בית הדין זיכה את עורך דין שכיב אבו רוכן

הזיכוי של עו"ד שכיב אבו רוכן מעבירות הפוגעות בכבוד מקצוע עריכת הדין, סניגורו של עו"ד שכיב עו"ד ואפי נסראלדין יכול לחייך שבית הדין קיבל את טענותיו והורה על זיכוי עו"ד שכיב, עו"ד ואפי "בית הדין הוכיח שהוא לא נכנע ללחצים של הקובלת".

13.03.2019 מאת: פורטל הכרמל והצפון
בית הדין זיכה את עורך דין שכיב אבו רוכן

 

בית הדין המשמעתי של לשכת עורכי הדין, ועדת האתיקה מחוז חיפה, בתיק שדנו בו אב בית הדין עו"ד אביב חוזה, עו"ד חורי אברהים, עו"ד חסון לבקה, בעניין קובלנה נגד עו"ד שכיב אבו רוכן מעוספיה.

קובלנה שהוגשה נגד עו"ד שכיב ב 21-3-2018 בגין אישור חתימות של מוכרים על הסכם מכירת קרקע, שיסודו במעשי מרמה וזיוף.

כבוד השופט משה דרורי סגן נשיא בית המשפט המחוזי בירושלים, כתב: "הנני ער לפסקה הענפה הקובעת כי ראוי כי בתי המשפט ובתי הדין המשמעתיים ישתמשו בטענת הגנה מן הצדק, תוך שהינם מבטלים כתב אישום או קובלנה".

אב בית הדין עו"ד אביב חוזה, וחברי הועדה עו"ד חורי אברהים, עו"ד חסון לבקה, הסכימו פה אחד לזכות את עו"ד שכיב אבו רוכן מהמיוחס לו.

בהחלטה נכתב "סוף דבר, על יסוד האמור לעיל, לקביעתי, הקובלת לא הצליחה להרים את הנטל שהיה מוטל עליה להביא להרשעתו של הנקבל בעבירות שיוחסו לו, כפי שנקבע על ידי בהכרעת דין זו ועל כן הנני מורה על זיכויו של הנקבל מהעבירות שיוחסו לו בכתב הקובלנה".

עו"ד ואפי נסראלדין, אמר לפורטל הכרמל: "אני שמח שבית הדין קיבל את טענותי והורה על זיכוי הלקוח שלי, בית הדין הוכיח שאינו נכנע ללחצים של הקובלת".

 

תגובות

2. .. לפני 11 חודשים
אין מדובר בפרשת המרמה החדשה
1. אמת ותקשורת לפני 11 חודשים
ההר הוליד עכבר....!!!!

מומלצים