כל מה שאת חייבת לדעת על פירסינג טראגוס ודיית'

אין ספק שלעשות פירסינג זה לא עניין של מה בכך. זה מרגש במיוחד ויכול להחמיא כמעט לכל אישה. יחד עם זאת, דווקא בגלל שיש הרבה התרגשות שקשורה לעניין, לא קל לבחור את הפירסינג המתאים. זה נשמע לך מוכר וגם את תוהה איך לעשות זאת? מתלבטת באיזה סוג של פירסינג לבחור?

03.10.2023 מאת: פורטל הכרמל והצפון
כל מה שאת חייבת לדעת על פירסינג טראגוס ודיית'

Shutterstock

את לא לבד. אין ספק ששתי האפשרויות שכולן מדברות עליהן בשנים האחרונות הן פירסינג טראגוס ודיית'. לכן טבעי שגם את תשאלי את עצמך: מה באמת יכול להתאים לי? ואיך אוכל להיות בטוחה שאני מקבלת את ההחלטה הנכונה? במאמר שלפנייך תוכלי לקרוא מספר טיפים שיעזרו לך להבין איזה פירסינג באמת יחמיא לך בצורה הטובה ביותר.

 

 

 

מה זה בכלל פירסינג טראגוס?

 

כדי שתוכלי להחליט האם את רוצה לעשות פירסינג טראגוס ודיית', את צריכה לדעת במה מדובר. איזו אופציה באמת יכולה להיות מוצלחת יותר ומה כוללת כל אחת מהאפשרויות. במקרה של פירסינג טראגוס, מדובר על עגיל מיוחד במינו. למעשה, הוא ממוקם במרכז הסחוס שיש לך בקדמת האוזן. בתחילת הדרך, כאשר רק תעשי פירסינג כזה, כדאי יהיה להשתמש בפירסינג מסוג לבארט ישר. עם זאת, ואחרי ההחלמה, תוכלי לעבור גם לפירסינג אחר כמו פרסה, בננה וכדומה. אם חלק ממה שמטריד אותך כשאת חושבת על פירסינג טראגוס ודיית' זה הכאב, כדאי שתדעי: במקרה של פירסינג טראגוס מדובר על רמת כאב נמוכה. בנוסף, מדובר על פירסינג שזמן ההחלמה ממנו לא יותר מידי ארוך, שכן תוך 4 עד 8 חודשים הפירסינג יחלים. אם את עושה פירסינג כזה, חשוב מאוד שלא תשני על האוזן שבה את עושה אותו. כך המקום יוכל להחלים בצורה טובה יותר ולכן כדאי מאוד להקפיד על העניין הזה.

 

מה זה פירסינג דיית׳ ולמי זה יכול להתאים?

 

אם את מכירה אנשים שעשו פירסינג טראגוס ודיית', טבעי שתרצי לדעת גם מה זה דיית׳. האם זה פירסינג שיכול להתאים לכל אישה? והאם זה פירסינג שכואב מאוד? חשוב לדעת שאם יש לכם דילמה בין פירסינג טראגוס ודיית', האופציה של דיית׳ יכולה להתאים לך בעיקר אם את יכולה להתמודד עם הכאב. לעומת סוגים אחרים של פירסינג, כאן מדובר על רמת כאב גבוהה יותר וכדאי שתהיה מוכנה לכך מראש. זה עגיל שנמצא בסחוס הכי פנימי שיש לנו באוזן, ומדובר על סחוס עבה. לכן גם הכאב המורגש בפירסינג כזה הוא רב. מבחינת זמן ההחלמה הצפוי לך, קחי בחשבון שזה יכול להיות חצי שנה ואפילו יותר, שכן זה נתון שמשתנה בין אחד לשני. מה שבטוח זה שמדובר על עגיל מרשים ומיוחד מאוד. למעשה, את יכולה להיות בטוחה שאם תעשי עגיל כזה, תקבלי עליו לא מעט מחמאות.

 

כך תבחרי אצל מי כדאי לך לעשות פירסינג

 

מעבר לדילמה בין פירסינג טראגוס ודיית', כמובן שצריך גם לבחור את המקום הנכון לעשות בו פירסינג. האם באמת כל מי שעוסק בתחום הזה יוכל לעשות לך פירסינג ברמה טובה ומקצועית? לא בטוח. כתוצאה מכך שמדובר על עניין רציני ביותר, ועל העגיל החדש שלך, כדאי שתבדקי בשבע עיניים מי יעשה לך אותו. אין כאן מקום לפשרות ובהחלט כדאי לפנות אל מי שמגיע עם ידע רב בתחום הזה. בנוסף, כשאת בוחרת אצל מי לעשות את הפירסינג החדש שלך, שימי לב לרמת ההיגיינה במקום. הדבר האחרון שאת רוצה זה שהמקום יזדהם ולכן חשוב מאוד לעשות פירסינג רק אצל מי שמקפיד על היגיינה ועל סטריליות ברמה גבוהה וחסרת פשרות.

 

 

תגובות

מומלצים

\