בהיג מתגאה בתוצאות מערכת החינוך בעוספיה

פתיחת שנת הלימודים החלקה בעוספיה תוצאת עבודה מסיבית של כל צוות המועצה, שעבד קשה להכין את כל בתי הספר והגנים לכניסה בטוחה ביום הראשון ללימודים, בהיג מנסור ראש המועצה הסתובב מבית ספר לאחר מלווה בצוות המקצועי ואשתו נורה וחידד שהוא ימשיך להשקיע בחינוך ובתשתיות ובעיקר באדם.

01.09.2023 מאת: פורטל הכרמל והצפון
בהיג מתגאה בתוצאות מערכת החינוך בעוספיה

 

בהיג מנסור בשיחה לפורטל הכרמל והצפון: "ההשקעה בחינוך היא ענקית מבחינת בניה ולוגיסטיקה, שידרגנו שני בתי ספר, חטיבת הביניים והיסודי על שם פארוק, אלה בניינים שהיו מיועדים להריסה, אנחנו באנו והשקענו בכל דבר ועניין, כדי שבתי הספר יעמדו בסטנדרטים הבינלאומיים, אנחנו משקיעים באדם בתלמיד, שיהיה לו נוח, כדי שיקבל את ההישגים הכי טובים שיכולים להיות".
 

 

 

בהיג: "תוצאות מבחני הבגרות מעידות בעד עצמן, 92 אחוזי הצלחה ברונסון ו-97 אחוזי הצלחה בדתי אלאשראק, אנחנו משקיעים מגיל לידה ועד תיכון ומשקיעים באקדמיה, חילקנו מלגות ונמשיך בעשייה, כי מבחינתנו חינוך הוא המרכז לקדם את החברה בעוספיה בכל התחומים".

 

 

בהיג: "פתחנו את כל בתי הספר ללא תקלה אחת, אני רוצה להודות לצוות המועצה שעשה ימים כלילות, אני מברך את צוות המנהלים, המורים, ועדי ההורים והתלמידים, יש לכם שנה של אתגרים, אני מאחל לכם הרבה הצלחה, נמשיך להשקיע בדור הצעיר, הדור הזה הוא העתיד שיביא הרבה שינויים".

 

 

 

עוד בנושא:"מיליונים הושקעו במערכת החינוך בעוספיה, תדרוך כתבים שנערך במרכז צעירים בעוספיה, בו לקחו חלק נציגי ומפקחי משרד החינוך, הנהלת מועצת עוספיה הציגה נתונים על השקעת הרשות במשך 5 שנים במוסדות חינוך, השקעה שהגיעה למעל 70 מיליון ש"ח בשיקום ובניית בתי ספר, בנוסף לשיפורים משמעותיים בכל בתי הספר ואשכול הגנים". קישור

 

 

פורטל הכרמל

פתיחת שנת הלימודים 2023-2024 בעוספיה

תגובות

13. כמיל מנסור לפני 3 חודשים
חינוך הוא העתיד הבטוח
12. עיספאווי נוצרי לפני 3 חודשים
למס' 9
11. מנסור חיעם לפני 3 חודשים
כמות התלמידים בכתות
10. דילאווי1 לפני 3 חודשים
אצלנו
9. נוצרי לפני 3 חודשים
תלחם על הקול הנוצרי לטובתך
8. תושב עוספיא לפני 3 חודשים
צודק.... אבל....
7. עלו לפני 3 חודשים
מערכת חינוך טובה בכל האזור
6. דלאויי לפני 3 חודשים
בהצלחה לעספיה שאצלנו ילמדו מכם
5. מנסורי לפני 3 חודשים
תומך בהיג במאה אחוז
4. יוסף לפני 3 חודשים
רק בהיג הכי מתאים
3. עספאני לפני 3 חודשים
כל הכבוד אבו איימן יישר כח לעוד קדנציה
2. אזרח לפני 3 חודשים
יש במה להתגאות
1. كيوفي לפני 3 חודשים
ראש המועצה הבא

מומלצים

\