בקרמיקה אבו אשתייה בריקים לעיצוב הבית במבצע

קרמיקה אבו אשתייה, אולם תצוגה ענק בכניסה לכפר זלפה, מכריזים על, מבצע בריקים מודרניים, המתאימים לחיפוי חוץ ופנים, מבחר בריקים במבצע, מגוון רחב של צבעים, מחיר הבריקים מתחיל מ 69 ש"ח, פתרונות חיפוי מעוצבים.

23.09.2019 מאת: פורטל הכרמל והצפון

קרמיקה אבו אשתייה

 

המחיר הכי זול בארץ בקרמיקה אבו אשתייה זלפה  לדף הפייסבוק בקישור

עלי אבו אשתייה: "לא תקבלו מחיר כזה באף מקום בארץ והכל באספקה מידית".

קרמיקה אבו אשתייה בכניסה לזלפה, מתמחה בכל מה שקשור לתחום הריצוף והבניה, ניסיון של עשרות שנים בתחום, חדשנות ונאמנות.

קרמיקה אבו אשתייה מציעה פתרונות מגוונים של עיצוב הבית ללקוחות פרטיים ומסחריים.

בקרמיקה אבו אשתייה אנו שמים דגש על שירות אישי לכל לקוח, חדשנות ואיכות בתחומי העיצוב, חומרי גלם ואבזור לבנייה. מוצרי עיצוב הבית שקרמיקה אבו אשתייה מציעה הינם ממיטב החברות המובילות כוללים מוצרי אבן, שיש, קרמיקה, אריחי גרניט, פורצלן, חיפויים, כלים סניטרים איכותיים ומעוצבים לחדרי רחצה ושירותים, ארונות אמבטיה, מקלחונים, פסיפסים, ברזים ואביזרים משלימים.

כל המוצרים משווקים עם אחריות ועוברים בדיקת מכון התקנים הישראלי, בקרמיקה אבו אשתייה עושים את מהפכת המחירים בענף הכלים הסניטרים ומתחייבים לתת לכם את השירות והמחירים הטובים ביותר.

במחסנים הצמודים מחזיקים מלאי גדול ומגוון לאספקה מיידית, דבר המקנה יתרון גדול ללקוח וחיסכון בזמן המתנה מיותר לקבלת הסחורה, הלקוח מקבל את ההזמנה שלו מיידית.

בקרמיקה אבו אשתייה יועץ העיצוב והמכירות אינו עוזב את הלקוח לאחר הרכישה, אלא ממשיך ללוותו יחד עם צוות הלוגיסטיקה אשר נמצא בקשר עם הלקוח לאורך כל תהליך האספקה.

קרמיקה אבו אשתייה, זלפה

04-8783880 , 0537707576 , 0537722327 046597891 

 

 

 

תגובות

מומלצים