אזהאר גן
חינוך חברה מאבק האדמות פוליטיקה ספורט מפגעים מדור נפטרים أدب وفن גולשים כותבים עסקים סרטונים שונות פייסבוק מודעות פרסום
פורטל הכרמל
ראשי | אודותינו | צור קשר

מבזקי חדשות

תעופה

מאוחדת דאליה

פאדי נטור

ד

אמין כיוף חדשסקר
מה אתם מעדיפים קולנוע או תיאטרון ?
 חברה
קניון אמין כיוף אמצעי
ח"כ חמד:"אני הצבעתי לאנשים הכי ראויים"
25/05/2017,  מאת: פורטל הכרמל

תמונה לדוגמהרגע אחרי בחירת שני הקאדים הדרוזים החדשים לערכאות הראשונות ושני הקאדים לערעורים ח"כ  חמד עמאר בשיחה לפורטל הכרמל נשמע לוחמני ועם הרבה מרץ בחזרתו לפעילות בכנסת.


ח"כ חמד עמאר ישראל ביתנו: "זו פעם שניה שאני משתתף בוועדת בחירת קאדים, הפעם זה היה שונה כי החוק שחוקקתי לגבי קאדי מדהב נכנס לתוקף, כל מועמד לתפקיד היה צריך להיות עם תואר ראשון לפחות ולעמוד במבחנים העיוניים בוועדה, צריך להיות איש דת לפחות חמש שנים, הדבר הזה עשה טוב לעדה הדרוזית, כיוון שהפעם היו פחות מועמדים מהפעם הקודמת, בעבר היו לנו עשרות מועמדים הפעם היו 13 מועמדים".

ח"כ חמד: "הועדה מורכבת משני חברי כנסת, 4 קאדים, שרת המשפטים, שר מטעם הממשלה, נציג לשכת עורכי הדין, זכותו של כל אחד בועדה לבחור במי שהוא רוצה, בועדה הזאת נבחרו אנשים שראויים להיות קאדים, הפרוטוקולים של ועדת מינוי קאדים, הם חסויים ואינם מפורסמים, אני הצבעתי כראות עיני למועמדים הכי מתאימים שיש".

ח"כ חמד: "יש לציין כי הועדה יושבת ודנה ומעלה טענות, לבחור קאדי צריך רוב, אם אין דיונים לפני כדי להגיע להסכמות לעולם לא יכולים לבחור קאדי, ברגע שמצביעים לכל אחד מותר להצביע פעמיים בועדה רק לשני מועמדים הגיעו לסיום שלושה אנשים ומותכם צריך להצביע פעמיים, אני הצבעתי לאנשים הכי ראויים".

"עליי לא הופעל לחץ, אני במקצועי עו"ד, אני מכיר את החוק והתרשמתי מהאנשים ובחרתי לפי זה, אני שאלתי את המועמדים הרבה שאלות, את המועמדים לא הכרתי קודם, פגשתי רק בוועדה".

"אחרי תקופה ארוכה שבה עברתי הרבה ניתוחים ולא הייתי בכנסת היום אני חזרתי לפעילות מלאה".

ח"כ חמד: "לגבי תכנון ובניה אני מלווה את הנושא 8 שנים, אני חושב שממשלות ישראל התייחסו בזלזול לנושא, בסך הכל הצעירים רוצים לבנות בית להתחתן ושיהיה להם איפה לשים את הראש אחרי יום עבודה, הגענו למצב זה שבונים בכפרים ללא תכנון, זה לא שירת את האינטרס של מקבלי ההחלטות, הגיע הזמן שהנושא יהיה על סדר עדיפותיה של הממשלה והשר הממונה שזה שר האוצר"

"אני מזכיר לכולם בכנסת ה 19 תוכנית החומש הוכנה על כל סעיפיה, אני הייתי חה"כ הדרוזי היחידי בכנסת ישראל, אני הייתי היחידי שמעורב בתכנית והכנתה עם ראשי הרשויות, אני הדגשתי שנושא התכנון והבניה לא צריך להיות חסם, צריך להזרים תקציבים לתכנון ובניה, אני קורא לראשי הרשויות לנצל את התקציבים ולקדם תכניות התכנון ושועדות התכנון והבניה ישנו את התפיסה לגבי הכפרים שרוצים בהרחבת תוכניות מתאר".


קניון אמין כיוף אמצעי
  הוספת תגובה  הוספת תגובה    שתף בפייסבוק  שתף בפייסבוק    הדפסה גירסה להדפסה      שלח לחבר שלח לחבר  

תגובות (4)
 4 חמד יא בטל
מאת ירכאוי, ב- 26-05-2017, 18:16
טוב שחזרת אתה אדם לא שקרן כמו...עלה והצליח
 3 חמד אתה אמיץ
מאת קרא, ב- 25-05-2017, 22:12
מסכים אתך בכל מילה הבחירה שנפלה היא הנכונה ביותר מי שלא טוב לו שילך לשתות ממי עזה
 2 الى حمد عمار
מאת محلل سياسي, ב- 25-05-2017, 21:59
بسم الله الرحمن الرحيم نرحب في طريق الخير والعزه والكرامه في رحاب هذه المعموره والأرض الطاهره ،ثم أقول الى عضو البرلمان ألأسرائلي حمد عمار ليتكم تقدرون الطائفه في شرارت المساوه وليس عصابه تدير شئون الطائفه منذه زمن بعيد أتذكر رحمة الله عليه سيدنا ومعلمنا الشيخ أمين طريف رضيه الله عنه ،عندم رحل عنه ،،وبعئة العصابه في مخططات تدهور الطائفه وهي أتفقيات لبسني العاه وأتي لكم بل قضاء وهذه المخطط يا حمد عمار ،،بدئ بعده رحيل المعلم الكبير سيدنا وأبونا شيخ الجزيره الشيخ أمين طريف رضيه الله عليه ودخل خزان الجنه ،،وهذه المخطط بدئ بين بيت عزام من. دالية الكرمل ومتفق عليه مع سيادة موفق طريف ألذي مع هذه القرارات التافه سنصل الى الجحيم وسوف يكون أنقسام تدريجي بين ألأخ وأخي في داخل الطائفه ألذي بشر بها الله ربي ؟يم كيف بقدار المشايخ بأن يوافقون على هذه التعين المجحف وأدخال رجال دين صغار الى المحكمه الدرزيه وهي محكمة النفاق والعصابات في نضري واجب عليكم يا حمد يا أبن عمار بأن تدركون بأن هذه التعينات هي تعينات متفق عليه فأذن ما هو دور الدير والكرامه
קניון אמין כיוף אמצעי
 1 אדם ראוי
מאת דילאוי, ב- 25-05-2017, 20:36
חמד כל הכבוד אתה אדם ראוי לייצג את הדרוזים אתה לא מזייף ותכ מתחנף רואים שאתה דורזי אורגינאל יודע מה רוצה מעצמו ומבני העדה שלו. שהשר מדרוב ילמד ממך ויפסיק למכור לוקשים ושטויות.

  הוספת תגובה  הוספת תגובה    שתף בפייסבוק  שתף בפייסבוק    הדפסה גירסה להדפסה      שלח לחבר שלח לחבר  
< קודם   הבא >

קניון אמין כיוף אמצעי

עמאר מנסור

סאמר והבה

נדים קבלאן

מאוחדת עוספיאמתוך פורום העסקים והעמותות של הכרמל
פורטל הכרמל
פורטל הכרמל
מודעות פרסום