אחמד גדיר מצטיין השירות הלאומי

אחמד גדיר, 20, צעיר בדואי מביר אל-מכסור שבצפון, קיבל אות הצטיינות על שירות לאומי במערך הכיבוי וההצלחה מטעם אגודה להתנדבות, לאחר שנתיים של שירות לאומי משמעותי מטעם אגודה להתנדבות במערך הכיבוי וההצלחה, הוענקה השבוע תעודת הצטיינות לאחמד גדיר, 20, צעיר בדואי מביר אל-מכסור שבצפון.

05.07.2024 מאת: פורטל הכרמל והצפון
אחמד גדיר מצטיין השירות הלאומי

 

אחמד עבר קורס תומכי לחימה במכללה הלאומית לכבאות והצלה, ואחרי שסיים בהצלחה השתלב כבן שירות לאומי בתחנת נוף הגליל.

 

אחמד מספר שנכנס לשירות כשאינו יודע לדבר עברית כלל, וכיום, בזכות השירות והעבודה המשותפת ערבים דרוזים ויהודים יחד הוא מדבר עברית שוטפת. השירות הלאומי מחזק שילוב איכותי בחברה הישראלית גם ברמת התעסוקה, אחמד, שחולם להיות לוחם אש, החל בתהליך גיוס ומתכוון להמשיך כעת לעבודה קבועה במערך הכבאות וההצלה בישראל.

 

 

בנוסף, אחמד מספר כי חמשה מחבריו הגיעו בעקבותיו לשירות הלאומי. בזכות ערנותו לפיצוץ ששמע כשנפגש עם חבר, הצליח אחמד להציל את הכפר שלו משריפת ענק והיה שותף להכוונת הכוחות למקום, ולעזרה ממשית לצוות הכיבוי בשטח.

 

 

מנימוקי "האגודה להתנדבות" על בחירתו של אחמד למצטיין: "אחמד גדיר, אחד מתומכי הלחימה המוערכים ביותר של האגודה להתנדבות בתחנת נוף הגליל. אחמד סיים בהצלחה את קורס תומכי הלחימה במכללה הלאומית לכבאות והצלה ומאז הפגין יכולות מרשימות ומקצועיות שאין שני להן.

 

 

אחמד ידוע באהבתו הרבה למערך הכיבוי וההצלה, והוא מתפקד בצורה מיטבית בכל המשימות המוטלות עליו. בנוסף, הוא מתנדב אמין וחרוץ, בעל משמעת עצמית גבוהה, וניכר עליו שהוא שואף להמשיך ללמוד ולהתפתח מקצועית. לא רק בתחום המקצועי מצטיין אחמד, אלא גם בתחום החברתי. הוא השתלב בצורה טובה מאוד עם צוות התחנה, מגלה יוזמה והתלהבות בכל עת. אנו בטוחים שהוא ימשיך לתרום רבות ולקדם את מערך הכיבוי וההצלה בישראל".

 

 

יגאל ויינר, משנה למנכ"ל האגודה להתנדבות:"שירות לאומי בתחנות כיבוי האש, כחלק משירותי החירום במדינת ישראל, קיבלה משנה תוקף מאז פרצה המלחמה. המתנדבים הופכים להיות חלק בלתי נפרד ממערכת הביטחון הסוציאלי של ישראל, הם מספקים תמיכה חיונית לכבאים המקצועיים, משפרים את חוסן הקהילה, מפתחים מיומנויות יקרות ערך, תורמים להכנת המדינה למצבי חירום ומקדמים לכידות חברתית".

 

מצ"ב תמונות מאושרות לפרסום. קרדיט צילום: האגודה להתנדבות.

פורטל הכרמל

תגובות

מומלצים