עו"ד ציון אמיר:"הרצון באדם שלא שייך לעסקנות"

המתמודד ליו"ר לשכת עורכי הדין בישראל, עו"ד ציון אמיר בפגישה עם עורכי דין במשרדי העמותה למען החייל הדרוזי בדאלית אל כרמל, שמע סקירה מפיהם של בעלי המקצוע ובעיקר על חוק הלאום ומעמד עורכי הדין הדרוזים במשרדי הממשלה והלשכה, כולל מבחן הלשכה, סרטון.

04.05.2019 מאת: חסין חלבי
עו"ד ציון אמיר:"הרצון באדם שלא שייך לעסקנות"

 

העמותה למען החייל הדרוזי שמוביל קופטאן חלבי וחברים נוספים, אירחה את עו"ד ציון אמיר ועורכי דין מהמחוז הצפוני.

עו"ד ציון אמיר לפורטל הכרמל: "מה שהתחולל בשנה האחרונה בלשכת עורכי הדין הביא לפגיעה קשה בלשכה, כל דבר בלשכה אמור להשפיע בהתנהלותו על האזרחים, לכן אי אפשר להישאר בצד ולהסתכל על המתרחש, אני רציתי לתקן את הקלקולים ולכן הפשלתי שרוולים והתמודדתי על ראשות הלשכה, הציפיה של מירב עורכי הדין זה רצון עז לשינוי מהותי מקצה לקצה, הרצון באדם שלא שייך לעסקנות שהנהיגה את הלשכה עד היום".

עו"ד ציון אמיר:"כדי להוביל רפורמות ושינויים ומינוי שופטים ראויים וטובים בישראל והשבת עטרה ליושנה, צריך להסתייע בשותפים רבים בהנהגת המדינה".

עו"ד ציון אמיר:"אני גדלתי בשדרות שמותקפת ברקטות, אני רוצה להאמין שיבוא פתרון מהיר".

עו"ד ציון אמיר:"העדה הדרוזית היא בשר מבשר החברה הישראלית, מאז קום המדינה, והקשר הזה צריך להתחזק ולהוביל לשוויון מלא ומוחלט בכל תחומי החיים במדינה, אנחנו מסתכלים על נאמנות ואיכות ולא על מספרים, לכן הדרוזים הם אחינו השווים והם צריכים להיות חלק מההנהגה של המדינה".

עו"ד ציון אמיר התייחס למבחן הלשכה והבטיח לערוך שיפורים משמעותיים בעניין.

 

עו"ד ציון אמיר מתמודד ללשכת עורכי הדין בישראל

תגובות

מומלצים