עמאד טאפש איך הגיע למרכז לחולי נפש?

קצין לוחם שירת בכל היחידות הסודיות כולל בשליחות המדינה במדינות רבות, השתחרר ולמד משפטים ושימש כעורך דין, ברגע אחד השתבש לו השכל והשתגע, עמאד טוען שהזריקו לו רעל, לסיפור העצוב של עמאד

10.12.2018 מאת: פורטל הכרמל והצפון
עמאד טאפש איך הגיע למרכז לחולי נפש?

מזה תקופה אנו מקיימים פגישות עם עמאד טאפש, שנמצא באחד המוסדות בכפר יסיף בגליל, עמאד אדם רגוע מתנהג בצורה רגילה לחלוטין ואין הוא מסוכן או מסכן את חייו, אבל הוא מוחזק במסגרת שמורה במקום.

עמאד התגייס לצה"ל, שירת ביחידה מובחרת ולחם בגזרות שונות, אחרי הצבא הצטרף ליחידה מיוחדת לעבודה בחו"ל ומשם התקדם מאוד, עם שחרורו הלך ללמוד משפטים וסיים בהצטיינות, שימש מזה מספר שנים כעורך דין מן המניין והופיע בפני שופטים רבים, בעיקר בבית המשפט העליון.

עמאד בן 66, מספר על דרכו בחיים ואיך שרץ מרתון טבריה בשנת 82, עמאד זוכר טוב את דרכו והוא לוקח אותנו לכל פרט ופרט לנקודות החשובות, בדבריו יש הרבה אשמה לממסד ולצורה שבה נהגו בו.

לגבי המקום שבו נמצא עמאד, הוא מגדיר אותו גיהנום, מתקשה לתקשר עם הדיירים האחרים שגרים איתו, הוא רוצה להיות חופשי במקום בו גדל, אבל זה כרגע לא מתאפשר בגלל מצבו הפיזי.

לגבי חוק הלאום יש לעמאד הרבה מה להגיד בעניין והוא אומר בצורה ישירה, "כל בן מיעוטים שמשוחרר משירות הוא מיד הופך למספר של השב"כ".

את עמאד מלווים משפחתו הקרובה, אחים ואחיות, אח אחד שכתב שירים נפטר בטרם עת.

לדברים של עמאד בסרטון

 

עמאד טאפש קצין ולוחם שהגיע למרכז לחולי נפש

תגובות

9. דרוזי לפני 1 שנה
זה לא קשור לזריקה או כדור
8. موحد كرملي-عسفيا לפני 1 שנה
الهم والغم...اخوة الدم والسم
7. שעון לפני 1 שנה
איש מיוחד וחזק
6. אישה לפני 1 שנה
זה מעשה של אישה
5. הי לפני 1 שנה
אנשים מיוחדים נפגעים
4. נטלי לפני 1 שנה
עצוב..הכרתי אותו מלפני המון שנים בעבודה ואכן המדינה גרמה למצבו
3. צעיר לפני 1 שנה
כנראה הורעל
2. סאפי חלבי לפני 1 שנה
אם הוא משוגע אז צריך לשלוח את כל הדרוזים לאברבנאל
1. חלבי לפני 1 שנה
כמה חבל

מומלצים