איך לדפוק הופעה בלתי נשכחת לחתונה?

חתונות הן אירוע כה משמח וצבעוני, עד שאפשר לטעות ולדמיין שהגענו לאיזה קרנבל רחוב בברזיל שרוקד לצלילי עומר אדם. באשר לשאלה מה לובשים, האפשרויות להתייפייף בפנינו, ועלינו רק לבחור איך אנחנו נותנים את הופעת הערב.

27.05.2019 מאת: פורטל הכרמל
איך לדפוק הופעה בלתי נשכחת לחתונה?

 

ואוו, איזה יום מיוחל זה, וכמה שאנחנו כולנו מצפים להתחתן ולהתחיל פרק חדש בחיינו עם אהובינו הטריים (או הוותיקים), להרביץ הופעה כמו שצריך ולספק לכל אורחינו נושאים לשיחה ביום שלמחרת (בעודנו שכובים משתזפים ביוון). מהצד השני של המתרס, קיימים אורחינו שגם מחכים להתגנדר בעצמם וזה לא פחות חשוב. הרי תחושותיהם באירוע הן חלק ניכר מהאירוע עצמו.

אז מה כדאי ללבוש? איך לדפוק הופעה שתיחרט בדפי ההיסטוריה של אירועי חתונות? 

טיפ ראשון, מה שנוח לכם!

נכון, לעיתים "צריך לסבול" מעט בשביל להתייפייף, אך אין ספק שזה שווה את זה ומי שבוחרת ללכת על עקבים מאתגרים, הרי שאנחנו מברכים זאת ואין ממקומנו להחליט מה נוח למי. יחד עם זאת, כדאי לזכור כי הנוחות גורמת לנו להתהלך בביטחון, בכיף וברוגע יחסי (עד כמה שבכלל אפשר להיות רגוע ביום החתונה). אז אם אתן תרות אחר שמלות ערב בלתי נשכחות שעשויות להיות לא הכי נוחות, אך מחמיאות בטירוף, עשו את השיקולים שלכן. 

שמלות ערב מצטלמות יופי בתאי הצילום

מדובר באחד האירועים המשמחים שאנשים עוברים בחייהם. אנחנו מתכננים את היום הזה ומתרגשים, הפקות של אירועי חתונה, בימינו, מציעות אפשרויות ואטרקציות ממש מלהיבות בכדי לגרום לכולנו לשמוח ולחייך, אנחנו מתלבטים רבות לגבי ההופעה שלנו באותו הערב.

אחד מהטרנדים החמים בעולם אירועי החתונות בימינו, הוא תאי צילום, שמציעים את האפשרות להצטלם בתוכם, לערוך את התמונות ולשתפן ברשתות החברתיות באופן מידי. בנוסף, תאי הצילום בדרך כלל מצוידים באביזרים מגניבים שניתן להצטלם עמם. לאחר שתמצאי שמלה מושלמת מבין שמלות ערב רבות שסקרת בעין קפדנית, תוכלי להשתלב יופי יופי בתאי הצילום, להצטלם עם שלל אביזרים מיוחדים ולשתף תמונות שלך ברחבי האוקיינוס הדיגיטאלי (תאי הצילום מאפשרים גם אפשרויות תיוג, אל תדאגו).

באופן כללי, איש ואישה ילבשו את אשר נוח להם ללבוש ואת אשר מתהדר להם בעין. נשים רבות בוחרות ללבוש שמלות ערב בגלל הקלאסיות שבדבר והנוחות שהולכת יד ביד עם שמלה. אין ספק שבשלב מאוחר יותר של החתונה (בלילה), כשתרצי לרקוד ולפזז, שמלת ערב עשויה להקל עלייך באופן משמעותי ולספק לך לילה ריקודים ארוך ובלתי נשכח.

 

תגובות

מומלצים