קוביד 19, עת לעשות לה

אמת או שמא המצאה? ד"ר שאול דוידוביץ בשיחה לפורטל הכרמל והצפון בעקבות ריבוי השאלות בנוגע לכך שהוירוס קורונה החדש לכאורה, שבגללו משגעים את כולנו, לא בודד למעשה עד היום בשיטה מדעית אמינה, מאמר זה מרכז את הנושא.

14.10.2020 מאת: רחל אבידר
קוביד 19, עת לעשות לה

 

מפרט את כל הצעדים הנדרשים להוכחת קיומו של וירוס פתוגני חדש, מפרט מה בוצע בפועל ומה משמעות הדבר.

ולעצם העניין: קוביד 19 הוא לכאורה נגיף קורונה חדש. כדי לגלות וירוס פתוגני חדש יש לבצע את הפעולות הבאות:

1. נטילת דגימה פתולוגית מחולה

2. בידוד וטיהור החלקיק הויראלי מהדגימה על ידי צנטריפוגה של שכבות (גרדיינטים) בצפיפות שונה: density gradient centrifugation .ראו תמונה מצורפת, וגם פירוט בלינק הזה

אם החלקיקים הויראליים קיימים בדגימה הם אמורים לשקוע לשכבה המסוימת שתואמת את מידת הצפיפות שלהם. (כל טכניקה צנטריפוגלית אחרת תייצר משקע דייסתי של פסולת תאית שיכול להכיל אלף ואחד דברים אחרים בנוסף לחלקיקים ויראלים).

3. צילום במיקרוסקופ אלקטרונים של התמיסה המסוננת המכילה חלקיקים המציגים את המאפיינים והממדים המורפולוגיים (100-120 ננומטר) של חלקיקים ויראליים, ואינה מכילה שום דבר אחר. לאחר מכן הוספת אנזימים לתמיסה כדי לפרק את המעטפת החלבונית של החלקיקים הויראליים, על מנת למצות את התוכן הפנימי שלהם, ולהגיע לשלבים 4-5

4. ניתוח החומר הגנטי והחלבוני של החלקיקים והוכחה לכך שהם ייחודיים וחדשים למדע. (כאמור לאחר שהשלב הקודם בוצע לפי הספר ואנו בטוחים שהתמיסה המטוהרת לא מכילה כלום פרט לחלקיקים ויראלים ותו לא)

5. הוכחה כי החלקיקים הוויראליים מדבקים (פתוגנים) לפי הפוסטולטים של קוך, כלומר כאשר חלקיקים מטוהרים מוחדרים לתרבית תאים או לבעלי חיים לא נגועים, מתחוללת פתולוגיה זהה, וניתן אחר כך למצות מהם את החלקיק הזהה על ידי חזרה על שלבים 1-4.

עד היום לא בוצע מחקר שכלל את כל השלבים האלה על קוביד 19. מה שבוצע בפועל זה לערבב דגימה פתולוגית למצב דייסתי מוחלט , ללקט ממנה שברי RNA ולהרכיב אותם בסימולציית מחשב לגנום וירטואלי שנקרא קוביד 19. מדובר במודל מנטלי של וירוס ולא באובייקט פיזי מוכח.

הפוסטולטים של קוך, בקצרה:

• חובה על הפתוגן להימצא בכל האורגניזמים הסובלים מן המחלה, אך לא באורגניזמים בריאים.

• חובה לבודד את הפתוגן מתוך אורגניזם חולה ולגדלו בתרבית טהורה.

• על הפתוגן שגודל בתרבית לחולל את המחלה כאשר הוא מוחדר לאורגניזם בריא.

• חובה לבודד את הפתוגן מתוך הנשא הניסיוני הנ"ל ולגלות שהוא זהה לפתוגן מחולל המחלה המקורי.

כאן המקום לציין שקוך עצמו (שהכיר בתקופתו רק חיידקים ולא וירוסים) גילה בסוף שהפוסטולטים לא תקפים במקרים בקטריאליים רבים. אצל הרבה אנשים נמצאו פתוגנים לכאורה בלי שהיו חולים סימפטומטית בכלום. מכאן נולדה האגדה האורבנית על "נשאים אסימפטומטיים". משמעות העובדה הזאת היא שהפתוגנים לכאורה לא באמת פתוגנים ושמחלות נובעות מגורמים אחרים טוקסיקולוגיים ותזונתיים.

ב-1937 הוירולוג הנודע ד"ר תומאס ריברס "אבי הוירולוגיה המודרנית" הודה בכתב שהפוסטולטים של קוך לא נצפו במקרים ויראלים

[Viruses and Koch's Postulates

https://jb.as 

מאתm.org/content/jb/33/1/1.full.pdf

ולכן הציע עקרונות מצומצמים יותר: בדיקה שהוירוס נמצא באזור פתולוגי אצל החולה ולאחר מכן גידול הווירוס בתרבית תאים. בניגוד לחיידק, הווירוס הוא אובייקט אינרטי לחלוטין, משולל יכולת להתרבות או לנוע בכוחות עצמו, וחסר מנגנון חילוף חומרים שיאפשר לו לבצע פעולה יזומה מכל סוג שהוא. מסיבה זאת לא ניתן לגדל אותו כמו שעושים בתרבית חיידקים.

במקום זה הם מחדירים דגימה פתולוגית לתאי כליה של קופים, ומציפים אותם באנטיביוטיקה. כתוצאה מכך התאים האלה משחררים אקסוזומים שזהים מורפולוגית בדיוק לאותו וירוס שהתרבית אמורה לגדל.

תרבית וירוסים היא תרמית זולה. אין למעשה הוכחה שהחלקיקים האלה מגיעים ממקור חיצוני (וירוסים) אלא יותר סביר שהם ממקור פנימי (אקסוזומים).

Exosome Theory vs Virus Theory

https://www.youtube.com/watch?v=AVXMakjLE90&feature=youtu.be

Is COVID-19 virus an Exosome?

https://exosome-rna.com/is-covid-19-virus-an-exosome/

אפילו התאוריה הוויראלית המיינסטרימית מכירה בכך שחומר גנטי המיוחס לווירוסים התגלה באקסוזומים , אבל ממשיכה לטעון שהוירוס איכשהו "חטף אותם למטרותיו". שיהיה.

The role of extracellular vesicles [Exosomes] in COVID-19 infection

https://www.sciencedirect.com/

.../pii/S1567134820302537

Exosomes and Their Role in Viral Infections

https://www.intechopen.com/.../exosomes-and-their-role-in

מושג מיינסטרימי נוסף בהקשר זה: וירוסים אנדוגניים (ממקור פנימי של הגוף, לא גורמים לשום מחלה ומהווים אחוז מסוים מהגנום האנושי) .

זה מסביר איך ה PCR יכול למצוא כל מיני "שברי וירוס" אצל כל אדם בעולם, הואיל ומדובר במקטעים גנטיים המהווים חלק מהגנום האנושי, וחלקם נמצאים גם בגנום הוירטואלי שהורכב בסימולציית מחשב ומכונה "קוביד 19". אין קשר לשום מחלה או "הדבקה".

https://en.wikipedia.org/wiki/Endogenous_retrovirus

כאן המקום לציין שקוביד 19 התגלה בדגימות ביוב שנלקחו בברצלונה שנה לפני התפרצות המחלה. סביר להניח שדגימות משנים קודמות יתנו תוצאה זהה. יתכן שהגנום הזה חדש למדע, אבל לא בטבע. מסקנה: אין שום וירוס חדש, או שהוא ישב כל השנים בשקט וחיכה להכרזה של ארגון הבריאות העולמי על פנדמיה כדי להתפרץ בתזמון מופלא:

Coronavirus traces found in March 2019 sewage sample, Spanish study shows

המחלוקות בנושא הנגיף האם הוא חדש ישן שחיכה לנו האם הוא מסוכן והורג כמו שמדווחים אז מה באמת נכון? המלחמות בין הרופאים מסביב לעולם, אלו שנגד ואלו שתומכים בטיפולים הנוכחיים עוד ימשכו זמן רב,רבים מניחים שהתייחסות לנגיף קוביד 19 אכן שנוי במחלוקת קשה ,בין אם המשקעים מליארדים לפיתוח תרופות וחיסונים ומכאן נובעת גם גישתם לבטל טיפולים לא קונבציאלים ,שאולי יעילים יותר לא נדע ,כאשר משלבים כסף ורפואה בין הגורמים השונים מעבדות מחקר ומאידך הטיפולי, החולים הם אלו שנפגעים בסוף הדרך משום שהכסף מסתבר מדבר כמעלה ראשונה ליפני בריאות האדם.

מצב בהחלט מדאיג ודורש הסברים חשוב לעלות שאלות והסתגויות, בכדי להגיע  לאמת שאולי אולי עוד שנים רבות נגיע אליה אלא אם נחזור להתחלה לריפוי בשיטת הצמחים הטבעיים מהאדמה לגוף כמו שיטת הרמב"ם שאגב עובדת היום אצל מטפלים רבים ומוכשרים.

להוציא מהחיים היום מעבדות ומחקרים רחוק מהמציאות הנוכחית  נהיה מציאותיים, אין מצב שנחזיר את הגלגל אחורה בזמן.אבל הרפואה המשלימה נלחמת להשאר ולטפל מה נכון יותר לנו כחולים אין לדעת בוודאות לעניות דעתי השילוב בין שניהם יכול לנצח טוב יותר.

אז קוביד 19 צה אתה חדש ישן שחיכה לפרוץ בעת הנכונה? וירוס מהונדס או קיים?

 שהשתפר והתחזק עד כדי כך שסגר עולם  והפך את חיינו לגיהינום שדורש מאתנו שינויים במחשבות ,בהתנהגות  ההשלכות לטווח הרחוק בעקבות קוביד 19  עוד ידובר שנים רבות .

והלוואי שהאמת תצא לאור בעת הזו קישור

 

 

"עת לעשות לה', הפרו תורתך".  ד"ר שאול דוידוביץ. M.D.

בזמן שקיים מחסור חמור ברופאים ואחיות בישראל כדי לטפל בנזקי מגפת הקורונה, מאות רופאים ואחיות יהודיים מהגולה היו רוצים לעלות אבל אינם יכולים כי התארים שלהם אינם מוכרים או שמבקשים מהם כל מיני דרישות אבסורדיות.

כבר שנים, שמשרד הבריאות והגילדות המקצועיות עושים הכל, כדי למנוע מרופאים יהודים לעלות, כי הם מפחדים מהתחרות המצוינת והרמה הגבוהה מאוד שלהם.

הציבור הישראלי נפגע, איכות הטיפול נפגעת, והציונות נפגעת.

אני יודע ששר הבריאות יולי אדלשטיין וסגן שר הבריאות יואב קיש מודעים לבעיה, ובניגוד לשר הקודם באמת מתכוונים לשנות את המצב.

אך אני קורא להם לפתור את הסוגייה ההזויה הזאת בהקדם ולשים קץ למחדל המביש.

לא רק שצריך לבטל את החסמים הבירוקרטיים, חייבים לעודד אותם עם מענקים וסיוע מוגדל. למה רופא יהודי בכיר, מצרפת למשל, ירצה להגיע לכאן, להתמודד עם פקידות ורגולציה מהעולם השלישי, להשפיל את עצמו במבחנים ובהתמחויות, כאשר בתי חולים במדינות אחרות מציעים לו הטבות ובונוסים אדירים כדי שיצטרף אליהם?.

ישראל צריכה להפנים: העלייה המערבית אינה עליית מצוקה ותגיע רק אם ישראל תהפוך ליעד אטרקטיבי ותחרותי. זה נכון בתחום הרפואי כמו בכל התחומים.

הדרך היחידה לעשות את זה היא, להפחית את הרגולציה ולקצץ בבירוקרטיה.

 

פורטל הכרמל

רחל אבידר

תגובות

מומלצים