מאוחדת עוספיה
חינוך חברה מאבק האדמות פוליטיקה ספורט מפגעים מדור נפטרים أدب وفن גולשים כותבים עסקים סרטונים שונות פייסבוק מודעות פרסום
פורטל הכרמל
ראשי | אודותינו | צור קשר

מבזקי חדשות

אמין כיוף חדש

תעופה

ד

מאוחדת דאליה

פאדי נטורסקר
מה אתם מעדיפים קולנוע או תיאטרון ?
 מפגעים
משחקית אלואדי
מהמרים בכסף של הילדים
07/08/2017,  מאת: פורטל הכרמל

תמונה לדוגמהחובות בגין הימורים במשחקי מזל חוקיים של מפעל הפיס, מביאה זוגות רבים לבעיות וחובות קשים, מאחר ואנשים מכורים למשחקי מזל משקיעים אלפי ש"ח בתקווה לזכייה.


הם רק מקבלים את המשכורת שלהם, ומיד פונים לדוכן להמר לגרד כרטיסים, מהמרים כפייתיים לא יכולים לשלוט על הדחף להמר, גם כאשר הם יודעים שזה פוגע בהם וביקיריהם.

אנשים כאלה, נשים וגברים יהמרו בכל מצב, כשהם שמחים או מדוכאים, הם יהמרו כי זה מספק להם ריגוש רב, בדרך כלל התלות הזו בהימורים מגיעה אחרי שהם כבר זכו פעם אחת בסכום קטן של כמה מאות עד אלפי שקלים, אז הם חושבים להתעשר בדרך הזו ושבפעם הבאה הם יזכו במאות אלפים.

אבל כמו שהכסף הזה בא הוא הולך, כי אותם מהמרים לא באמת זוכים, הם לוקחים את הזכייה ומהמרים שוב ומפסידים, הם יכולים לשהות באותו מקום מספר שעות מבלי להרגיש.

חלק מהמהמרים מכור למכונות מזל וומפסידים הרבה כסף בדרך הזו. בערים המשטרה פועלת ומבצעת אכיפה כנגד פעילות עבריינית של הימורים, מה שלא קורה בכפרים, המשטרה פושטת על מקומות שבהם מבוצעת פעילות בלתי חוקית ומחרימה ציודים.

​בין ההשפעות השליליות של המהמרים הבלתי חוקיים ניתן לציין את ההתמוטטות הכלכלית של המשתתפים, והיקלעות לחובות כבדים והרס משפחות.

אותם מהמרים נכנסים לחובות ועקב לחצים פונים לשוק האפור לקבל הלוואות כדי לכסות את החובות הקיימים, הם לא עומדים בהחזר תשלומי ההלוואה ומתדרדרים למצב עוד יותר גרוע.  הוספת תגובה  היה הראשון להגיב למאמר זה    שתף בפייסבוק  שתף בפייסבוק    הדפסה גירסה להדפסה      שלח לחבר שלח לחבר  
< קודם   הבא >

משחקית אלואדי

נדים קבלאן

עמאר מנסור

סאמר והבה

מאוחדת עוספיאמתוך פורום העסקים והעמותות של הכרמל
קניון מנסור סנטר
קניון מנסור סנטר
מודעות פרסום