ענאן שכידם מונה למנהל המרכז הקהילתי בעוספיה

החברה למתנ״סים חוזרת לעוספיה, לניהול המרכז הקהילתי של היישוב, לאחר שב-23 השנים האחרונות הוא הופעל ע״י הרשות המקומית עצמה. בתהליך איתור שהובילה החברה למתנ״סים, בשיתוף הרשות המקומית, נבחר ענאן שכידם למנהל המתנ״ס, ראש המועצה מוניב סאבא מברך על המהלך שקידם קודמו בהיג' מנסור.

02.04.2024 מאת: פורטל הכרמל והצפון
ענאן שכידם מונה למנהל המרכז הקהילתי בעוספיה

החברה למתנ״סים ממשיכה במגמת ההתרחבות, בימים אלה החל המרכז הקהילתי בעוספיה, הפועל במחוז חיפה והעמקים של החברה למתנ״סים, לפעול באמצעות החברה.

 

המרכז הקהילתי, הממוקם בלב עוספיא, נותן שירותים לכ-13,000 תושבי היישוב, מגיל לידה ועד גיל זיקנה ובו מתקיימות פעילויות מגוונות בהם פעילויות ספורט ותנועות נוער, תוכנית מד"צים, חוגים, אירועי תרבות ופנאי לכלל האוכלוסיית ועוד.


ענאן שכידם, תושב עוספיה בן 42, אשר נבחר להוביל את המרכז הקהילתי, הוא בוגר מחזור ז׳ של מסלול העתודה לניהול של החברה למתנ״סים. ענאן גדל ולמד בעוספיה, ושירת בכוחות הביטחון בתפקידי פיקוד בכירים בין השנים 2001 - 2024. הוא סיים את שירותו במשטרת ישראל בתחילת השנה בדרגת רב פקד. הוא נשוי להודא, ד"ר לביולוגיה העוסקת בחקר הגנטיקה של האדם, ואב לשני ילדים.

 

חזונו של ענאן, שרואה במרכז הקהילתי את הלב הפועם בקהילה, הוא לטפח את תחושת השייכות, להקים מתנ"ס איתן כלכלית הנוגע בכל התחומים הקהילתיים, חברתיים תרבותיים וחינוכיים של הישוב ולהגיע לכלל האוכלוסייה מלידה ועד שיבה טובה, לכל איש ואישה ילד וילדה ללא שום הבדל של דת גזע או מין. 

 

טל בסכס, מנכ״ל החברה למתנ״סים, אמר כי ״החברה למתנ״סים פועלת היום בפריסה ארצית בחלק נכבד מהרשויות המקומיות בישראל, ואנו שמחים לחזור ולפעול בעספיא, כמו גם ברשויות נוספות הצפויות להצטרף לרשת המרכזים הקהילתיים שלנו. החברה למתנ״סים נותנת מעטפת מקצועית מלאה למרכזים הקהילתיים ומעניקה ושירותים באופן שוטף ליותר מ-2 מליון אזרחים מגיל לידה עד גיל זיקנה, מכל המגזרים וחלקי החברה הישראלית. שיתוף פעולה זה בין המועצה המקומית עספיא לחברה מסמן אבן דרך משמעותית עבור הקהילה ומבטיח אינספור הזדמנויות לצמיחה, חיבור והעשרה. ענאן שכידם נבחר בהתאם לאמות המידה המקצועיות הגבוהות ביותר, ואני סמוך ובטוח שהוא יוביל את הקהילה בהצלחה״.

 

מוניב סאבא, ראש מועצת עוספיה, מסר כי ״אני שמח ומברך על השלמת המהלך של החזרת החברה למתנ״סים לעוספיה, בתום שנתיים של עבודה משותפת בהובלת קודמי בתפקיד, בהיג׳ מנסור. כולי תקווה ואמונה כי שיתוף הפעולה יביא ערך משמעותי לתושבים, שיהנו מתפיסת הקהילה המתקדמת שמביאה החברה זה התוכניות הלאומיות החדשניות, וההון האנושי האיכותי. אני מברך את ענאן, בן היישוב, על בחירתו לתפקיד ומאמין שבהובלתו התושבים יקבלו את השירותים הקהילתיים המתקדמים ביותר".

 

פורטל הכרמל

תגובות

4. תושב לפני 10 ימים
בזכות בהיג
3. תושב לפני 10 ימים
מאז שהעירייה הרסה הכל הדברים מתחלים מחדש
2. حنان לפני 10 ימים
عسفيا بلدنا
1. תודה בהיג לפני 10 ימים
בחירה טובה

מומלצים