"מפקח בא"

אסי לוי היא המפקח בעלילה המפותלת המסקרנת והמפתיעה "מפקח בא" שתעלה בתיאטרון חיפה, לצידה משתתפים, יובל סגל, שושה גורן, אבי אוריה, עדי גילת ויוני גרין, קאסט ההצגה נפגש להרמת כוסית ותחילת החזרות.

05.09.2023 מאת: פורטל הכרמל והצפון
"מפקח בא"

שושה גורן, יוני גרין, עדי גילת, אבי אוריה, יובל סגל, אסי לוי, צילום תיאטרון חיפה

 

ניצה בן צבי מנכ"לית תיאטרון חיפה:"כמיטב המסורת של תיאטרון חיפה אנחנו מעזים להציג תכנים בעלי משמעות חברתית עמוקה ומהווים חומר למחשבה ומראה חדה על פניה של החברה".

 

 

אסי לוי:"בימים בהן שאלות על מוסר, יושרה ,מצפון, לקיחת אחריות וערבות הדדית עומדים על סדר היום ומתקוטטים אני גאה לקחת חלק במחזה שאין רלוונטי ממנו לדון באותן השאלות".

 

 

תיאטרון חיפה יעלה בנובמבר הקרוב דרמת מתח חדשה, "מפקח בא" בבימויו של משה נאור.

 

ליהוק ההצגה הושלם והקאסט יכלול שחקנים מובילים: אסי לוי,  יובל סגל, שושה גורן, אבי אוריה, עדי גילת ויוני גרין.

 

השבוע התקיימה הרמת כוסית וחזרה ראשונה בה לקחו חלק שחקני ההצגה, ניצה בן צבי מנכ"לית תיאטרון חיפה ומשה נאור, במאי ההצגה והמנהל האמנותי של התיאטרון.

 

אסי לוי לוהקה לתפקיד מרכזי ותגלם את דמותו של המפקח בהצגה.

 

 

המחזה "מפקח בא"  נכתב על ידי  ג'ון בוינטון פריסטלי.  זוהי דרמת מתח, שמתרחשת בלילה אחד, ב-5 באפריל 1912, בביתם הגדול של בני הזוג בירלינג העמידים בזמן חגיגת אירוסיה של בתם.

 

לפתע נכנס לביתם גבר, המכנה את עצמו המפקח גול ומתחיל לחקור את המשפחה על התאבדותה של אישה צעירה ממעמד הפועלים באמצע שנות העשרים לחייהככל שהחקירה של המפקח מתפתחת, מגלים שלכל בני המשפחה יש סודות, המקשרים אותם לטרגדיה. גילוייו המדהימים מרעידים את יסודות חייהם ומאתגרים את הצופה לבחון את מצפונו.

 

 

משה נאור מנהל אמנותי של תיאטרון חיפה ובמאי ההצגה "מפקח בא":  "מחזה מופת  שכל התפקידים בו מרתקים ומשמעותיים. ואני גאה שדרמה עמוקה ומסעירה תעלה על במת תיאטרון חיפה".

 

המחזה  "מפקח בא" יעלה בתיאטרון חיפה ב 30/11

מאתג'ון בוינטון פריסטלי

בימוימשה נאור

נוסח עברידורי פרנס

עיצוב תפאורהניב מנור

עיצוב תאורהפליס רוס

מוזיקהרן בגנו

ע.במאיקובי זיסלין

 

תגובות

מומלצים

\