מאפייה הברכה טעם ואיכות

הבעלים של מאפיית וטאבון הברכה רשיד סג'ים, משתף אותנו איך המאפייה נולדה מזה עשרים שנה, על שירות של נתינה ושירות ללקוחות מרוצים, שאוהבים את הלחם והמאפים של מאפיית הברכה, רשיד:"עד היום לא אכזבנו, נמשיך בנתינה ללקוחות".

16.07.2022 מאת: פורטל הכרמל והצפון

מאפיית הברכה עוספיה בהנהלת רשיד סג'ים

 

מאפיית אלברכה בהנהלת רשיד סג'ים עברה למתחם החדש בכביש הראשי עוספיה דאליה באלמסיל, במקום תמצאו את כל סוגי הלחמים והפיתות, כולל פיתה דרוזית, מגוון רחב של סמבוסק, מסח'ן, גבינות, פיצות, מחמר וזעתר ועוד, במאפיה מקום ישיבה לכל המשפחה, 048390103

 

מאפיית אלברכה בעוספיה, הוכיחה במשך שנים שהיא אופה את הלחמים הטעימים ביותר, באיכות וברמה גבוהה, יחד עם פיקוח מלא על כל המוצרים ובעיקר שמירה על ניקיון שזה המוטו של המאפיה.

 

הבעלים רשיד סג'ים בעל עסקים שמוביל את המאפיה ביד רמה במשך שנים, ועד כה הוכיח שהוא והצוות שלו הצליחו לתת שירות מעולה ללקוחות, באפיית הלחמים הטעימים ביותר בכל שעות היום, ועכשיו רשיד הוביל את המאפיה למקום מרכזי בכביש ראשי עוספיה עם אפשרות להתארח במקום וליהנות מכל המוצרים של המאפיה, כולל קפה, שתיה קרה ועוגיות.

 

 

מאפייה וטאבון הברכה, עוספיה כביש ראשי אלמסיל,  עובדים כל יום משעה 06.00 בבוקר עד 22.00 בלילה, מחכה לכם חוויה נעימה וטעימה, ברוכים הבאים, 048390103

 

מקום רחב, עם פינת ישיבה למשפחות, חניה בשפע ושירות טוב ואדיב.

 

עוד בנושאמאפייה וטאבון הברכה עוספיה הכי טעים שיש בכרמל 

 

פורטל הכרמל

תגובות

מומלצים

\