מאוחדת עוספיה
חינוך חברה מאבק האדמות פוליטיקה ספורט מפגעים מדור נפטרים أدب وفن גולשים כותבים עסקים סרטונים שונות פייסבוק מודעות פרסום
פורטל הכרמל
ראשי | אודותינו | צור קשר

מבזקי חדשות

פאדי נטור

תעופה

ד

מאוחדת דאליה

אמין כיוף חדשסקר
מה אתם מעדיפים קולנוע או תיאטרון ?
 מאבק האדמות
קניון אמין כיוף אמצעי
מרתון של בכירי התכנון להסדרת התכנון בכפרים הדרוזים
14/12/2016,  מאת: חסין חלבי

ישיבה במועצת עוספיההלילה הסתיימה לה פגישה עם המשנה ליועץ המשפטי לממשלה עו"ד ארז קמיניץ שמשגר את שירה ברנד מ"מ מנהלת מינהל התכנון הארצי לעוספיה לפגישות עם הרשויות הדרוזיות לבקשת שיח' טריף וגיה כיוף והיב חביש וזיאד דגש.

ההנהגה הדתית בעוספיה פועלת לביטול צווי ההריסה
09/12/2016,  מאת: פורטל הכרמל

עוספיהמכתב לשר לביטחון הפנים ארדן ששולחת המנהיגות הדתית בעוספיה, השיח'ים אמין מנסור, האני אבו רוכן, אמין גאבר כיוף, אבו רוכן זוהיר, בשיר עזאם, ג'בר מנסור, בו מביעים את דאגתם נוכח הריסת הבית בחורפיש והצווים המנהליים להריסת בתים בעוספיה.

אושרה הקמת מאגרי נפט הקונדנסט בחגית ומנסורה
08/12/2016,  מאת: פורטל הכרמל

הועדה הארצית לתכנון ובניההמועצה לתכנון ובנייה אישרה את תמהיל הטיפול של הגז מהמאגרים לפי תכנית המתאר תמ"א 37- ח ,7 ק"מ בלבד מהחוף, והשאר יבנה בעמק חפר, חגית, מ.א.מגידו, יקנעם, דליית אל כרמל, בת שלמה, זיכרון  והסביבה.

קניון אמין כיוף אמצעי
מופיד מרעי יכול לנשום לרווחה לכמה חודשים
06/12/2016,  מאת: פורטל הכרמל

מופיד מרעיהועדה הארצית לתכנון ובניה דחתה פה אחד את המלצת הולנת"ע בדו"ח החוקרת בהתנגדויות שהוגשו לתמ"מ ובאישור התמ"מ וכך לא יסומנו 4 בתים בחורפיש להריסה.

דיון על הקו הכחול והריסת 3 בתים נוספים בחורפיש
06/12/2016,  מאת: חסין חלבי

הפגנה בחורפישהועדה הארצית לתכנון ובניה תדון בעניינם של 3 בתים שנבנו בחורפיש לפני הרבה שנים וסומנו מעבר לקו הכחול, נציג הדרוזים בועד וגיה כיוף "לא ייהרס עוד בית בכפר דרוזי".

לאן נעלם שיח' כמאל חמזה חלבי ממאבק האדמות?
04/12/2016,  מאת: פורטל הכרמל

שיח' כמאל חלבישיח' כמאל חמזה חלבי אחד ממובילי המאבק של אדמות אום אלשוקף זראעה ובתחילת 2007 כמאל ואחרים היו הראשונים להיות נציגים של בעלי הקרקעות בלשכת רה"מ. סרטון

בני עוספיה
ה' שמור אותי מאוהבי
03/12/2016,  מאת: חליל חלבי

חליל חלבימאמר דעה שכותב חליל חלבי פעיל מרכזי וממובילי העמותה להגנה על האדמות היום משמש כדובר העמותה, חליל מתייחס לבעיות התכנון ולהריסת ביתו של ראייק סרחאן מחורפיש

מדוע ראייק סרחאן הסתיר את צו ההריסה מהציבור?
26/11/2016,  מאת: חסין חלבי

אזור ההריסההלכנו לאמת את דבריו של ראייק סרחאן באסיפה בעוספיה ונדהמנו לגלות שכל מה שאמר, זה לא בדיוק מה שהתחייב בבית המשפט, המשפחה הסתירה ולא שיתפה את הציבור בצו ההריסה.

האם הריסת הבית של סרחאן תפתור בעיות תכנון של כפרים אחרים?
21/11/2016,  מאת: חסין חלבי

הדרוזים והשרהפגישה של ההנהגה הדתית הדרוזית וראשי הרשויות עם השר כחלון שבאו בדרישה למתן אפשרות להרחבת גבולות הכפרים כמקובל בחוק התכנון וזה ניתן ומצד שני למנוע קולות שפתאום קוראים לערביות.

משחקית אלואדי
בוצעה הריסה לבית שנבנה ללא היתר בחורפיש
20/11/2016,  מאת: פורטל הכרמל

הריסת בית בחורפישכוח גדול של שוטרים ועובדי הנדסה הגיעו לביתו של ראייק סרחאן שנבנה ללא היתר מחוץ לקו הכחול שסוכם בין המועצה למנהל התכנון והרסו אותו כליל, מה נסגר עם הבטחות חבר הכנסת והשר שלו?

נחשף סיכום הקרקעות עם השיח' מוופק טריף
16/11/2016,  מאת: חסין חלבי

הנהגה דתיתיתכן שהצלחנו לשבש לחלק מאותם אינטרסנטים שקנו אדמות בזול ובתמורה זכו בקרקעות יקרות, יממה אחרי הפרסום כאן אנו מביאים לכם את הסיכום והמכשול שעמד בפני בנק הקרקעות

היועץ המשפטי לתת דונם מול דונם לדרוזים
13/11/2016,  מאת: חסין חלבי

אדמות העמקבעלי אדמות במפער הקישון מנסורה ג'למה שימו לב שיש כל מני אינטרסנטים שמנסים להסתיר מכם את ההסכם שתקבלו בתמורה לאדמה בעמק, ההחלטה לפצות דונם מול דונם ולא שום דבר אחר

משחקית אלואדי
צו הריסה וקנס כספי גבוה נגד סלמאן חלבי
10/11/2016,  מאת: חסין חלבי

בניין בדליהבית משפט השלום חיפה בפני כבוד השופט ערן קוטון פסק בתיק בניה ללא היתר נגד חברת סלמאן חיר חלבי צו הריסה וקנס כספי העומד על 120 אלף ₪, כל הבטחות מועצת דליה סרק

מתקני הקונדנסט כאן בדליה ועוספיה יושנים
07/11/2016,  מאת: פורטל הכרמל

חגיתשני הכפרים דליה ועוספיה נמצאים בתוך הסכנה מחגית חלק נפגע באדמות ושום דבר לא מעיר את קברניטי הישוב, במגידו מתנגדי הטיפול בגז ביבשה הגישו עתירה לבג"צ. לפרטים

רפיק מוביל את התכנון לאסון היסטורי
07/11/2016,  מאת: חסין חלבי

התוכנית שנחשפההועדה המחוזית לתכנון דנה בתוכנית המתאר שהגיש רפיק חלבי, נציג עוספיה המהנדס בשארה מארון הציג את עמדת עוספיה לכביש עוקף כפרים והדרישה לכביש מאסף, רפיק לא אומר את האמת לציבור.

בני עוספיה
<< התחלה < קודם 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 הבא > סוף >>

תוצאות 71 - 105 מ 715

משחקית אלואדי

עמאר מנסור

מאוחדת עוספיא

סאמר והבה

נדים קבלאןמתוך פורום העסקים והעמותות של הכרמל
מכבסת המבשם
מכבסת המבשם
מודעות פרסום