ספיישל אולימפיקס ישראל אנגליה בשיתוף נבחרת האמנים של ישראל

במסגרת פסטיבל LND IN TLV וכחלק מהשקת הקו החדש של Virgin מלונדון לתל אביב הוטסו לישראל ספורטאי ספיישל אולימפיקס אנגליה למשחק כדורגל משותף. המשחק ייערך במתכונת משחק UNIFIED בו ישחקו ספורטאי ספיישל אולימפיקס ישראל ולונדון עם שחקני כדורגל ללא מגבלה משתי המדינות.

25.11.2019 מאת: פורטל הכרמל והצפון
ספיישל אולימפיקס ישראל אנגליה בשיתוף נבחרת האמנים של ישראל

 

יום חמישי, 28.11.2019, הפרדס 17, ירקונה, קבלת פנים וטקס הוקרה: 17:00-18:00, תחילת המשחק: 18:20, הכניסה חופשית, הקהל מוזמן
 
במסגרת פסטיבל LND IN TLV וכחלק מהשקת הקו החדש של Virgin מלונדון לתל אביב הוטסו לישראל ספורטאי ספיישל אולימפיקס אנגליה למשחק כדורגל משותף. המשחק ייערך במתכונת משחק UNIFIED בו ישחקו ספורטאי ספיישל אולימפיקס ישראל ולונדון עם שחקני כדורגל ללא מגבלה משתי המדינות. קיומו של המשחק מאפשר הזדמנות עבור הספורטאים להתגבר על מחסומים וקשיים עימם הם מתמודדים מדי יום ובכך לגלות שהם מסוגלים אפילו ליותר ממה שחשבו.

המשחק ייערך בביתו של גדעון מוליוב, מבעלי מגה ספורט, בשיתוף נבחרת האמנים של ישראל שיגיעו לשחק עם הספורטאים, ביניהם: דני רופ, אקי אבני, בן בן ברוך, בן זיני, אורן ניסים, סלים טועמה, פיני בלילי, אופיר חיים, לירן שטראובר, אריק זאבי ועוד.

ספיישל אולימפיקס הינה התנועה העולמית הגדולה ביותר בעולם לספורט משלב, הפועלת למען אנשים עם מוגבלות על הרצף הקוגניטיבי. ספיישל אולימפיקס מציעה לקהל הרחב לקחת חלק מניצחון חברתי ולהיות שותפים למשחק במודל ייחודי של ספורט משלב.

תנועת ספיישל אולימפיקס מובילה הלכה למעשה את שילובים של הספורטאים שלנו בקהילה בכך שהיא מפגישה אנשים עם וללא מוגבלות על המגרש - דרך ספורט משלב. פרויקט Unified שם לו למטרה להקים קבוצות ספורט שונות המורכבות מצוותים מעורבים של אנשים בעלי יכולת וגיל דומים. צעירים בעלי מוגבלויות, לרוב לא מקבלים הזדמנות לשחק עם קבוצת השווים שלהם במסגרת בית הספר ומסגרות נוספות וזוהי הזדמנות חשובה עבורם.

 

תגובות

מומלצים