מותקאל חלבי
חינוך חברה מאבק האדמות פוליטיקה ספורט מפגעים מדור נפטרים أدب وفن גולשים כותבים עסקים סרטונים שונות פייסבוק מודעות פרסום
פורטל הכרמל
ראשי | אודותינו | צור קשר

מבזקי חדשות

מאוחדת דאליה

אמין כיוף חדש

תעופה

פאדי נטור

דסקר
מה אתם מעדיפים קולנוע או תיאטרון ?
 פוליטיקה
בני עוספיה
למילים יש הרבה כוח ח"כ עמיר פרץ
30/04/2017,  מאת: סמיר חלבי

ח"כ עמיר פרץהבחירות להסתדרות ולתחרות הקשה של שני המתמודדים אבי ניסנקורן וח"כ שלי יחימוביץ, ח"כ עמיר פרץ בדליה, אמר:"באתי לתת את תמיכתי למשה מזרחי וגם לסמי חלבי".


הנהגת ההסתדרות היא הגוף העליון המנהל את פעולתה וענייניה השוטפים של ההסתדרות, וכל מוסדות ההסתדרות נתונים לפיקוחה ולמרותה.

סמי חלבי שמוביל את ההסתדרות בדאלית אל כרמל, פגש עם החברים את ח"כ עמיר פרץ שהיה מאוד חשוב לו להגיע ולבקר בין הסניפים בהם המועמד שלו, פרץ מדבר על הקולות שעלו שהוא לא תומך ברשימה של אבי ומעדיף לשמור על שקט, ח"כ פרץ אומר "שלא יהיה ספק לאף אחד, אני תומך ברשימה של אבי".

בדאלית אל כרמל יש 1046 בעלי זכות הצבעה ובעוספיה 700 קולות, זה הוא מספר גדול ומכריע וחשוב מאוד למי שתומך במועמד זה או אחר, לעבוד ולקבל כמה שיותר קולות לרשימה שלו.

מערכת הבחירות להסתדרות תהיה השלישית שבה מתאפשרת הצבעה במקומות עבודה, ההצבעה הקרובות להסתדרות תיערך ב-2,106 קלפיות, מהן 792 במתקני הסתדרות באזורי מגורים ו-1,102 קלפיות שיוצבו במקומות עבודה גדולים המונים מעל 100 בעלי זכות בחירה.

ח"כ עמיר פרץ

תתאפשר הצבעה ב-212 קלפיות ניידות, שיעברו בין מקומות עבודה קטנים יותר ויאפשרו זמן קצוב של הצבעה לעובדים בהם. הקלפיות הניידות יעברו במקומות עבודה שבהם מעל 15 בעלי זכות בחירה.

 

לדברים של ח"כ עמיר פרץ בסרטוןקניון אמין כיוף אמצעי  הוספת תגובה  היה הראשון להגיב למאמר זה    שתף בפייסבוק  שתף בפייסבוק    הדפסה גירסה להדפסה      שלח לחבר שלח לחבר  
< קודם   הבא >

משחקית אלואדי

נדים קבלאן

עמאר מנסור

מאוחדת עוספיא

סאמר והבהמתוך פורום העסקים והעמותות של הכרמל
פלטיניום
פלטיניום
מודעות פרסום