פיראס אבו חוסין נציגות מאוחדת באנגליה

נציגות מרשימה של אחים ואחיות מקופת חולים מאוחדת מחוז צפון, השתתפה בכנס בינלאומי של ארגון אחים ואחיות Sigma שנערך בעיר Bournemouth באנגליה, בכנס השתתפו מאות מומחים מתחום האחיות בעולם והוצגו בו מחקרים וחידושים בתחום

11.07.2024 מאת: פורטל הכרמל והצפון
פיראס אבו חוסין נציגות מאוחדת באנגליה

צילום מאוחדת

 

במהלך הכנס הציג פיראס אבו חוסין, אח מומחה קליני באשפוז בית חדרה מחוז צפון, את עיקרי העבודה של שילוב אח מומחה קליני ביחידות בית וקהילה אשר זכתה באות הצטיינות, ומאמר על השפעת אחות מומחית קלינית בגריאטריה במסגרת קהילה ואשפוז בית על איכות הטיפול.

 

ודאד אשקר, אחות מומחית קלינית בקהילה, הרצתה על התפקיד ההולך וגדל של אחיות מומחיות קליניות ברפואה ראשונית וקהילה (FNP) בשיפור איכות וזמינות שירותי הבריאות בקהילות. "אחיות מומחיות מביאות עימן עושר של ידע וחמלה לטיפול בחולים, ומציעות גישה הוליסטית הכוללת מניעה, טיפול וחינוך", אמרה בהרצאתה.

 

בושרה יונס, אחות סוכרת מחוזית, הרצתה על הגורמים המשפיעים על מימוש מקצועי של אחות מומחית קלינית בסוכרת בישראל, ועל גורמים מקדמים ומעכבים מהצד האישי ומהצד הארגוני. מדובר במחקר על-קופתי שכולל גם בתי חולים ואחיות קהילה ואשפוז.

 

סיואר קסיס, מנהלת מערך האֲחָיוּת במאוחדת מחוז צפון: "גאווה גדולה למערך האחיות במאוחדת ולמחוז צפון על הייצוג המכובד וההובלה בקידום המומחיות הקלינית בתחומים מגוונים. מאוחדת מתייחסת למשאב האנושי כנכנס אסטרטגי ותומכת להתמקצעות מתמשכת. אני גאה להיות חלק מארגון זה ומאחלת המשך עשייה משמעותית ומוצלחת".

 

מוחמד עלי, מנהל מערך אשפוז בית ומטיב במאוחדת מחוז צפון: "ברכות לאח פיראס, ולאחיות ודאד ובושרה על ההכרה בכנס הבינלאומי שבו הציגו את עבודותיהם שמתבססות על העשייה שלהם בשטח. השתתפותם אפשרה לנו להציג את העשייה שלנו במאוחדת בפני עמיתים מכל העולם. גאווה גדולה".

 

תגובות

מומלצים