אולמי שפיק
חינוך חברה מאבק האדמות פוליטיקה ספורט מפגעים מדור נפטרים أدب وفن גולשים כותבים עסקים סרטונים שונות פייסבוק מודעות פרסום
פורטל הכרמל
ראשי | אודותינו | צור קשר

מבזקי חדשות

ד

אמין כיוף חדש

פאדי נטור

מאוחדת דאליה

תעופהסקר
האם יש לכם חרדות ביום יום?
 מפגעים
קניון אמין כיוף אמצעי
סוכן סמוי הביא לתפיסתם של סוחרי אמל"ח וסמים בכפרים
30/04/2017,  מאת: פורטל הכרמל

משטרהכ-160 בלשים, חוקרים, לוחמי יס"מ ומשמר הגבול, כלבנים וטכנאי זיהוי פשטו על בתיהם של החשודים בסחר באמל"ח וסמים מסוכנים, נעצרו עד כה 20 חשודים.


לאחר מספר חודשים בהם הופעל סוכן חשאי בקרב עבריינים ברחבי הצפון ניתן האות ומבצע רחב של מעצר חשודים וחיפושים יצא לדרכו.

במהלך הפעלתו ולאחר שביסס את מעמדו ורכש את אמונם של החשודים ביצע הסוכן מספר רב של רכישות ועסקאות בתחום הסחר באמצעי לחימה וסמים תוך איסוף ראיות מפלילות כנגד עבריינים משפיעים בתחומים אלה.

במסגרת הפעלתו הסוכן רכש: 3 אקדחים ו- 4 רובים מסוג: M-16, תת מקלע עוזי וקרל גוסטב, בנוסף נקנו גם סמים מסוכנים מסוג :M.D.A, חשיש וקוקאין.

בתום פעילות סמויה שארכה למעלה מחמישה חודשים בתחום הסחר באמצעי לחימה והסחר בסמים בכפר כנא, בית זרזיר, נצרת, כעבייה, זלעפה ואשקלון פשטו כ-160 בלשים, חוקרים, לוחמי יס"מ ומשמר הגבול, כלבנים וטכנאי זיהוי
 על בתיהם של החשודים בסחר באמצעי לחימה וסמים מסוכנים, עד כה נעצרו:20 חשודים , ובנוסף נתפסו סמים מסוכנים מסוג חשיש וגראס בכמויות שונות, עוד נתפסו 100,000₪ במזומן וכלי רכב ששימשו את הסוחרים.

כלל העצורים יובאו החל משעות הבוקר לדיון בבקשת הארכת מעצרם בבימ"ש שלום נצרת וצפויים מעצרים נוספים.

ממשטרת ישראל נמסר:
 "פעילות הסוכן הינה חלק ממאבק מתמשך ובלתי מתפשר בתופעת השימוש,אחזקה וסחר באמצעי לחימה.תופעה הפוגעת בביטחון הבסיסי והאישי של האזרח הנורמטיבי.

משטרת ישראל מפעילה מערך אמצעים גלויים וסמויים המושתתים על יכולות טכנולוגיות לאיסוף ראיות ,מעצרם של העבריינים והבאתם לדין".

המבצע והפעלת הסוכן מצטרפים לשורה ארוכה של פעילויות ומבצעים שביצעה ומבצעת משטרת ישראל בשנים האחרונות, במישור המודיעיני, המבצעי והחקירתי, לרבות באמצעות הפעלת סוכנים אמיצה, יצירתית ומוקפדת.

מאבקה הנחוש של משטרת ישראל בשת״פ עם רשויות האכיפה כנגד הפשיעה החמורה והאלימה, בדגש על תופעת הנשק הבלתי חוקי במגזר הערבי, סחר באמל״ח לסוגיו, סחר בסמים ואלימות במסגרת סכסוכים בין גורמים עברייניים - תופעות הפוגעות בראש ובראשונה בציבור הנורמטיבי, בכלל המגזרים ומסכנות באופן ממשי את שלום הציבור ובטחונו.

מאבק זה הניב עד כה חשיפות וביסוס ראיות כנגד מאות עבריינים משפיעים, הרחקתם מהרחוב ופגיעה בתשתית הכלכלית המאפשרת את פעילותם העבריינית ומופקת ממנה.

משטרה

צילום: דוברות המשטרה  הוספת תגובה  היה הראשון להגיב למאמר זה    שתף בפייסבוק  שתף בפייסבוק    הדפסה גירסה להדפסה      שלח לחבר שלח לחבר  
< קודם   הבא >

משחקית אלואדי

מאוחדת עוספיא

עמאר מנסור

נדים קבלאן

סאמר והבהמתוך פורום העסקים והעמותות של הכרמל
טרביה ענק המזון עוספיה
טרביה ענק המזון עוספיה
מודעות פרסום