נציב כבאות רב טפסר אייל כספי ביקר בבית העדה הדרוזית

לקראת חג הקורבן, נציב כבאות והצלה לישראל רב טפסר אייל כספי נפגש עם ראש העדה הדרוזית השייח טריף: "אני גאה בתרומתם של בני העדה הדרוזית למערך כבאות והצלה ולמדינת ישראל ".

07.07.2022 מאת: פורטל הכרמל והצפון
נציב כבאות רב טפסר אייל כספי ביקר בבית העדה הדרוזית

 

רב טפסר אייל כספי:"נמשיך להעמיק ולקדם את שיתוף הפעולה ותנופת העשייה לטובת בני העדה הדרוזית והחברה הערבית".

 

נציב כבאות וההצלה לישראל רב טפסר אייל כספי ביקר בביתו של המנהיג הרוחני של העדה הדרוזית בישראל כב' השייח מוואפק טריף וברך את בני העדה לחג הקורבן שיחול בתחילת השבוע הבא.

 


רב טפסר אייל כספי:"העדה הדרוזית היא דוגמא ומופת בחברה הישראלית זוהי עדה השומרת על המורשת  של חיים,  חיים המושתתים על שותפות ועל שוויון.חיים שמבוססים על אהבה למדינת ישראל. אני גאה בבני העדה הדרוזית,לוחמים וקצינים מעולים להם חלק משמעותי וחשוב בפיתוחו של מערך כבאות והצלה".

 

 

הנציב כספי מלווה בסגנו טפסר בכיר שמעון בן נר, מפקדי מחוזות חוף וצפון טפסר חזי לוי וטפסר ניזאר פארס, סממ"ז צפון תת טפסר יאיר אלקיים ויועץ הנציב לחברה הערבית כאיד דאהר, דנו עם השייח טריף וראשי העדה על העמקת שיתוף הפעולה ושילובם של בני העדה בזרוע המבצעית ובתפקידי מטה במערך הכיבוי.

 

 

הביקור הינו חלק מהמאמצים שמוביל הנציב כספי בשיתוף ראשי ציבור ורשויות מקומיות להעמקת הקשר עם החברה הלא יהודית בישראל ולצמצום פערים במסגרת החלטת ממשלה 550 להעצמה, קידום ופיתוח כלכלי חברתי של החברה הערבית.

 

 

בשנים הבאות יבנו 14 תחנות כיבוי חדשות בישובים לא יהודים ובכלל זה תחנות ליחידות מתנדבים בנוסף יורחב מערך הכשרת בני שירות אזרחי קהילתי במערך הכיבוי, ויושם דגש על פעולות הסברה והדרכת אוכלוסיה למניעת אש בחברה הלא יהודית.

 

 

פורטל הכרמל

תגובות

מומלצים

\