא באנרגיה חיובית, אהבת הזולת והארץ, בעל ידע רב בהיבטים שונים, וזה לא רק בגלל מוצאו ההונגרי שבא ממשפחה שלי ניצולי שואה, איש משכיל ומלומד.

לקחת את כל הפילוסופיה והידע האישי לטובת ההרצאות והמפגשים האישיים ובעיקר ללמוד איך להתמודד עם עצמך בחיים. יובל בעל יכולת לשפר לכם את החיים והעסקים, ומוביל להצלחה מהנקודה הנכונה עבור כל אחד ואחד, ובעיקר להראות לכם מה הסיבה לכשלונות שלכם.

יובל מאמין שלאנשים יש כישרון רב, איך לסבך את החיים שלהם, ושהאושר לא מגיע מהשכל, העיקר ללמוד לפרש את המציאות נכון, בחיים של אנשים לא צריכה להיות מלחמת כבוד, צריך חיבור אהבה וכבוד הדדי, כי אם אחד הצדדים מדבר ופוגע באחר, תמיד הכאב יישאר בתוך הגוף מסתתר באחת הנקודות וזה תמיד יצוף.

בשיחה שקיימנו עם יובל קרן בביתו במרכז הארץ, למדנו פילוסופיה, רגש, חשבון נפש ואיך להתחבר תמיד לאהבה.

 

רחל אבידר פוגשת את יובל קרן

תגובות

מומלצים