הספריה של צבי ינאי ז"ל עברה לחט"ב קופטאן בדליה

מנהלת חט"ב קופטאן דליה נסר אלדין דוגלת בשותפות איכות ידע ואהבת האדם, דליה הוכברג ינאי מגשימה חלום של צבי ז"ל, אביבה ינאי מרגישה הרבה כבוד גאווה ובעיקר התחברות.

26.05.2015 מאת: פורטל הכרמל והצפון
הספריה של צבי ינאי ז"ל עברה לחט"ב קופטאן בדליה

כבר בתחילת שנת 2014 דיווחנו שהספרייה של צבי ינאי עוברת לדאלית אל כרמל ועכשיו זה רשמי הספרייה של צבי ינאי ז"ל הוצבה בפתח בית ספר חט"ב קופטאן דאלית אל כרמל.

במעמד המשפחה, ראש המועצה ועד הורים, סגל וצוות המחנכים ואורחים רבים, נפתחה ספריית צבי ז"ל, הרעיון להעברת הספרייה לדליה של דליה הוכברג, בת זוגו של  צבי ינאי ז"ל, שהחליטה למסור את ארון הספרים של צבי לכפר דלית אל כרמל, את הקשר לתרומת הספריה קידם חבר המועצה סאיד חלבי.

ראש המועצה רפיק חלבי, שידע על הירושה החשובה מד"ר ענן והבה, ביקר בביתה של דליה הוכברג עם פרופ' שאול משעל ולאחר שהובטח כי הספרייה תשרת את תלמידי ובני הישוב, הוחלט כי ארונות  הספרים כפי שהם עם המדפים והציורים התלויים על הקירות יועברו לדאלית אל כרמל.

במפגש בלטו התלמידות שהגישו את הערב ובמיוחד נגנית הפסנתר רוזן חלבי, המיוחד בכל הסיפור שלנו זה השם דליה ששלט מההתחלה עד הסוף.

מנהלת החט"ב דליה נסר אלדין אמרה לנו: "אנחנו מאמינים בערכים ובהשכלה, שבעיקר זה רכישת ידע וספרים, הצעתי אותנו לקבל את הספרייה לבית ספרנו כי אני רוצה להעביר את המסר הזה".

המנהלת דליה שיבחה בדבריה את בית ספרה שהגדירה כחטיבה צומחת שצפויה להמשיך ולגדול, את צוות המורים והתלמידים, "קיים שיתוף פעולה למטרה להביא את התלמידים להצלחה מכל הבחינות".

הכותרת שבחרה לנו המנהלת דליה לאירוע: "שותפות, איכות, ידע ואהבת אדם".

דליה הוכברג התורמת של הספריה סיפרה על הדבר שהביא אותה לתרום את הספריה.

דליה הוכברג : "הספריה יש בה מכל התחומים, מדע אומנות תרבות שירה ועוד בכל השפות, אני מאחלת לכל תלמיד לקבל ידע, דאלית אל כרמל היא המקום האידיאלי לתת את האוצר של צבי ינאי שעודד ורצה בקידום בני העדה הדרוזית ובמיוחד כשהיה מנכ"ל משרד המדע, אני חושבת שזה היה רצונו, אני הגשמתי משאלה של צבי בעזרת ראש המועצה המנהלת ואנשי דליה". 

אביבה ינאי אמרה לנו : "אני מוצאת שהילדים חוזרים לספרים, אבא היה מאוד שמח אם הוא ידע שהספרים שלו הגיעו לדליה, זו הרגשה של כבוד וגאווה שיש המשכיות לספרים ולדברים שהוא עשה, הכי חשוב להמשיך לפתח את החינוך והביחד שלנו ". 

 

 {YouTubeVideo id=-jGp7JThd_I}

הספרייה
.
ספריית צבי ינאי בחטב דליה

תגובות

15. הורה לפני 7 שנים
לדליה וצוות המורים
14. בחור לפני 7 שנים
צעד מעולה
13. אימא מודאגת לפני 7 שנים
כשלון כשלון
12. רואים ושומעים לפני 7 שנים
חוסר אימון
11. עילאי לפני 7 שנים
התפוח לא נופל רחוק מהעץ - דלייה המקסימה
10. אמא לפני 7 שנים
מרשים
9. תלמידה לפני 7 שנים
כיף לבוא לבית הספר
8. מבין עניין לפני 7 שנים
רפיק יא רפיק
7. אמא לפני 7 שנים
אימון שאין
6. הורה מאוכזב לפני 7 שנים
חבל על הספרייה
5. عيون من الداخل לפני 7 שנים
فشل في العنوان العريض
4. 1 לפני 7 שנים
أتمنى:
3. b לפני 7 שנים
דלית אל כרמל
2. אימא לפני 7 שנים
זה חשוב אבל
1. הורים לפני 7 שנים
ההורים לא מאמינים בכם

מומלצים

\