רימה זהר אלדין
חינוך חברה מאבק האדמות פוליטיקה ספורט מפגעים מדור נפטרים أدب وفن גולשים כותבים עסקים סרטונים שונות פייסבוק מודעות פרסום
פורטל הכרמל
ראשי | אודותינו | צור קשר

מבזקי חדשות

מאוחדת דאליה

פאדי נטור

ד

אמין כיוף חדשסקרחינוך
בני עוספיה
הנגשת בית ספר לתלמידה עם לקות ראייה
21/06/2016,  מאת: פורטל הכרמל

 בעקבות התערבות נציבות תלונות הציבור בוצעו התאמות בבית ספר לצרכיה של תלמידה עם לקות ראייה ובעלת תעודת עיוור.

אלי דוקורסקי"לא חייבים 5 יחידות במתמטיקה בשביל להצטיין"
19/06/2016,  מאת: פורטל הכרמל

תמונה לדוגמהאלי דוקורסקי, ראש העיר קריית ביאליק, שלח איגרת אישית לכל תלמידי התיכון וציין כי לאור הקמפיין שמקדם משרד החינוך לעידוד 5 יחידות לימוד במתמטיקה, מי שלא נמצא במסלול זה מוצג כפחות נחשב.

כדי שהחופש הגדול יעבור בשלום
19/06/2016,  מאת: פורטל הכרמל

תמונה לדוגמההחופש הגדול מסמן עלייה חדה בפגיעות בקרב ילדים ובני נוער מהתייבשות, טביעות, נפילות ממקומות גבוהים ומרכיבה על אופניים וקורקינט, פרופ' יחזקאל ויסמן ודפנה זיו בוסאני, מייעצים כיצד לעבור את החופש הגדול בשלום, בזהירות וללא תוספת במשקל.

אולמי שפיק
תלמידי סאג׳ור זכו במקום הראשון בתחרות שומרי מסך
17/06/2016,  מאת: אמלה חלבי

תלמידי סאגורהמחנך ויסאם אברהים האמין שהתלמידים שלו יכולים להשיג מקום טוב בפרויקט שומרי מסך הוא ו8 תלמידי כיתה י' נסעו ברכבת למרכז הקמפוס של גוגל בתל אביב והצליחו להגיע לגמר ולסיים במקום הראשון, לסרטון

המגזר הדרוזי נשכח ע"י משרד האוצר ומשרד החינוך
16/06/2016,  מאת: פורטל הכרמל

קייטנהחה"כ חמד עמאר: "הדרוזים מופלים לרעה גם בעניין הקייטנות המסובסדות, בתכנית "אתגרים" האמורה לסבסד קייטנות לכתות ג-ד למגזר המיעוטים, הדרוזים אינם נכללים, כאילו הם אינם חלק מבני המיעוטים".

עלייה בגביית תשלומים נוספים מהורי התלמידים
14/06/2016,  מאת: פורטל הכרמל

פעילות בית ספרתמונה מדאיגה עולה מדו"ח מרכז המחקר והמידע של הכנסת שהוגש לוועדת החינוך בעניין תשלומי ההורים לביה"ס. פורום ועדי ההורים: "בתי הספר צריכים להפסיק לתפקד כגובי כספים". 

קנאפה גאלב
להעביר את האחריות על המעונות לגיל הרך למשרד החינוך
15/06/2016,  מאת: פורטל הכרמל

ילדיםח"כ איתן ברושי בכנס תכנון מהיסוד לגיל הרך: "זו העת להעביר את האחריות על המעונות לגיל הרך למשרד החינוך. יש לנצל את הוואקום הזמני שנוצר במשרד ללא שר שמאייש אותו. הגיל הרך רוב הילדים כלל לא תחת מסגרת חינוכית ואנחנו עוסקים במסגרות שלא במקום הנכון".

רפיק לא מצליח למנוע את הנהירה ללמוד בחיפה
09/06/2016,  מאת: חסין חלבי

תלמידיםתופעת הנהירה של מאות תלמידים ללמוד במסגרות חינוך בחיפה גדלה השנה באחוזים גבוהים, למרות כל הניסיונות שנעשים לשכנע את התלמידים וההורים להשאיר את התלמידים במערכת המקומית, הסיפור עם החט"ב משליך חזק על ההחלטות להעביר את הילדים לחיפה.

מחזור היובל של ד"ר סועאד אבו רוכן
07/06/2016,  מאת: פורטל הכרמל

בוגרי רונסוןבוגרי אורט רונסון לשנת 2016 מונים 123 בוגרים במחזור ה25 שהוא מחזור היובל של מנהלת בית הספר ד"ר סועאד אבו רוכן, לקחו חלק תלמידים, הורים, ראש מועצת עוספיה וגיה כיוף, מפקחים והסגל החינוכי.

בני עוספיה
צ'ארלס בולדן:"המטרה להגיע למאדים"
10/06/2016,  מאת: פורטל הכרמל

מנחם גרינבלום,רונה רמון, וצארלס בולדןמנהל סוכנות החלל של ארה"ב "נאס"א" צ'ארלס בולדן"החדשנות הישראלית חשובה לנאס"א בעיקר בתחום חקר המאדים" בולדן נאם בבר אילן לרגל קבלת תואר דוקטור כבוד מהאוניברסיטה "המטרה שלנו להגיע למאדים עד 2030. אז אולי נדע, האם אנחנו לבד ביקום".

חגיגת השש של ילדי עוספיה
20/06/2016,  מאת: פורטל הכרמל

חגיגות בעוספיהנרגשים הגיעו 250 ילדים שיתחילו בקרוב את כיתה א', לאירוע שערכה עבורם כללית וצוות שירותי בריאות במרפאת עוספיה, בשיתוף פעולה עם מחלקת החינוך במועצה המקומית עוספיה ואשר התקיים באולם הספורט של בתי הספר בכפר.

الكلية الأكاديميّة العربية للتربية ومسار جديد
09/06/2016,  מאת: פורטל הכרמל
המכללה הערביתتعلن الكلية الأكاديميّة العربية للتربية في اسرائيل- حيفا, عن افتتاح اللقب الثاني في مسار الماجيستير في التدريس للمدارس فوق الابتدائية وللاكاديميين الذين لا يحملون شهادة تدريس لغات.
משחקית אלואדי
הצלחה לתכנית הלאומית לחיזוק לימודי המתמטיקה שמוביל השר בנט
07/06/2016,  מאת: פורטל הכרמל

השר בנט ומהנא פארסהרפורמה שהתחיל בה השר פירון וממשיך בה השר בנט ואשר ממונה עליה שיח' מהנא פארס מניבה תוצאות, זינוק של כ 6,000 תלמידים הניגשים לבחינות ברמה של 5 יח"ל במתמטיקה, במגזר הלא יהודי עלייה של עוד 700 תלמידים שניגשו לחמש יחידות בגרות במתמטיקה.

מעבר ל5 ימי לימוד עוספיה רוצה דליה מתנגדת
02/06/2016,  מאת: חסין חלבי

חינוך בכרמללפני שנתיים מערכת החינוך בעוספיה ודליה עברה מ5 ימי לימוד ל6, הובטח שיהיו מסגרות אחרי צהרים וכל זה לא קרה, מה דעתם של מנהלי בתי הספר? עוספיה נלחמת לחזור ל5 דליה מתנגדת, באיזה בתי ספר מגיעים בשישי ללמוד?

בצפון מציינים יום איכות הסביבה העולמי
05/06/2016,  מאת: פורטל הכרמל

הכרמליום איכות הסביבה העולמי, המצוין מדי שנה בחמישה ביוני, הנו אחד הכלים העיקריים שבאמצעותם מנסה ארגון האומות המאוחדות לעורר ברחבי העולם מודעות לסביבה בה אנו חיים ולקדם תשומת לב ופעילות פוליטית בנושא.

משחקית אלואדי
<< התחלה < קודם 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 הבא > סוף >>

תוצאות 281 - 315 מ 3474

קניון אמין כיוף אמצעי

עמאר מנסור

מאוחדת עוספיא

נדים קבלאן

סאמר והבהמתוך פורום העסקים והעמותות של הכרמל
משחקיית אלואדי
משחקיית אלואדי
מודעות פרסום