מותקאל חלבי
חינוך חברה מאבק האדמות פוליטיקה ספורט מפגעים מדור נפטרים أدب وفن גולשים כותבים עסקים סרטונים שונות פייסבוק מודעות פרסום
פורטל הכרמל
ראשי | אודותינו | צור קשר

מבזקי חדשות

פאדי נטור

ד

אמין כיוף חדש

תעופה

מאוחדת דאליהסקר
האם אתם בעד קיצור החופש לילדים?
 

מטען טלפונים מהיר 3 יציאות

גולשים כותבים
ש.א.א 1
أسود ألطائفة ألدرزية
20/06/2015,  מאת: أمير خنيفس

أسود ألطائفة ألدرزيةمن الممكن تعريف العائلات والحمائل القاطنة على أعالي الكرمل والجليل بأسماء وألقاب مختلفة، فهنالك من يعرفهم بدروز 48، في حين يحاول المنحازون لدولة إسرائيل تعريفهم بدروز إسرائيل

هل يضيع جبل العرب ؟
21/06/2015,  מאת: ســـعــيــد نـفـــاع
סוריהما يُرى عبر الإعلام في الصالونات لا يُرى عبر منظار جندي الجيش العربيّ السوريّ في الساحات، ولذا فمن الصعب الحُكم على التحركات الأخيرة التي قام بها هذا الجيش، أحببتَه أم كرهتَه، والذي خاض حتى الآن حربا لخبطت عقول كل الخبراء العسكريّين محبّين وكارهين.
מדינתי היקרה ! אני מאוכזבת ממך מאוד !
17/06/2015,  מאת: ערין מוראד

גבול סוריההפעם לא בגלל הזכויות שהעידה שלי לא מקבלת אלא בגלל שמצד אחד אתם רוצים ברית דמים ולחיות זה לצד זה כמו אחים ומצד שני אתם מסייעים למרצחים לחיות אדם שרוצחים אחינו הדרוזים בסוריה.

משחקית אלואדי
عنصرية بن غوريون
14/06/2015,  מאת: سامي منصور
בנגריוןواقعة تاريخية نادرة: دافيد بن غوريون أراد أن يبني للمستقبل قيادة شرقية, تحكم الدولة في نهاية سنوات السبعين " ! ولكن فكرته لم تكن وليدة نوايا حسنة, ففي تموز 1962 عُقِدت في مكتب رئيس الحكومة جلسة بشأن نقابة المعلمين, ولكن سرعان ما تحوّلَت الجلسة إلى نقاش صاخب حول اليهود الشرقيين والغربيين.
לדרוזי ששבר את ליבי
05/06/2015,  מאת: צ'קרי

תמונה להמחשההכרתי אותך בתקופת המלחמה באתר של משחק והמשחק הפך לאהבה התמונה שלך מתנוססת בליבי החיוך שלך כבש את עולמי אתה האהבה האסורה שלי פרי הבוסר שכל כך רוצה אך ללא תועלת אין שם כלום אי אפשר לאוכלה.

אישה לא בוגדת ככה עם גבר
01/06/2015,  מאת: אישה עצבנית

אישהשלוש תגובות של אישה שמנסה להעביר מה מצבה בכמה שורות בהם כתבה "אני שונאת אותך בעלי לא סובלת ובלילות חולמת על גבר אמיתי שיוציא אותי ממך, אישה לא בוגדת ככה עם גבר, לפני 20 -שנה היה לי מאהב בחור מהמרכז שבא ועבד פה".

ש.א.א 1
شراكة أم شِراك ؟
27/05/2015,  מאת: سامي منصور
דרוזיםآه يا دروز, لقد أصبحتم كحسك سمك في الحلق وشوكة في .... ! لا نستطيع تسميتكم بالسرطان, فنحن لا ننسى مساعدتكم لنا وخدمتكم وتضحياتكم. فلنَدْعُكُم "نزلة صدرية مزمنة" مزعجة ولكن يمكن العيش معها, باستعمال الدواء اللازم.
זה משגע אותי
18/05/2015,  מאת: נשוי

מבולבלאני בחור בגיל 37 נשוי חמש שנים עם ילד מדהים בגיל 2שנתיים, אני קשור לילד מאוד וזו הסיבה שאני נמצא עם אישתי בעצם היא מפגינה חוסר אחריות לכל מה שקשור לבית ולמשפחה היא חושבת שהיא צודקת בהכל.

حرام ولله..حرام
16/05/2015,  מאת: هادي زاهر

עוספיהأعراسنا  التراجوكوميدية, هلَّ علينا موسم الأعراس جعل الله أيامكم كلها أفراح ولكن هل هذه الأفراح تبقى بعد أن تذهب السكرة وتأتي الفكرة؟ أعتقد بان العرس عندنا ترافقه شوائب كثيرة  وحسنٌ لو استعرضنا الحدث واستخلصنا العبر اللازمة

ש.א.א 1
למי להאמין לאישתי או למה שמספרים לי
14/05/2015,  מאת: גבר מפוחד

תמונה לדוגמהאנחנו משפחה ממוצעת נחמדה עם שני ילדים קטנים, אישתי החליטה לצאת לעבוד באחד מהמפעלים באזור שלנו בעבודה טובה, אני עובד במשרה טובה כפועל, אישתי החלה להתנהג מוזר, אחד המכרים שלי זרק לי משפט שמשגע אותי.

לפרק לאלתר את גדוד הדרוזים
13/05/2015,  מאת: מוניר דאהר

חיילי גדוד חרבהרבה עשו ולא עלה בידם לשכנע את הרמטכ"ל ושר הביטחון לפרק את הגדוד הדרוזי, הסיבות קשורות בפוליטיקה פנימית בתוך העדה והרצון של מפקדי צה"ל לטפל בסוגיה רגישה זו בכפפות של משי, ומבלי ליצור מהומה מיותרת וויכוח שיתעורר בקרב בני העדה.

وقفات على مفارقنا مع المقاطعة والحِرمان وما شابه !
10/05/2015,  מאת: سعيد نفاع
سعيد نفاعالوقفة الأولى... مع فان جوخ, الوقفة الثانية... مع "اليهود الفَلاشة", الوقفة الثالثة... مع حق التعبير عن الرأي, الوقفة الرابعة... "تْعِبت وبدّي أقعد وبس أقوم بَحكي!" 
ש.א.א 1
صحافة هرة
09/05/2015,  מאת: سامي منصور

הכרמלكلا أيها السادة,فهذا ليس خطأ مطبعيا,وإنما صحيحا متعمَّدا إذ لم نقصد"صحافة حرة" فاقرءوا لتعرفوا القصد,وسياوفقني الكثيرون الرأيَ لانّ الأكثرية تحب الحق وتبحث عنه,بل إن هناك من يراه  ويزوغ عن طريقه لأنه مؤلم لمن لا يؤمن به كما يزوغ الهرّ من خطر داهمه

דתי שמצא את אהבתו עם בחורה חילונית
07/05/2015,  מאת: צעיר דתי

צעירהלהתחבר אל הנשמה דרך הלב ואותך מצאתי התחברת אלי בשקט אבל אני מרגיש מאושר, אלוהים נתן לי את החיים שזו את אהבתי זו לא עוד מילה אבל לי יש הרבה שאלות מה לעשות להמשיך להיות דתי או להפסיק?

מכתב פתוח אל ח''כ איוב קרא
05/05/2015,  מאת: אמין זאהר

איוב קראמנהיג חזק, זה שמזהה את ההזדמנות מקבל החלטות קשות ומנצל אותה, היום, ועכשיו  ברגע זה ,ממשלת ישראל העתידית נמצאת בסיטואציה דומה, והקמתה תלוי בקולו של ח''כ איוב קרא. מעמדו של ח''כ איוב קרא חזק מאוד וקולו שקול לקולם של 60 חכ''ים.

משחקית אלואדי
<< התחלה < קודם 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 הבא > סוף >>

תוצאות 141 - 175 מ 1595

קניון אמין כיוף אמצעי

ש.א.א 2

סאמר והבה

נדים קבלאןמתוך פורום העסקים והעמותות של הכרמל
קופת חולים מאוחדת
קופת חולים מאוחדת
מודעות פרסום