ככל שאני מכיר יותר כלבים אני פחות מעריך פוליטיקה!!!

בכל מקרה אני חייב להתנצל בפני כולכם! העורכת הראשית של פורטל כרמל והצפון, ביקשה ממני לכתוב מספר מילים על עצמי, והתעצלתי! ככה יצא שבמקום לספר על עצמי, הבאתי מהפסיכיאטר שלי את הדיאגנוזה שלו, עליי: בהנחה שחלק ממכם לא על ריטלין, אז אגדיר את עצמי במשפט פשוט: "מוטציה בין פולני לרוחני".

12.05.2020 מאת: יובל קרן
ככל שאני מכיר יותר כלבים אני פחות מעריך פוליטיקה!!!

 

וכמו שאתם יודעים! "מוטציה שנדפקה פעם אחת, כבר לא יכולה להיגמל מזה" כזה אני ! סוג של : "BLACK  שיט", וחוץ מזה!  אין לי ממש מה לספר על עצמי.

רק מה... בתור מוטציה אני חייב להודות, שאני מסוג המוטציות שלא מסתגלות למקום שבו אני חי, האקלים של המדינה  הורג אותי!  במיוחד הזיהום של האקלים הפוליטי שגרם לנזק רציני, בשכבת "האוזון" של "אור הטוב"."עליו השלום" 

הרי כבר אמרתי לכם ! אני מתנצל !!!!!!אז אתם סולחים לי???  פילז... בבקשה תסלחו !!! אני מתחנן!!!

יובל קרן מרצה בין לאומי לחקר "תפיסת המציאות" "והחוש השישי" מהוגי ומפיקי "פסטיבל החוש השישי ", שבו נכחו למעלה מ –  130 אלף איש. כמו כן, המצאותיו הפכו למותגים בין לאומיים, שמשמים אנשי מקצוע רבים, בארץ ובעולם.

• בלהקות הצבאיות שילב בין מנטאליזם למופעי היפנוזה.

• לאורך 11 שנים, העביר דרך משרד הרווחה ומשרד החינוך "קורסים לשיפור הדימוי העצמי  והתקשורת" באמצעות משחקי טלפתיה, ופתוח חשיבה יצירתית באמצעות קסמים. באותה מסגרת שילב טיפולים של קינסיולוגיה - מוח אחד. (עם תעודה מוסמכת).

• מאמצע שנות ה 90  ועד 2003 קיים בהצלחה רבה הרצאות והופעות: באוסקה יפן, בליסבון  פורטוגל, בלאק  פול אנגליה, וכן מדינות שונות בארה"ב כגון: סאן דיאגו, לאס ווגאס, בולטימור ועוד.

• כמו כן השתתף בתחרויות  בינלאומיות עם פיתוחיו והמצאותיו המקוריות שהפכו למותג בתחום, עד עצם היום הזה.

• ב 2,003 כתב והפיק בעזרת "שטרודל הפקות." את פסטיבל "החוש השישי" שנערך בדיזינגוף סנטר ובו נכחו כמאה שלושים אלף  איש. ובמקביל קיים הרצאות לשיפור הזיכרון ושינוי דפוסי חשיבה.

• הופיע במוסקבה לפני שר האוצר הקודם של רוסיה ג'רמן  גריף,  שר האוצר הנוכחי וכן לפני חברי פרלמנט ואיגוד הבנקים של רוסיה וכמו כן, במופע אישי, לפני נשיא קזחסטן.

• כתב קרייטיב לאומנים, חברות הפקה ויחסי ציבור, מהמובילות בישראל.

• הקים בחברת טומג מחלקה, שפתחה מתודולוגיה חדשנית לפרסום ושיווק אלטרנטיביים.

 

תגובות

מומלצים