תיקים לנשים אפשרויות עיקריות ולמה חשוב לשים לב

תיקים לנשים ניתן למצוא כיום בשפע רב של סוגים וסגנונות, עם מגוון רחב של עיצובים, אפשרויות, חומרי גלם ועוד. בין אם את מחפשת אחר תיק מעוצב יוקרתי ומסוגנן ובין אם תיק פשוט ו"בסיסי" יותר

11.07.2024 מאת: פורטל הכרמל והצפון
תיקים לנשים אפשרויות עיקריות ולמה חשוב לשים לב

צלמת עמית אופק

 

בין אם מדובר בתיק אלגנטי ליציאה או בתיק לשימוש יומיומי, חשוב להכיר את האפשרויות השונות ובעיקר את הנקודות שכדאי לקחת בחשבון על מנת שלא להתאכזב.

 

 

להלן כמה מהקטגוריות והאפשרויות העיקריות בתחום האופנתי של תיקים לנשים כיום, והנקודות שחשוב לשים אליהן לב:

 

תיק גב לנשים

 

זו כמובן קטגוריה מאוד רחבה וכללית, אך בכל מקרה של קניית תיק גב לנשים חשוב לשים לב ולוודא כי התיק נוח לנשיאה וכי הוא אינו מכביד על הגב בצורה לא טובה. נקודה חשובה במיוחד היא הרצועות – האם הן מספיק רחבות? האם הן עשויות מחומר שנראה כי יהיה נוח ונעים למגע?.

 

כדאי לתת את הדעת גם לחלוקה לתאים כמה תאים ישנם ומה הגודל והעומק של כל אחד מהם? האם חלוקה זו מספיקה והאם נראה כי בסך הכל התיק גדול מספיק על מנת להכיל את כל מה שאת רגילה לקחת איתך?.

 

צלמת עמית אופק

 

תיק למחשב נייד לנשים

 

יותר נשים מאי פעם לוקחות כיום עימן את המחשב באופן כמעט יומיומי, במקרים רבים למשרד ולעבודה או לקמפוס הלימודים. כאשר אנו בוחרות תיק למחשב נייד לנשים, חשוב לשים לב לגודל שלו עבור אילו מחשבים ניידים הוא מיועד (איזה גודל מסך, הנמדד באינצ'ים) והאם הוא מתאים ספציפית עבור המחשב הנייד שלך? כמובן שלא נרצה תיק המיועד למחשבים קטנים יותר, אך גם לא כזה שיהיה גדול יתר על המידה.

 

חשוב לשים לב גם לסוג ההגנה שמקבל המחשב הנייד בתיק זה (תא מרופד? רצועה המקבעת אותו? וכד') וכמה מקום הוא מציע מלבד לתא המיועד למחשב. האם הוא מספיק גדול גם בשביל שאר הדברים שאת לוקחת איתך בדרך כלל?

 

תיק צד לנשים

 

האלטרנטיבה העיקרית לתיקי גב היא כמובן תיק צד לנשים, וכאן ישנן אפשרויות רבות ושונות הנבדלות זו מזו בפרמטרים שונים.

 

בדרך כלל נצפה כי תיק צד לנשים יהיה אלגנטי, מעוצב ואסתטי, יותר מאשר במקרה של תיק גב לנשים. זאת מכיוון שתיק גב נחשב במובנים רבים לפרקטי ופונקציונלי יותר, בעוד תיק צד נחשב לאופנתי ודקורטיבי יותר.

 

אך לצד בחירת סגנון העיצוב המועדף עלייך, חשוב שלא להזניח גם את הנקודות השימושיות או הפונקציונאליות יותר האם נראה כי יהיה נוח לשאת אותו לאורך היום? האם הוא עשוי מחומר עמיד וחזק מספיק? האם הוא מכיל כמה וכמה תאים שונים או שמדובר בתא אחד גדול?

 

צלמת עמית אופק

 

תיק עור לנשים

 

נשים רבות עדיין מעדיפות תיק עור על פני תיק בד, וגם כאן האפשרויות כיום רבות ומגוונות. בבחירת תיק עור חשוב כדאי להכיר כי כיום ניתן למצוא גם מגוון דגמים רחב של תיקי עור "טבעוניים" העשויים מחומרים דמויי עור, שנראים ומרגישים בדיוק אותו הדבר.

 

כמו כן, אפשרות נוספת שכדאי להכיר כיום והופכת נפוצה מאוד היא של תיקי עור "מעורבים" הכוללים גם בד. כך, ניתן ליהנות מהיתרונות של כל אחד מחומרי הגלם הללו גם יחד.

 

פורטל הכרמל

צלמת עמית אופק

תגובות

מומלצים