המפכ״ל שבתאי ליווה את ניקיטה אולייניק לכיתה ב'

המפכ״ל הגיע לבית הספר יחד עם מפקד מחוז חוף ניצב דני לוי וסממ״ר אשר , נצ״מ מירב וגנר. ניקיטה בן ה-7, שהחל היום את לימודיו בכיתה ב׳ בבית הספר גורדון בעכו, הוא בנו של שוטר יס״מ חוף איגור אולנייק ז״ל שנפטר לפני פחות משנה זמן קצר אחרי שהגשים חלום אישי וליווה את ניקיטה לכיתה א׳ יחד עם המפכ״ל.

01.09.2023 מאת: פורטל הכרמל והצפון
המפכ״ל שבתאי ליווה את ניקיטה אולייניק לכיתה ב'

צילום משטרת ישראל

 

מפכ״ל המשטרה רב ניצב יעקב שבתאי פתח את שנת הלימודים בבית הספר גורדון בעכו כשהוא מלווה זו השנה השנייה ברציפות את הילד ניקיטה אולייניק ליומו הראשון בבית הספר, הפעם לכיתה ב׳. 

 

 

שבועיים לפני פתיחת שנה״ל הקודמת ביקר המפכ״ל את איגור ז״ל בעת שזה היה מאושפז בבית החולים רמב״ם כשהוא סובל ממחלה קשה. בעת המפגש המרגש סיפר שוטר היס״מ למפכ״ל שהוא חושש כי בשל מצבו לא יוכל ללוות את בנו לכיתה א׳ . המפכ״ל שהיה נרגש מאוד בביקור הבטיח אז לאיגור כי הם ילוו את ניקיטה יחד וכך היה.

 

 

המפכ״ל איחל הבוקר בהצלחה בשנת הלימודים לכלל תלמידי ותלמידות גני הילדים ובתי הספר בישראל. 

 

 

המפכ״ל:"היום הראשון ללימודים הוא תמיד יום מרגש גם ברמה האישית ומחזיר כל אחד ואחת מאיתנו בזכרונות האישיים ולתקופת בית הספר, משטרת ישראל פרוסה היום בכל רחבי הארץ כדי לאפשר להורים, התלמידים, המורים וכל אנשי הצוותים החינוכיים, לפתוח בבטחה את שנת הלימודים, התרגשתי שוב ללוות את ניקיטה וכמו שהבטחתי לאביו שהיה לוחם יס״מ ולצערנו הרב נפטר ממחלה קשה בגיל צעיר משפחת משטרת ישראל תמשיך להיות חלק מחייו של ניקיטה ומחיי המשפחה  כולה".

 

 

תגובות

מומלצים

\