"החלל הוא הזיכרון והחיילים התקווה וההמשכיות"

כך אמר ראש מנהל אוכלוסיות אל"ם שאדי אבו פארס למשפחות השכולות ולחיילים שהגיעו לחניכת חדר הניצחון לחללי חטיבה 300 וגדוד חרב, אל"מ שאדי מפקד ומחנך שעבורו החייל הוא המרכז להשקיע בו את המיטב, עבור שאדי חלומות מתגשמים, סרטון.

30.04.2019 מאת: פורטל הכרמל והצפון
"החלל הוא הזיכרון והחיילים התקווה וההמשכיות"

 

התכנית בחסות: תאילנד הקטנה, בהנהלת מנהל מנסור, מתחם ענק של ריהוט מיוחד וריהוט משלים לבית ולגן, כניסה מערבית לעוספיה, מתחם מנסור סנטר, 04-7790503 

 

 

התכנית בחסות: קניון הרהיטים והחשמל חלבי מותקאל, מבחר ענק של ריהוט ומוצרי חשמל לבית. מזגנים, סלונים בעיצובים מיוחדים, מזנונים, חדרי שינה, פינות אוכל ועוד. דאלית  אל כרמל, מרכז מסחרי, 048395326

 

מדברי ראש מנהל אוכלוסיות ומפקד גדוד חרב לשעבר אלוף-משנה שאדי אבו פארס: "אני מתרגש לעמוד כאן אל מול הבית לזכרם של נופלי היחידה בה שירתנו, התחנכנו וגדלנו. זהו צו עבורנו להנציח את זכרם לעד.

ישנם חלומות שמתגשמים. מאז סיום פרקו ההיסטורי של גדוד חרב באוקטובר 2015, ייחלנו להקמת בית שינציח את זכר יקיריכם שנפלו בהגנה על הבית.

חדר המורשת וההנצחה הזה הופך מהיום לאחד מסמליה של המורשת המפוארת והענפה של היחידה. מסד הבניין הוא מסירות לעם ולארץ, קירותיו עוז רוח, גבורה והקרבה, החלל הוא הזיכרון והחיילים המשרתים הינם התקווה וההמשכיות.

בהזדמנות זו, אני מבקש להודות לכן משפחות יקרות על הסבלנות, אורך הרוח והתקווה. זכר ילדיכם יהיה לנו כמגדלור וזכרם נצור לעד, מי ייתן ולא תדעו עוד צער ויגון".

בסוף דבריו של שאדי בסרטון, סרט תעודה על גדוד 299 הדרוזי, שווה לצפות.

 

ראש מנהל אוכלוסיות אל"ם שאדי אבו פארס

תגובות

מומלצים