יחידת דרור הביאה למעצרו של רופא נרקולוג

בלשי יחידת ׳דרור׳ בחטיבת המודיעין של שב"ס פועלים לסיכול הברחות סמים ואמצעים אסורים מחוללי פשיעה לתוך מתקני הכליאה. בלשי היחידה הביאו למעצרו של רופא נרקולוג שעל פי החשד הנפיק מרשמים לתרופות נרקוטיות (סמים) תמורת תשלום.

01.03.2021 מאת: פורטל הכרמל והצפון

 

מזה מספר חודשים מנהלים בלשי יחידת ׳דרור׳ של חטיבת המודיעין בשירות בתי הסוהר פעילות סמויה ומעקב אחר רופא נרקולוג אשר חשוד בהנפקת מרשמים לתרופות נרקוטיות תמורת תשלום.

מידע מודיעיני שהגיע מבתי הכלא הצביע על פעילותו לכאורה של רופא בקהילה שהיה מקבל אסירים משוחררים וכאלו שעתידים להכנס למאסר ותמורת תשלום מנפיק להם מרשמים לתרופות נרקוטיות. את ׳התרופות׳ היו רוכשים האסירים על מנת להבריחם לתוך כתלי הכלא ולסחור בהם בתוך הכלא.

במסגרת החקירה שוגרו למרפאה הפרטית של הרופא, פסיכיאטר העוסק בטיפול בהתמכרויות, בלשים של יחידת 'דרור' ושוטרים במסווה שהתחזו כמכורים לסמים, ותמורת תשלום במזומן קיבלו מרשם לתחליף הסם. בלשי יחידת ׳דרור׳ הפעילו מספר סוכנים אשר הגיעו אל הרופא תחת זהות בדויה ורכשו ממנו מרשמים, ללא פיקוח רפואי נדרש.

לאחר מספר חודשים של פעילות שבמהלכם צורפו להליך החקירתי בלשי ימ"ר מרכז של משטרת ישראל, נעצרו הרופא וחשודים נוספים והובאו להמשך חקירה.

בלשי יחידת ׳דרור׳ בחטיבת המודיעין של שב"ס פועלים לסיכול הברחות סמים ואמצעים אסורים מחוללי פשיעה לתוך מתקני הכליאה. הבלשים פועלים בתוך החומות ומחוצה להן על מנת למנוע מחוללי פשיעה ולהגן על ביטחונם של תושבי מדינת ישראל.

 

תגובות

מומלצים