מיון קדמי יקנעם שירותי רפואה דחופה

חשיפה למרכז מיון קדמי יוקנעם החדש של קבוצת מוריה שירותי רפואה שבא לתת מענה ברפואה הדחופה, ממוקם בצומת דרכים מול הG קרוב לדאלית אל כרמל עוספיה נשר רכסים והקיבוצים והסביבה הכללית, אח מוסמך עזיז מורשד:" המטרה הנגשת כל הטיפול הרפואי הנחוץ והדחוף"

05.11.2020 מאת: חסין חלבי
מיון קדמי יקנעם שירותי רפואה דחופה

 

זו פעם ראשונה שקם לו מרכז לרפאה דחופה שנותן מענה כללי לכל מטופל ומקצר זמני המתנה עבור המטופלים ובני משפחתם.

עזיז מורשד אח מוסמך שמנהל מרכז מיון רפואה דחופה מקבוצת מוריה עזיז בעל ניסיון רב שנמצא במקצוע שנים רבות וכבר רשם הצלחות רבות בתחום עם קבוצת מוריה בתחומים רפואיים שונים.

עזיז מורשד בשיחה לפורטל הכרמל והצפון : "שירותי הרפואה המתקדמים של מוריה כוללת בתוכה המיון שלנו ביוקנעם וגם מרכז שיקום ובהמשך הולכים להיות עוד מרכזי מיון, המיון ביוקנעם לרפואה דחופה כולל חדר הלם שאמור לטפל במצבים דחופים ביותר, תעוקות חזה, קוצר נשימה, אלרגיות ועוד".

עזיז מורשד:"היתרון שלנו שאנחנו פה ביקנעם קרובים לצומת דרכים ולתושבים מסביב, מרחק של 15 דקות, מכל הכיוונים, מי שמגיע אלינו מקבל טיפול מהיר, היום אנחנו נמצאים בהסכמי עבודה עם 3 קופות, כללית לאומית ומכבי, ובמשא ומתן עם מאוחדת".

עזיז מורשד:"אנחנו במיון יוקנעם כפופים להנחיות של משרד הבריאות, ומאוד מקפידים על אמצעי מיגון, כל מטופל שנכנס אלינו מתקבל בקבלה ופותחים לו גליון מסודר וממיינים אותו לאיזה טיפול הוא צריך, ורמת הדחיפות שלו, אם לחדר הלם או לקבלה רגילה".

עזיז מורשד:"עם כל מטופל מקיימים מפגש רפואי ראשון, מבצעים מדדים ושואלים למצבו ולמה הגיע אלינו, ומכאן מועבר לבדיקת רופא, מה שמייחד אותנו שהמטופל לא צריך לחכות הרבה זמן לרופא".

עזיז מורשד:"העומס בבתי חולים בחדרי מיון כלליים וכל האווירה המלחיצה מסביב ובמיוחד בזמנים אלה של משבר הקורונה, גורם לבזבוז זמן בהמתנה, אנחנו מודדים את עצמנו בזמנים, ומבטיחים למטופל לקבל אותו טיפול שמקבל בבית חולים בהרבה פחות זמן ממה שצריך".

עזיז מורשד:"במיון יוקנעם עובדים רופאים, אחים ואחיות, עובדי מעבדה, טכנאי רנטגן, ארתופדים ופועלי משק, במקום יש מעבדה מקצועית מתקדמת, עורכים בדיקות דם, שתן, לב ועוד".

עזיז מורשד:"יש לנו כל אנשי המקצוע שעוזרים לנו עם כל מטופל, לתת את הטיפול הרפואי שצריך, המיון הזה נפתח לרווחת המטופלים וכדי לחסוך להם בזמן, הצלת חיים זו המטרה שלנו".

 

 

במיון קדמי יקנעם, שירותי רפואה דחופה, רפואת משפחה, חדר הלם וטראומה מתקדם, שירותי דימות וגבס, בדיקות דם, מעבדה כללית, אנזימי לב, בדיקת דם להיריון, שתן ומשטחי גרון, בדיקות א.ק.ג.

רחוב התמר 3 , יוקנעם 04-9005010

שעות פעילות :
א עד ה משעה 19:00 עד 23:30
שישי וערבי חג מ 13:00 עד 23:00
שבתות וחגים מ 10:00 עד 23:00

קישור לדף קבוצת מוריה

 

מוריה שירותי רפואה מתקדמים

תגובות

מומלצים