היערכות לקראת פתיחת שנת הלימודים

אלפי שוטרים, לוחמי מג"ב, מתנדבים, וחבלני מערך החבלה יתפרסו במטרה להבטיח את שלומם וביטחונם של הילדים ובני הנוער שישובו לספסל הלימודים.

30.08.2023 מאת: פורטל הכרמל והצפון
היערכות לקראת פתיחת שנת הלימודים

 

ביום ו׳ (01.09.23) תיפתח שנת הלימודים תשפ״ד 2023-2024, באלפי מוסדות חינוך בכל רחבי הארץ. למעלה מ-2.5 מיליון ילדים ובני נוער עתידים להתחיל את שנת הלימודים בגנים, בתי הספר היסודיים, חטיבות הביניים ובתיכונים, וישובו ללימודיהם בתום תקופת החופש הגדול.

 

 

כבכל שנה, יום פתיחת שנת הלימודים מתאפיין בתנועה ערה של כלי רכב והולכי רגל בסביבות בתי הספר ומוסדות החינוך. במהלך היום, תיערך משטרת ישראל בכוחות מתוגברים בקרבת מוסדות החינוך ברחבי הערים והיישובים בארץ.

 

 

אלפי שוטרים, לוחמי מג"ב, מתנדבים, וחבלני מערך החבלה יתפרסו במטרה להבטיח את שלומם וביטחונם של הילדים ובני הנוער שישובו לספסל הלימודים ויפעלו לאבטחה, לשמירת הסדר הציבורי ולהכוונת התנועה, הכל בכדי לאפשר את פתיחת שנת הלימודים באופן בטוח ותקין. 

 

 

בנוסף המשטרה מתגברת בימים אלה את מוקדי החירום שמספרם - 100 ומוקד המידע הארצי של המשטרה שמספרו - 110 והמטה הלאומי להגנה על ילדים ברשת שמספרו - 105.

 

 

משטרת ישראל פונה בקריאה להורים ולתלמידים לנהוג במשנה זהירות ולהקפיד על עצירה והורדת נוסעים בצורה בטוחה, שימוש נכון בהתקני ריסון מתאימים ונהיגה איטית וזהירה תוך מתן זכות קדימה להולכי הרגל בדרכם לבתי הספר והגנים. בסיום הנהיגה וודאו כי לא שכחתם אף אחד במושב האחורי ובכל מצב של זיהוי חפץ חשוד, יש להתרחק מיד ולהודיע למוקדי החירום של המשטרה.

 

תגובות

מומלצים

\