מותקאל חלבי
חינוך חברה מאבק האדמות פוליטיקה ספורט מפגעים מדור נפטרים أدب وفن גולשים כותבים עסקים סרטונים שונות פייסבוק מודעות פרסום
פורטל הכרמל
ראשי | אודותינו | צור קשר

מבזקי חדשות

אמין כיוף חדש

מאוחדת דאליה

תעופה

פאדי נטור

דסקר
עד כמה אתם סלחנים ?
 חינוך
משחקית אלואדי
ד"ר אמיר:"לצאת נגד ענאן פלאח הייתה אחת ההחלטות הקשות שקיבלתי"
13/04/2016,  מאת: פורטל הכרמל

ענאן פלאחד"ר אמיר חניפס מנכ"ל העמותה הדרוזית למדעים ומנהיגות כבר לא פעם התייחס לתארים הפיקטיביים בקרב אנשי ציבור בעדה הדרוזית ומאוד מצטער שזה מתפוצץ לכולנו בפנים, במעמד של אירוע מכובד כמו הדלקת המשואות ביום העצמאות.

הקלות בתוכנית הבחינות לתלמידי כיתות י’’א
12/04/2016,  מאת: פורטל הכרמל

תיכוןמשרד החינוך בשיתוף פעולה עם מועצת התלמידים והנוער הארצית החליט על שורה של הקלות לתלמידי כיתות י"א, בניסיון להקל על העומס על תלמידי י"א, בין היתר נפתחו מועדים נוספים לבגרויות בהיסטוריה ובמדעי המחשב.

בעיות נפוצות בדיבור וטיפים לשמירה על הקול
11/04/2016,  מאת: פורטל הכרמל

הפרעות קולהפרעות קול voice הנן השכיחות ביותר בקליניקה של קלינאי התקשורת הפרעת קול קיימת כאשר איכות הקול עוצמת הקול גובה הטון או היכולת לגוון את הקול שונים מקולות שאר האנשים הדומים בגיל, במין ובהשתייכות התרבותית.

משחקית אלואדי
ג'יהאד שיח' ח'ליל מקום שני ארצי בתחרות סרטונים של מכון ויצמן
13/04/2016,  מאת: פורטל הכרמל

תמונה לדוגמהג'יהאד שיח' ח'ליל מחט"ב אבן סינא, נצרת במקום ארצי שני ארצי בתחרות סרטונים מדעיים של מכון ויצמן, מנהלת המחוז ד'ר אורנה שמחון:''אני מברכת מעומק הלב את התלמידה ג'יהאד שיח' ח'ליל מחט"ב אבן סינא, נצרת, על זכייתה במקום ארצי שני בתחרות סרטונים מדעיים של מכון ויצמן למדע, זו גאווה גדולה למחוז הצפון בכלל ולבית הספר בכלל ''.

אם תרצו אין זו אגדה
05/04/2016,  מאת: פורטל הכרמל

הזוכיםבית ג'אן הוא הכפר הדרוזי היחיד שלוקח חלק באגף החינוך של קק"ל, שני התלמידים ואפי מסעוד וכארם חמוד מיסודי א ע"ש נאיף קבלאן, קבלו בחידון של קק"ל, מקום ראשון בישובי ומקום שני במחוזי ועכשיו עולים לארצי שיתקיים בעוד חודש.

כרואן חלבי מקום ראשון במרוץ הטכניון
09/04/2016,  מאת: פורטל הכרמל

מרוץ הטכניון Plus500 כאלף חברי סגל, סטודנטים ועובדים השתתפו במרוץ הטכניון Plus500 השני שהתקיים בקמפוס הטכניון. את הרצים הזניקו נשיא הטכניון פרופסור פרץ לביא ויו”ר אגודת הסטודנטים בטכניון עומר עמית.

קניון אמין כיוף אמצעי
לראשונה מורידים את הממתקים והחטיפים מהמדפים במזנונים בבתי הספר
05/04/2016,  מאת: פורטל הכרמל

ממתקיםסוף סוף מנהיגים אוכל בריא לילדים, מעתה כל מזנון או קיוסק במוסד חינוכי יחויבו ברישיון עסק תקף מהרשות המקומית ויעמוד תחת פיקוח, תיאסר מכירה או הגשה של שתייה מתוקה ומזונות עשירים בסוכר כמו עוגות וקרואסונים, ושל מזונות מטוגנים ועשירים בשומן כמו צ'יפס וחטיפים מלוחים.

פרס חינוך ארצי לתיכון ג'ת
06/04/2016,  מאת: פורטל הכרמל

תמונה לדוגמהבתי הספר המצטיינים יסודי יזרעאליה מחיפה, תיכון ג'ת ואולפנת סגולה ק. מוצקין, שהעצימו את התלמידים לממש כישוריהם וכישרונותיהם וקידמו הישגי התלמידים, תעודת ההוקרה והפרס יוענק למוסדות הזוכים בטקס בירושלים במעמד שר החינוך, חה"כ נפתלי בנט ומנכ"לית המשרד, מיכל כהן.

בצפון 18 בתי ספר עלו לשלב הגמר של אליפות הסייבר הישראלית
07/04/2016,  מאת: פורטל הכרמל

התחרות מתקיימת בכוונה לעודד את תלמידי ישראל ללמוד מקצועות מדעיים וטכנולוגיים ולתת ידע בתכנות, במסגרת אליפות הסייבר הישראלית, עלו לגמר 18 בתי ספר ממחוז הצפון.

קניון אמין כיוף אמצעי
ילדי רמות מנשה מחוללים שינוי
05/04/2016,  מאת: פורטל הכרמל

ילדי רמות מנשהכ 15 ילדים מחברת הילדים של קיבוץ רמות מנשה מכיתות ד-ו, יורדים מידי חודש למעיין "עין מחוללים" הנמצא בסמוך לקיבוץ ועוסקים בהיכרות של המעיין ובשמירה על סביבתו, הילדים באו עם הצעות לצוות המרחב הביוספרי.

פועלים למניעת תאונות בתוך ומחוץ למוסדות החינוך
04/04/2016,  מאת: פורטל הכרמל

תלמידיםתאונות תלמידים במערכת החינוך למרבה הצער הינן דבר שכיח, תאונה בשטח בית הספר יכולה לקרות עקב קיום מפגע או ליקוי במבנה בית הספר, על פי ההערכות, מדי שנה מדווחים כ 15 אלף אירועי תאונות עם תלמידים נפגעים במוסדות החינוך בישראל, מהם כ 2000 בצפון.

الكلية الاكاديمية العربية للتربية: بشرى سارة لحاملي اللقب الاول
25/03/2016,  מאת: פורטל הכרמל

המכללה הערביתبشرى افتتاح باب التسجيل لأوّل مرّة في الوسط العربيّ, صادق مجلس التعليم العالي على منح الكلية الاكاديمية العربية للتربية في إسرائيل- حيفا, فتح باب التسجيل للقب الثاني M.Teach, في التدريس مع شهادة تدريس في موضوع التخصص.

משחקית אלואדי
הטיול השנתי הסתיים בבית חולים
03/04/2016,  מאת: פורטל הכרמל

תמונה לדוגמהכולם חיכו לטיול השנתי כדי לעשות כיף, אלא מה, הטיול שכל כך חיכו לו הסתיים לו במיון, מאחר ועשרים תלמידי כתה ט' שהיו בטיול ברמת הגולן סבלו מתגובה אלרגית שהתבטאה בפריחה בחלקי הגוף השונים וגירוד.

מעל 25 מדליות לתלמדי תינאל כפר כמא
01/04/2016,  מאת: פורטל הכרמל

תלמידי תינאל כפר כמא תלמידי תינאל כפר כמא הגיעו לתחרות אתלטיקה קלה אזורית בכפר תבור, התלמידים לא התבלבלו וסיימו בשלל עצום של 25 מדליות אישיות וגביעים בית ספריים.

מחקר של ראמ"ה עברית כשפה שניה לתלמידים דוברי ערבית - תשע"ה
30/03/2016,  מאת: פורטל הכרמל

תלמידיםהרשות הארצית למדידה והערכה בחינוך ראמ"ה הציגה ממצאים ממחקר שנערך בשנת הלימודים תשע"ה, בקרב מדגם ארצי מייצג של 4,331 תלמידים ו-319 מורים המלמדים עברית בכיתות ו', ב-188 בתי ספר דוברי ערבית במגזרים הערבי, הבדואי והדרוזי.

קניון אמין כיוף אמצעי
כתבות נוספות...
<< התחלה < קודם 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 הבא > סוף >>

תוצאות 281 - 315 מ 3425

משחקית אלואדי

נדים קבלאן

סאמר והבהמתוך פורום העסקים והעמותות של הכרמל
סטודיו אל אמל
סטודיו אל אמל
מודעות פרסום