מכתב מהלב לכבוד השיח מוופק טריף

שני האנשים הבלתי מכובדים והבוגדים בני גנץ וגבי אשכנזי, שראש העדה שיח' מוופק טריף קיבל בביתו בשם העדה הדרוזית כולה, הם אלה הכי דו-פרצופיים שיש, שבגדו ביותר מ-25,000 בוחרים דרוזים.

01.08.2020 מאת: ריאד חסון
מכתב מהלב לכבוד השיח מוופק טריף

 

כך כתב בני גנץ בפוסט שפירסם : "אני מודה מעומק הלב למנהיג הרוחני של העדה הדרוזית, השייח מואפק טריף על קבלת הפנים החמה בג׳וליס.

אני וגבי אשכנזי - Gabi Ashkenazi הגענו היום לבקר ולאחל חג שמח. נפגשנו גם עם ראשי רשויות וראשי מטות של כחול לבן מהמגזר שמהווים חלק בלתי נפרד מאיתנו. ברית החיים היא זו שמקדשת ומחברת בינינו. כבר בימים הקרובים יגיעו גם שר המשפטים והחקלאות לפגישה עם השייח לדון במספר נושאים שאנחנו מקדמים.
אנחנו פועלים בימים אלו בכדי לקדם את השוויון ואת התוכניות שיאפשרו פיתוח ביישובים הדרוזים.
חג שמח! כל עאם ואינתום בח'יר".

בעקבות הפוסט והתמונה שפירסם בני גנץ, לצערי הרב, כך זה אצל הדרוזים, לעולם לא יתנערו מהמנהג הזה של הכנסת אורחים אפילו לאלה שהזיקו לעדה הדרוזית בחודשים האחרונים !! 

השיח׳ אבו חסן מוופק טריף הוא ראש העדה והיה סמל המאבק בהפגנה הגדולה לפני שנתיים בכיכר רבין בתל אביב נגד חוק הלאום !! 

ושני האנשים הבלתי מכובדים והבוגדים שהוא קיבל בביתו בשם העדה הדרוזית כולה - הם אלה הכי דו- פרצופיים שיש , שבגדו ביותר מ- 25,000 בוחרים דרוזים , וכעת הם לא עושים כלום נגד חוק הלאום , ולא למען העדה עם על המצוקות שלה !! והשאלה המתבקשת :

למה לקבל אותם בעיתוי זה עם אירוח כיד המלך ??? 

עצם הפירסום בפוסט של גנץ שהוא מודה לשיח׳ על קבלת הפנים החמה , היא שיא הזלזול שלו בעדה הדרוזית , והוא משדר לנו את הדברים הבאים : 

אפילו שבגדתי בכם ,,,, אפילו שלא עשיתי מאומה בשבילכם ,,,, אפילו ששיקרתי אותכם כל הזמן ,,,,,
 אתם הדרוזים שוכחים מהר , ולא עומדים על שלכם , ושוב תקבלו אותי ואחרים בכל עת בבתיכם , כי ביישנים אתם , מנומסים אתם , אין לכם חוט שדרה למאבקים שלכם ,,,, הכל נשכח מול ביקור חנפנות וטפיחות על השכם ,,,, וכמו תמיד אתם מאד סלחניים , ומאד אדיבים , שתמיד תקבלו אותנו למרות שבכנסת ובממשלה תמיד נדפוק אותכם , וההיסטוריה עשירה מאד איך שהממשלות דפקו אותכם 72 שנים !!! 

לצערי הרב - זה המסר שאני מבין מהפוסט של האדם הבלתי ראוי ובלתי רצוי בקרבנו -בני גנץ !!!! ובא ראש העדה ומקבל אותו בחיבוק חם ובזרועות פתוחות , ובשולחן ערוך למהדרין כיד המלך , שלא מבייש את שולחנות המלכים בקטאר , בחריין וסעודיה !!!! 

השיח היקר מוופק טריף : 

פעם אחת תעצור לפני קבלת פנים כזאת , ותגיד לאורחים לפני יציאתם מירושלים אליך - אל תגיעו בלי מסמך חתום ופתרונות מיידיים לבעיות הדרוזים , מצוקות המועצות ותקציביהן , פתרונות לכל התכנון ואדמות בית ג׳ן וכל הכפרים הסובלים מהסחבת הארוכה שלכם , אל תגיעו בלי הבטחה לביטול טוטלי ומיידי לחוק קמיניץ ,,, 
אל תגיעו בלי עיגון מעמדה של העדה הדרוזית וערכי השוויון לאזרחי המדינה בחוק הלאום המטופש !!! 

העמדה שלך שיח' מופק הנכבד , שהאנשים ההזויים האלה , שחוקקו חוק מטופש ובזוי שכזה , אינם חרדים על מצבה של המדינה וגבולותיה יותר מאבות הציונות שחיברו את מגילת העצמות עם קום המדינה , ובעיקר בן גוריון ומנחם בגין וזאב ג׳בוטנסקי ואחרים ,,,, 

והם אינם משתווים לדרוזים בשמירה על האדמות והקרקעות , כי הם מונעים רק משיקולים של כסאות בכנסת , ומאבקי הישרדות פוליטיים , ולא מאותם הערכים האציליים , שעליהם מבוססת העדה הדרוזית שהם :
- כבוד הדת , כבוד האשה וכבוד האדמה !!!!

שיח' מופק : קטונתי מלייעץ לך , אבל בגלל שזה חוזר על עצמו תמיד - רק פעם אחת תעמוד בחריפות ובתקיפות על המשמר , ותביע בפני אורחיך לפני שיגיעו לביתך - את זעמך המר כפי שאמרת בכיכר רבין מול 150,000 מפגינים שהריעו לך על כל מלה !!!!
ותאמין לי שהדברים ייראו אחרת !! 

כי שיטת הסלחנות אין לה תוקף יותר בקרבנו ואצל כלל בני העדה הדרוזית הנבגדים והמוכים קשות מהזבל והרפש של הפוליטיקאים והמושחתים האלה שבאים לברך בחג הקורבן !!!! 
מנהיגות אמיתית היא זאת ששומרת על הערכים של התומכים בה !! 

ויש לך תמיכה רחבה בעדה הדרוזית !! לכן אני פונה אליך כבן העדה , וכחבר אישי שתומך בך - בוא תעצור את המנהג שלנו הדרוזים לרגע , ותדרוש בתקיפות - אפילו בפירוק השולחנות בכל משרדי הממשלה והכנסת , את אשר מגיע לדרוזים במיידי !!! 

הארכיבישוף הנוצרי הילריון קפוצ׳י - קשר את עצמו באזיקים ובשרשרות מול הכנסת למען הכפרים איקרית ׳ ובירעם , ולמען זכויות הנוצרים בישראל !!! 

כולנו נעמוד לימינך בכל צעד חוקי ,תקיף , וחריף ככל שיהיה למען השגת כל היעדים שלנו במדינה שלנו !!!.

 

תגובות

9. נסר לפני 10 חודשים
עוספיה
8. דרוזי לפני 11 חודשים
מנהיגות אין
7. ,תושב דליה לפני 11 חודשים
הבוגד הגדול
6. דרוזי לצערי לפני 11 חודשים
לצערי
5. חסון לפני 11 חודשים
נבלות
4. ריאד לפני 11 חודשים
שיך אבו חסן שלנו
3. عسفيا לפני 11 חודשים
زعامة روحية وسياسية ،مصدية !!
2. דרוזים ישראלים לפני 11 חודשים
פוליטיקה<..זה שקרים...
1. חלבי לפני 11 חודשים
הכותב צודק אבל

מומלצים