מאוחדת עוספיה
חינוך חברה מאבק האדמות פוליטיקה ספורט מפגעים מדור נפטרים أدب وفن גולשים כותבים עסקים סרטונים שונות פייסבוק מודעות פרסום
פורטל הכרמל
ראשי | אודותינו | צור קשר

מבזקי חדשות

מאוחדת דאליה

אמין כיוף חדש

תעופה

פאדי נטור

דסקר
מה אתם מעדיפים קולנוע או תיאטרון ?
 עסקים
משחקית אלואדי
איפה כדאי להתחתן אולם אירועים או גן אירועים בירושלים?
04/08/2017,  מאת: פורטל הכרמל

גן אירועיםאחד השלבים הראשונים בתכנון חתונה הוא בחירת המקום. פה נעזור לכם לבחור אם להתחתן באולם אירועים או גן אירועים בירושלים.


על ירושלים

העיר ירושלים, מלבד היותה עיר הקודש ועיר הבירה של ישראל, היא גם עיר בעלת אווירה מאוד ייחודית, כמוה אין בעוד אף עיר אחרת בעולם. כבר מרגע הכניסה אל העיר, אפשר לחוש בשינוי האווירה וליהנות מהמראות הייחודיים שלה ומהתרבות המיוחדת שלה. והרי לא סתם נכתב עליה: "אוויר הרים צלול כיין"!

הבחירה בירושלים

בשל הייחודיות של העיר, זוגות רבים בוחרים להגיע אליה ולחגוג בה את האירועים החשובים בחייהם ויש זוגות, המשקיעים ואף מגיעים מרחבי העולם כדי להיות בה ולמסד את אהבתם דווקא בה. זאת כמובן, בנוסף לזוגות הגרים בירושלים, או שלהם משפחות בירושלים וסביבתה.

היתרונות של אולם אירועים בירושלים

לאולמות אירועים באופן כללי יש את היתרונות שלהם. לדוגמה, אם אתם בוחרים להתחתן בעונת החורף, לא תסתכנו בסיכוי לגשמים ואף שלגים ביום החתונה ואף במהלכה. כמו כן, יש אנשים, להם פשוט מתאים יותר להתחתן באולם אירועים ולא בגן אירועים מסיבות אישיות שונות ובהתאם להעדפות אישיות.

היתרונות של גן אירועים בירושלים

גן אירועים בירושלים הוא בעל יתרונות רבים, כאשר אחד המרכזיים שבהם הוא האפשרות ליהנות מאוויר ההרים הצלול ומהנופים המרהיבים. כמו כן, בירושלים, בהיותה עיר גבוהה למדי, יש בדרך כלל מזג אוויר נעים וכך ניתן להתחתן ולחגוג במקום פתוח ואוורירי וליהנות מהרוח הנושבת והמצננת, בעיקר בימים החמים.

איך בוחרים?

ראשית, כדאי להתחשב בעונת השנה, בה מתוכננת החתונה. כאמור, אם מדובר על עונת החורף, יש בדרך כלל הדפה ברורה לחתונה באולם אירועים על פני גן אירועים. כמו כן, אם אתם מתכננים להתחתן בעונה נוחה עם מזג אוויר נוח, הרי שכדאי ללכת ולבקר הן בגן אירועים והן באולם אירועים ולראות איזה סגנון מושך אתכם יותר.

דרך ביניים

אם אתם עדיין מתקשים לבחור בין אולם אירועים לבין גן אירועים בירושלים, תוכלו לחפש אחר שילוב בין אולם לבין גן אירועים. יש מקומות, המציעים ללקוחותיהם את האפשרות להתחתן באולם עם גן חיצוני וכך אתם יכולים ליהנות משני העולמות בחתונה אחת. בנוסף, אפשרות זו גם פותחת בפניכם את האופציה לבחור להתחתן בגן האירועים ובמידה ואכן יורד גשם, או שמדובר ביום חם מהרגיל, ניתן להיכנס אל האולם ולקיים בו את כל החתונה.

חשוב לציין, שצוותים מקצועיים ומנוסים של מקומות אלו לאירועים יכולים לתת לכם המלצה מתוך ניסיון וידע מקצועי בתחום האירועים הן בפנים והן בחוץ, ולעזור לכם לקבל את ההחלטות הטובות ביותר עבור החתונה שלכם מבחינת המיקום, בו מומלץ לערוך את החתונה שלכם על כל שלביה.

 

גן אירועים


  הוספת תגובה  הוספת תגובה    שתף בפייסבוק  שתף בפייסבוק    הדפסה גירסה להדפסה      שלח לחבר שלח לחבר  

תגובות (1)
 1 כתבה מעניינת
מאת אישה, ב- 06-08-2017, 12:03
תודה על העלאת הדברים

  הוספת תגובה  הוספת תגובה    שתף בפייסבוק  שתף בפייסבוק    הדפסה גירסה להדפסה      שלח לחבר שלח לחבר  
< קודם   הבא >

משחקית אלואדי

סאמר והבה

נדים קבלאן

עמאר מנסור

מאוחדת עוספיאמתוך פורום העסקים והעמותות של הכרמל
סטודיו אל אמל
סטודיו אל אמל
מודעות פרסום